chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@hayek widzę, że tam tryb kilka procent jest wgrany na stałe.
2
@Criss18Barca przecierz już mówili jakie jest rozwiązanie żeby nie patrzeć na Dudę
1
@hayek 3D chce jeszcze marszałka
10
@JimMorrisonFCB to jest praca i jeśli lekarz miałby przezywać każdy zgon pacjenta to musiałby odejść po 5 latach z pracy. Koleżanki na studiach na onkologii dziecięcej potrafiły mdleć , teraz normalnie pracują, bardziej pomoże się podchodząc do takich rzeczy na chłodno.
5
@siataryj10 Polacy na wyspach to druga nacja po Albańczykach regularnie odwiedzająca więzienia
1
@Tom0VeB czyli jak sebixy po blokiem i to biali
0
@JoeBlack pewnie masz sprawdzone informacje prosto z gabinetów wysoko postawionych urzędników unijnych.
0
@Kgorecki2500 to tak samo jak umrę za 15 lat po szczepionce. UE w porównaniu z nami w ostatnich latach to przyjmowała ułamek migrantów i raczej cała unia jest na nie na następnych.
5
@IrekPOL jakieś badania statystyki czy dane na chłopski rozum?
0
@Montjuic tyle, że nas pakt migracyjny nie obowiązuje ze względu na ilość przyjętych Ukraińców
0
@barteq konstruktywna dyskusja to jest to o co w polityce chodzi a nie wypełnianie rozkazów słońca narodu.
0
@Muszynianka oni maja poparcie na wsi a nie wśród rolników. Na wsiach 90% społeczeństwa to pracownicy pobliskich fabryk a nie rolnicy, niewykształceni mieszkający w małej społeczności wiec łatwo łapią propagandę straszenie czymś obcym.
0
@Hosh nie rozumiem jaka przemianę musi przejść człowiek żeby z liberalnego demokraty przekształcić się autorytarnego Laporte.
1
@Barcelonka070 CPK to typowa megalomania autorytarnych rządów ( w kolejce jeszcze Pałac Saski stoi, najważniejsza rzecz w Polsce w tym momencie). Nie dość, że niszczą zwykłym ludziom życie to narażają kraj na gigantyczne straty. Nie jest i nie będzie nam potrzebna taka duża inwestycja bo to co mamy w Polsce jest wystarczające a tak jak kolega Bykunn pisał, są w niedalekich odległościach porty giganty i nikt nie będzie się bawił w przenoszenie infrastruktury.
0
@KrychaFCB a co ma jedno do drugiego, TVN jest prywatnym wolnym medium i dlatego może nawalać w kogo chce a nie w tego którego mu wskaże władza.
2
@Tomo1989 cbos tak samo jak tvp działało na zlecenie polityczne więc teraz pewnie się ogarnie
9
@Waniliowy szczerze trzeba przyznać ze opozycja z tym odseparowanie TD od reszty rozegrała PIS aż miło. PiS walił ciagle w Tuska który i tak by im elektoratu nie podebrał a TD sobie po wioskach jeździła nieatakowany, jak widać nie uczestniczenie w proteście w Warszawie to była dobra strategia zaplanowana na bank przez cała opozycje.
4
Ciekawe czy do samorządowych uda się ogarnąć TVP żeby emeryci i wieś chociaż trochę przejrzała na oczy, wtedy można liczyć na 100% uczciwe wybory.
0
@gumaz tylu się z Szymka śmiało a w zasadzie ratuje nam demokracje bo na tych wsiach gdzie teraz jest po 40 na pis bez Szymka pewnie byłoby z 50
7
@barcelonaLM w PSL musieliby upaść na głowę, przy tak dobrym wyniku i tak będą rozdawać karty w negocjacjach z KO a przynajmniej partner do rządzenia normalny.
0
@barteq im mniejsza komisja tym szybciej dosyła dlatego PiS rośnie bo ida wyniki z wiosek itp
0
@zadafcb lepiej tak niż monowładza
1
@MarFan w nocy powinno rosnąć opozycji, duże miasta nadal głosują i z dużych komisji później splywaja
1
@hayek z tego co czytałem to z tych 3 czołowych telewizji płaci najmniej, a mi oczywiście chodzi o te największe twarze dziennikarskie bo wiadomo, że zwykły szary pracownik idzie do pracy i tyle.
0
@MesQueUnClub96 co nie zmienia faktu, że Polsat zrobił się mocno pro PIS jeszcze z 5 lat temu może udawali obiektywizm, ale teraz może jakoś nie agitują ale bardzo często potrafią przemilczeć afery PISu
1
@hayek Solorz to też musi być typowy sprzedawczyk, gdzie nie zawieje tam jest, dziwie się dziennikarzom, że chcą u niego pracować
2
@John_Doe ale zdajesz sobie sprawę, że PIS nie będzie patrzył co ty sobie tam pozaznaczasz chodzi tylko o przyciągnięcie nagrzańców przed urny ,a i tak wpuszcza i będzie wpuszczał (jak widać można i za gotóweczkę) tabuny imigrantów (w ostatnich latach jesteśmy w tym wymiarze najlepsi w UE)
1
@Tomo1989 na morzu czarnym wystarczyłaby zdecydowana Turcja i byłoby po problemie, ale Erdogan robi politykę.
0
@qbsonFCBarca wniosek jest dokument uprawniającym do głosowania więc możesz go wykorzystać w każdej komisji nawet w pierwotnym miejscu.
0
@michal26 ale to nie jest uczciwa polityka gdyby mieli wszyscy tak działać to nie byłoby demokracji. Mamy do czynienia oszustwem.