1

@Faun nie oszukujmy się w sytuacji geopolitycznej jakiej jesteśmy im więcej dużych państwa będzie na nie z Putim tym lepie, dla nas lepiej ze dziadek wygrał

5

@DaPidejpi 0 trzyma po prostu tą sklejoną kupę zwaną koalicją w zwartym glucie. Patrząc na tych tłuków z jego pseudo ugrupowania to pewnie gdyby nasz dyktator wywalił tego niedojdę a reszcie dał nowe lepsze stołki to ziober zostałby na lodzie.

0

@tomek8756 jedno co jest pewne na twitter ruszy duża grupa szurów i spiskowców dziejowych a sam Musk powoli z ekscentrycznego miliardera zaczyna się zmieniać w Trumpa dla którego płaskoziemcy itp to kumple. Pytanie czy ten chłop sam wierzy w to co mówi czy robi to dla kasy i rozgłosu. Ciekawe kiedy wejdzie w politykę partii republikańskiej.

11

@Comentateiro a kto Ci powiedział, że wszystkich świętych masz obchodzić na smutno? Zaduma to nie smutek a jak ktoś ma ochotę może przeżywać to święto na wesoło jak Meksyku, na pewno jest to zdrowsze niż płacz nad 50 letnimi mogiłami

10

@Comentateiro a co z tego, że nie ma nic związanego z naszą kulturą? Skoro się młodym podoba to niech się bawią krzywdy nikomu nie robią a za 20 lat pewnie dla młodszych pokoleń cała ta zabawa już będzie się wiązała z naszą kulturą i krajem. Nie stójmy w miejscu w swoim gęstym bigosie z nadufaną mordą bo naprawdę ten kraj staje się śmieszny.

0

@4drian0 spoko jeśli cyfrówki byłyby tańsze, ale niezgodnie z logiką cyfrówki na konsole są droższe. Sam lubię zbierać pudełka i mam spora bibliotekę

1

@maroon spokojnie dojdą poprawki i wyjdzie, że można znieść tylko sędziom, oczywiście tym niewygodnym. Oczywiście działania typowo propagandowe bo stary Czechu w bloku z Grażą będą się cieszyć i odgrażać złodziejom sędziom co się dorobili na ich ciężkiej pracy w fabryce.

1

@DonMatteo901 ja już sam nie wiem co się dzieje w polskiej piłce, czy my mamy złe szkolenie czy genetycznie jesteśmy w piłkę słabi. Przecież nasze orły trenerskie biorą lekcje w Europie więc chyba wiedzą jak się trenuje a zachodzie.

2

@Medium jedna i druga strona zachowują się jakby ciągle byli na fentanylu. Kanye też powinien udać się do psychiatry bo zabawa w proroka podpada na bardzo poważne zaburzenia.

0

@barcelonaLM zaraz będzie, że głównym celem było stworzyć konkurencyjną drużynę a na koniec sezonu, że najważniejsze było dopiąć budżet

0

@Chaoss byłem na wielu bo przez pół życia mieszkałem koło boiska szkolnego na wsi.

3

@Ksavix nie rozśmieszaj mnie, na wiejskich imprezach kopulowanie w miejscach publicznych no norma nie mówiąc o porozwalanych zużytych gumach. Ludzie na całym świecie są tacy sami i wszędzie jest tak samo.

1

@Kidd festyn polegający na piciu alkoholu, czego się po ludziach spodziewać? U nas na odpustach lub dożynkach podobne sceny

1

@Kgorecki2500 z tego co kojarzę jakiś nasz spec od spraw wywiadowczych w poprzednim tygodniu mówił, że 7 i 11 lipca wojsko odmówiło kartoflanemu panu włączenia się do działań na Ukrainie. Chłop sobie zdaje sprawę, że jak wyprowadzi część wojska z kraju mogą mu ludzie z drugą częścią wojska zrobić przewrót. Z drugiej strony wpuścił już ruskich do siebie więc jak nie będzie współpracował to będzie czapa.

0

@Aragorn33 ja to jestem ciekawy jaka jest dłuższa perspektywa (oczywiście patrząc tylko na broń konwencjonalną). Czy Ukraina ma siły na wyzwolenie większości terytoriów czy jednak ten pobór rosji coś da i czy mają jeszcze sprzęt który można, bez uszczerbku na obronność kraju, przerzucić

2

@gumaz Cancun Tulum to są bezpieczne miejsca, nie zapuszczać się samemu na prowincje i dziwne dzielnice miasta a będzie okej. Koleżanka przez 1,5 roku mieszkała na stancji w Mexico City i pewnego wieczoru słuchając sobie muzyki przed lapkiem gangusy jej zdjęli słuchawki i przystawili spluwę do głowy, szczęśliwie chodziło o właścicielkę domu:]

0

@sebasek99 no jeszcze przed służbą u komunistów był dziennikarzem antyrządowym za co przez pewien okres miał zakaz wykonywania zawodu. Chłop inteligentny pragmatyk, pewnie zrozumiał po latach młodości, że wygodniej będzie stać tam gdzie jest kasa. Na tej stronie dla rycerzy prawicy powinien być wzorem w "poradzeniu" sobie w życiu (oczywicie gdyby był np. prawicującym miliarderem).

0

@Uukasz_93 radzę się konkretnie zagłębić w to jak działa nasz system i co to są programy jak np. ap-kolce żeby zorientować się, że nie ma w tym momencie możliwości za łapówki wpisywać pacjentów na poważne zabiegi w centralną kolejkę. Sam jestem miesiąc po ablacji serca na którą powinienem czekać średnio 3-4 miesiące a miałem robioną 1,5 tyg po wizycie i nie za łapówkę tylko miałem szczęście i zwolniło się miejsce w kolejce. To, że można sobie zrobić prywatnie od ręki to już tyko wina braku pieniędzy w państwowym systemie.

0

@dariooo serial jest na podstawie książki która napisana jest w stylu kroniki historycznej. Serial trzyma się książki, źle, nie trzyma tez źle

1

@FC1899Barca wszystko przez psychola otoczonego 140 mln niedorozwojów którzy wierzą że tak trzeba w imię ojczyzny i boga

1

@FC1899Barca Japonia była agresorem więc argument ułomny.

0

@Kgorecki2500 jak byłem w podstawówce w latach 80 i 90 też nam mówiono, że dla oszczędności wody lepiej się myć pod prysznicem, widzę kryzys energetyczny trwa od bardzo dawna. Takie zalecenia są zaleceniami zdroworozsądkowymi żeby za 10-20 nie były prawem obowiązującym.

0

@Uukasz_93 to są takie hasła rodem z podręcznika dla tyrana, właśnie takiego pustosłowia używają populiści typu Trump, czy ta nowa Włoszka i tym podobni ludzie. Ma to trafiać do debili a sama treść w zasadzie nic nie znaczy.

3

@NaFazieHitman to się okaże bo jak na razie to widać, że będą hamować gospodarczo i demograficznie, a już dawno udowodniono, że dużo lepiej pod względem technologicznym rozwijają się kraje demokratyczne gdzie ludzi mają wolność myślenia więc raczej większą przyszłość widzę w zachodzie a nie w kraju który zrobił skok tylko dzięki taniej sile roboczej, która zaczyna się przekształcać w klasę średnią. Z rozwiniętą klasą średnią już tak łatwo nie pójdzie.

0

@NaFazieHitman przecież to są warunki nierealne, więc próbuje sobie otworzyć droge do tego żeby mógł pójść na całość i zwalić to na niewspółpracujących Ukraińców

4

@barcelonaLM bezczelność typa nie zna granic. Teraz będzie się kreował na tego który chce pokoju i będzie pewnie bałucił Niemców i Francuzów żeby usiedli do tego stołu.

1

@NaFazieHitman Chiny to co chwila coś innego mówią, lawirują i unikają konkretnych działań

0

@Deviler jeśli nie religioznawstwo to nic innego w szkołach nie powinno być, katechizować sobie mogą na parafiach a nie w świeckich szkołach w świeckim państwie.

8

@Przemek2323 jakie to proste, nie wiem po co studiować ekonomie

2

@Emhyr po zdjęciu są złamane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?