chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@MalanFCB spoko sprzeda się prawa do powierzchni bebzola presi a to pokaźna powierzchnia.
0
@Bobo25 c+ ma za duże problemy finansowe i biją się głównie o ekstra klape bo to ma oglądalność największą. W salonie chłopaki co i rusz wkręcają ludziom, że już za chwilkę LM będzie w canal, ale na to są małe szanse.
0
Prócz pojemności najprawdopodobniej nic za CN nie będzie przemawiać, robimy remont raczej po kosztach więc „najlepszy i najnowocześniejszy” raczej nie będzie, dodatkowo Madryt to stolica a to daje już na starcie dużą przewagę.
2
@Forsyth dziennikarz który rozpowszechniał kłamstwa na temat covid czy po wyborach a co najważniejsze wiedział, że są to kłamstwa do których przyznała się ta wspaniała telewizja.
0
@bartekvisca z wielu chłopaków myślę mogłoby być na dłuższy czas coś lepszego gdyby byli prowadzeni jak sztuka trenerska nakazuje, niestety klub ma problem na własne życzenie.
1
@bartekvisca przeciez to jest stały cykl la bamby. Młodzik zagra 2-3 mecze dobre i już leci złota piła wielki talent na lata nowy xavi iniesta messi. Mlodzikowi pary starczą na 2-3 miesiące bo dostaje szansę w poważnej piłce więc wchodzi w prime. Następnie nieudane mecze lub kontuzja i zjazd. Klub robi młodym krzywdę rzucając ich na zbyt głęboką wodę, nie da się wychowywać ciągle perełek a co do wprowadzania młodych wypowiadało się wielu trenerów, że nie wolno ich wrzucać na głęboką wodę tak jak teraz to robimy. Młode chłopaki nie są ukształtowani fizycznie a co najważniejsze psychicznie, dla nich każda porażka czy kontuzja to koniec świata (coś w stylu młodocianych miłości) i nie radzą sobie z presją.
0
@TR3YWAY pewnie wuja przejął i dotankował bak, chyba jakaś rodzina Randego.
1
Ja się pytam gdzie było rekinado?
2
@MarioVeB! Nie trzeba czekać żeby wiedzieć co się działo, pewnie dziesiątki milionów złotych poszły do firm krzaków kuzynów od strony matki itp.
0
Kolejny jakiś wałek i się okaże po 3 miechach, że nie ma jednak inwestora.
6
@Barti_Blaugrana uu jeśli potwierdzone info to piękne podsumowanie tej śmiesznej partii.
0
@Ptasior jakby co to raczej będą bo Polska nie jest neutralnym państwem jakim była Ukraina. Tutaj chodzi o interesy mocarstw i Europa zawsze będzie głównym sojusznikiem USA tworzącym mityczny zachód. Poza tym doskonale wiedzą że jak nie zginie trochę w Polsce to zginą miliony na zachód od Polski tylko trochę później.
1
@Safrani równie waleczni co Jarek pod pierzyną sławetnego dnia.
0
@tbas wąska ulica, pewnie kilkanaście tysięcy max
0
@michal26 według kilku źródeł ze Stanów biden ma między marcem a czerwcem ogłosić rezygnację z kandydowania ze względów zdrowotnych i raczej ze wszystkich sondaży wynika że Trump przegrywa z każdym młodszym kandydatem demokratów (dla znacznej większości wyborców bidena wyklucza wiem i to tyle). Trump ma olbrzymi elektorat negatywny który też nie za bardzo nie chce głosować na staruszka Bidena (jakby Trump był młody) jednak na młodszego demokratę pójdą i zaglosuja tylko dlatego zeby nie pozeolic narwancowi wrocic do BD
1
Zakładając, że prawdopodobnie za 1,5 roku i tak nie będzie prezydenta z tej śmiesznej partii to chłopaki i tak swoje odsiedzą.
10
@parpe nie to tutaj ludzie płaczą i wymyślają jakieś czarne scenariusze a wystarczy posłuchać dziennikarzy i ekspertów którzy zajmują się polityką i wszyscy mówią z dużą dozą pewności, że PIS z flamastrem żadnej bomby atomowej nie zrzucą bo by sobie sami strzelili w kolano. Na labambie wymyślanie prostych czarno białych scenariuszy jest na topie to samo tyczy się np. wojny gdzie co tydzień albo wygra rosją albo Ukraina i USA opuści całą Europe i dogada się z putinem i chinami.
3
@barcelonaLM dziad od dobrych kilku lat prócz aparatczyków starych dewot księży i policji nikogo ni widuje więc dla niego cała reszta społeczeństwa to zagrożenie
2
@tbas sprawa wygląda tak, że pewnie takie zapisy również zostaną zaskarżone, to jedna sprawa. Druga jest taka, że jeśli rozmowy które na bank trwają w gabinetach klubów pójdą po myśli SL to ciekawe kto straci najwięcej na tym klubu czy ligi? Kto tworzy pieniądze w ligach? SL nie koliduje z ligami więc teraz jest hałas bo UEFA dała nakaz żeby pokazać sprzeciw i jedność, jak się sprawa wyklaruje prawnie i instytucjonalnie to sprawy mogą obrócić się o 180 stopni.
27
Doskonale wiadomo, że przykaz teraz poszedł z góry, na ten moment kluby muszą mówić to co UEFA. Rozmowy będą trwać a co najważniejsze pracować będą prawnicy.
0
@LS AVE niech żyje republika
2
@BorzyKrzys podział na media prawicowe i lewicowe na całym świecie jest coraz mocniejszy bo i przekaz jest dostępniejszy dużo bardziej. PIS zniszczył podstawowe zasady idąc w stronę Rosji czy swojego ulubieńca Orbana i to oni zaczęli tworzyć jeden wspólny monolit przekazu rządowego przejmując TVP i wszystkie gazety i telewizje regionalne. To co zrobili poprzez Orlen to jest kopia działać Gazpromu z początkowych lat władzy Putina. Przed PISem nikt na taki pomysł nie wpadł więc to tylko oni są winni tego co się stało z mediami w Polsce, dzisiaj mamy odwróconą sytuacje gdzie PIS dostaje po mordzie własnymi sposobami. Ja mam nadziej, że takie działanie w stylu PIS jest prowadzone żeby wrócić z normalnością do narodowych mediów.
0
@Dynak oczywiście, że dziadowski ruch bo sami 2 tygodnie temu mówili, że pieniądze wyrzucone w błoto. Jedyne co może ratować ich w tej sprawie jest możliwe ogłoszenie w najbliższych dniach decyzji o likwidacji abonamentu bo coś o tym przebonkiwali.
7
@BorzyKrzys tak i o tym jakoś wszystkie media mówiły na czele z TVP. Jak się okazało po tych 8 latach to była jakaś śmieszna afera w porównaniu z tym co się działo za PIS a jakoś TVP od 8 lat milczy.
8
@Klimach fan problem stworzył PIS, bo przed ich rządami były jakieś obyczaje niepisane prawa o bezstronności TVP. W Wielkiej Brytanii prezesa BBC wybiera premier i jakoś nie ma problemu i jakoś nikogo czy z lewej czy prawej nie korci żeby sobie obsadzić tam jakiegoś spin doktora i jechać z prostą propagandą pod siebie. Mają jakieś zasady i wiedzą, że taka zmiana prowadzi do utraty stanowiska.
25
@Prorokk czy za PO państwowa telewizja i TVN mówili jednym językiem? gdyby było tak jak sobie wyobrażasz to nigdy byś nie usłyszał o aferach PO a to przez nie stracili 8 lat temu władzę.
5
@Klimach fan oczywiście sposób fatalny, ale nie było innego wyjścia. Próbowano całkowicie sztucznie zacementować TVP tylko na potrzeby politycznej najprostszej propagandy PISowskiej. Nie można było pozwolić PISowi na dalszą propagandę bo mamy zaraz wybory które muszą być w końcu po 8 latach równe i uczciwe.
0
Patrząc co się stało w Radiu Zachód PISowi może się posypać cały misterny plan z rozgłośniami i gazetami regionalnymi. Nie ma się co dziwić, że tak wyją bo misternie budowany kolektyw medialny rodem z Rosji czy Węgier się im sypie i nagle się okazuje, że dziennikarze byli cicho bo trzeba rodziny utrzymać a nie byli miłośnikami braci wielkich.
2
@JoeBlack 8 lat temu było "podobnie" i jakoś o wszystkich aferach PO mówiono we wszystkich telewizjach. Ciekawe co złego było przez 8 lat na TVP o PIS, albo macie krótką pamięć albo kasę z pisania takich pierdów.
3
@arasz1819 Hitler ze swoimi umiejętnościami oratorskimi pewnie pchany byłby przez nich na króla Rzeczypospolitej.