0

@hayek widzę, że tam tryb kilka procent jest wgrany na stałe.

2

@Criss18Barca przecierz już mówili jakie jest rozwiązanie żeby nie patrzeć na Dudę

1

@hayek 3D chce jeszcze marszałka

10

@JimMorrisonFCB to jest praca i jeśli lekarz miałby przezywać każdy zgon pacjenta to musiałby odejść po 5 latach z pracy. Koleżanki na studiach na onkologii dziecięcej potrafiły mdleć , teraz normalnie pracują, bardziej pomoże się podchodząc do takich rzeczy na chłodno.

5

@siataryj10 Polacy na wyspach to druga nacja po Albańczykach regularnie odwiedzająca więzienia

1

@Tom0VeB czyli jak sebixy po blokiem i to biali

0

@JoeBlack pewnie masz sprawdzone informacje prosto z gabinetów wysoko postawionych urzędników unijnych.

0

@Kgorecki2500 to tak samo jak umrę za 15 lat po szczepionce. UE w porównaniu z nami w ostatnich latach to przyjmowała ułamek migrantów i raczej cała unia jest na nie na następnych.

5

@IrekPOL jakieś badania statystyki czy dane na chłopski rozum?

0

@Montjuic tyle, że nas pakt migracyjny nie obowiązuje ze względu na ilość przyjętych Ukraińców

0

@barteq konstruktywna dyskusja to jest to o co w polityce chodzi a nie wypełnianie rozkazów słońca narodu.

0

@Muszynianka oni maja poparcie na wsi a nie wśród rolników. Na wsiach 90% społeczeństwa to pracownicy pobliskich fabryk a nie rolnicy, niewykształceni mieszkający w małej społeczności wiec łatwo łapią propagandę straszenie czymś obcym.

0

@Hosh nie rozumiem jaka przemianę musi przejść człowiek żeby z liberalnego demokraty przekształcić się autorytarnego Laporte.

1

@Barcelonka070 CPK to typowa megalomania autorytarnych rządów ( w kolejce jeszcze Pałac Saski stoi, najważniejsza rzecz w Polsce w tym momencie). Nie dość, że niszczą zwykłym ludziom życie to narażają kraj na gigantyczne straty. Nie jest i nie będzie nam potrzebna taka duża inwestycja bo to co mamy w Polsce jest wystarczające a tak jak kolega Bykunn pisał, są w niedalekich odległościach porty giganty i nikt nie będzie się bawił w przenoszenie infrastruktury.

0

@KrychaFCB a co ma jedno do drugiego, TVN jest prywatnym wolnym medium i dlatego może nawalać w kogo chce a nie w tego którego mu wskaże władza.

2

@Tomo1989 cbos tak samo jak tvp działało na zlecenie polityczne więc teraz pewnie się ogarnie

9

@Waniliowy szczerze trzeba przyznać ze opozycja z tym odseparowanie TD od reszty rozegrała PIS aż miło. PiS walił ciagle w Tuska który i tak by im elektoratu nie podebrał a TD sobie po wioskach jeździła nieatakowany, jak widać nie uczestniczenie w proteście w Warszawie to była dobra strategia zaplanowana na bank przez cała opozycje.

4

Ciekawe czy do samorządowych uda się ogarnąć TVP żeby emeryci i wieś chociaż trochę przejrzała na oczy, wtedy można liczyć na 100% uczciwe wybory.

0

@gumaz tylu się z Szymka śmiało a w zasadzie ratuje nam demokracje bo na tych wsiach gdzie teraz jest po 40 na pis bez Szymka pewnie byłoby z 50

7

@barcelonaLM w PSL musieliby upaść na głowę, przy tak dobrym wyniku i tak będą rozdawać karty w negocjacjach z KO a przynajmniej partner do rządzenia normalny.

0

@barteq im mniejsza komisja tym szybciej dosyła dlatego PiS rośnie bo ida wyniki z wiosek itp

0

@zadafcb lepiej tak niż monowładza

1

@MarFan w nocy powinno rosnąć opozycji, duże miasta nadal głosują i z dużych komisji później splywaja

1

@hayek z tego co czytałem to z tych 3 czołowych telewizji płaci najmniej, a mi oczywiście chodzi o te największe twarze dziennikarskie bo wiadomo, że zwykły szary pracownik idzie do pracy i tyle.

0

@MesQueUnClub96 co nie zmienia faktu, że Polsat zrobił się mocno pro PIS jeszcze z 5 lat temu może udawali obiektywizm, ale teraz może jakoś nie agitują ale bardzo często potrafią przemilczeć afery PISu

1

@hayek Solorz to też musi być typowy sprzedawczyk, gdzie nie zawieje tam jest, dziwie się dziennikarzom, że chcą u niego pracować

2

@John_Doe ale zdajesz sobie sprawę, że PIS nie będzie patrzył co ty sobie tam pozaznaczasz chodzi tylko o przyciągnięcie nagrzańców przed urny ,a i tak wpuszcza i będzie wpuszczał (jak widać można i za gotóweczkę) tabuny imigrantów (w ostatnich latach jesteśmy w tym wymiarze najlepsi w UE)

1

@Tomo1989 na morzu czarnym wystarczyłaby zdecydowana Turcja i byłoby po problemie, ale Erdogan robi politykę.

0

@qbsonFCBarca wniosek jest dokument uprawniającym do głosowania więc możesz go wykorzystać w każdej komisji nawet w pierwotnym miejscu.

0

@michal26 ale to nie jest uczciwa polityka gdyby mieli wszyscy tak działać to nie byłoby demokracji. Mamy do czynienia oszustwem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?