chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Krzysztof1987 wystarczy rzetelnie przestudiować temat elektrowni solarnych na pustyniach i wtedy może odechce się wymyślać pierdów o spiskach pierwszego świata
1
@Kondziubarca ma wybory w tym roku to nie będzie się wychylał w żadną stronę zbyt mocno, chce ugrać swoje żeby ładnie wyglądało na potrzeby wewnętrzne.
3
@BlaseR9 album kosmos, pytanie który najlepszy the wall, wish you were here czy powyższa, w moim odczuciu najlepszy zespół w historii
1
@LS żeby zrozumieć czemu nasza policja wyglada jak wyglada trzeba spojrzeć na to kto do niej idzie. Najczęściej są to ludzie bez pomysłu na życie, chęci nauki tylko nastawieni na to ze jest to łatwa pewna posada w budżetówce. Znam kilku policjantów osobiście i są to najczęściej chlopki roztropki bez ambicji, wiadomo że wyżsi szczeblem to już inna bajka ale oni na ulice nie wychodzą.
2
@Kondziubarca jeden jeden wielki pozer, wystarczy posłuchać co o nim mówią inni mistrzowie walk. Wszyscy podkreślają ze ruszał i rusza się jak wóz z węglem wiec nie wiadomo czy faktycznie ma te pasy bo nigdy nie powiedział gdzie robił bo niby nie pamiętał. Jedna anegdotkę nawet wspominał van damme, że kiedyś jak był na imprezie w LA gdzie był ów mistrz aikido wybuchła mała pogawędka o tym jak by bez problemu seagal złoił van damme i jak przyszło co do czego to seagala na imprezie nie było w 2 minuty.
0
@takisobiektos taki zawodnik, od kiedy pamiętam jak Real miał problemy z obroną to wjeżdżał te Pan na białym koniu i najczęściej grał na b. dobrym poziomie
0
@Barcanajlepszyteam ciekawe gdzie pomieścili wszystkie te autobusy
0
@Survier wystarczy trochę poczytać i posłuchać dziennikarzy żeby wiedzieć, że temat praworządności w naszym kraju też był w gabinetach podejmowany. Wiadomo, że nikt w takiej sytuacji jaką mamy nie będzie głośno teraz tego tematu podnosił.
1
@Medium tu nie chodzi czy to katolicy czy muzułmanie i jakakolwiek inna religia. Wszędzie gdzie wchodzi się w sferę ortodoksji religijnej jest to samo, indoktrynuje się ludzi, zakazuje im się normalnych ludzkich zachowań i wtedy rodzą się wynaturzenia.
0
@barcelonaLM z tym odbijaniem i czerwoną falą to już w zeszły roku republikanie mocno przestrzelili i wyszedł kapiszon. Wszyscy zapowiadali, że w IR będą mieli kilkadziesiąt głosów więcej a wyszło kilkanaście.
4
@konajoncek ma neuropatie w jednej stopie dlatego tak kuśtyka i sztywno idzie
0
@Survier a twierdzisz, że starożytni Grecy i Egipcjanie nie mieli swoich "ksiąg" religijnych?
1
@Kondziubarca kolejny odklejeniec morderca który lubi sobie gębę religią wycierać bo ładnie się głosy tłumoków na tym łapie. Performance jak zwykle skierowany do prowincji
0
@Uukasz_93 kontrkandydatem będzie Trump to wygra Biden jeśli DeSantis Baiden przegra i cała filozofia.
1
@maroon dzięki
2
@maroon jak przyjdą pod mój dom to mnie już dawno w tym kraju nie będzie.
6
@bartas97 idź pan w ciul z czymś takim, jak widać jednak od średniowiecza wojna na bliskim dystansie się wielce nie zmieniła. Nie dać się wcieliś do wojska to podstawa jak politykom chce się wojować to niech sami sobie tam idą strzelać do siebie.
0
@kuz nie wiem gdzie wyczytałeś, że powiedział, że Barca jest czysta. Powiedział, że z ich strony nic nam nie grozi bo się przedawniło, ale nie byłbym zdziwiony jeśli za kilka tygodni wejdzie UEFA na postraszenie.
0
@_Niko_ użytkownicy chyba właśnie myślą tylko w ten sposób, że pewnie uda się wydymać system a sprawa nie jest ważna.
1
@Limaker tak jakby to wyglądało inaczej na jakiejkolwiek inne stronie poświęconej drużynie sportowej. Problemem są czytelnicy, przecież to co się tutaj dziej od wczoraj to też jest absurd. Sprawa śmierdzi i ewidentnie widać, że coś było nie tak a tutaj 90% to wyzwiska, spiski, nie łączenie faktów lub zaprzeczanie jak dziecko. Od pewnego czasu zastanawiam się jaki jest średni wiek użytkownika takich stron bo u nas wygląda to tak, że większość to chyba podstawówka i jeszcze chyba ślepo wierzą w swoje przekonanie.
0
@kuz hola hola warto przeczytać całe oświadczenie Tebasa, sprawa się przedawniła tylko w strefie prawa sportowego, ale sam podkreśla, że sprawa jest nieetyczna i śledztwo będzie prowadzone więc nie można mówić, że ktoś rozpętał gównoburzę bo sprawa śmierdzi i pewnie nas uratuje tylko to, że wypłynęła po 5 latach dopiero.
0
@marcin62 chłop po prostu przeleżał w plecaku wakacje obok kanapki i banana i tu zaraz komuś jakieś nagrody chcą dawać
1
@Medium innymi słowy mamy załączyć w Polsce protokół Ceaușescu.
4
@RoberDzik Pan poseł, nie wiem kto na takiego wykolejeńca głosuje
1
@esem91 biedni Norwedzy, też ich zdenazyfikowali
1
Ja to się zastanawiam czy tutaj wszyscy byli równie szczęśliwi jak nam wycinali Ney który często odwalał taką samą pajacernie jak Vini. Brazole już tak mają plus taki styl grania.
7
@Rl9k1nG straciliby milion a społeczeństwo i tak będzie siedziało cicho, są przyzwyczajeni, że władza to wszystko a zwykły człowiek to robak
2
@Tomo1989 wystarczy sobie na wikipedii spojrzeć na rekordy temperaturowe w Polsce, z 80% tych rekordów padło w 21 wieku a w ostatnich latach w zasadzie pobijamy rekord po rekordzie co roku.
1
@Emhyr kosmici przybyli i wykonywali pięściaki z kamienia
0
@Mow_mi_Douglas Morrowind to jest gra w którą natłukłem chyba rekordową ilość godzin w swoim życiu, wiadomo już toporna ale są mody, że idzie na silniku Obliviona (chyba). Sam Oblivion na pewno gorszy od skyrim i morrowind. Morrowind podrasowany trochę modami to jest jedna z najlepszych gier dla mnie