2

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,29676355,amerykanska-telewizja-zaplaci-prawie-800-milionow-dolarow-za.html
Widzę w USA się prawicowe media wraz z Trumpem bawią. Jeszcze pamiętam te tasiemcowe dyskusje tutaj po wyborach gdzie oddani fani pomarańczy krzyczeli o zeznaniach ludzi we Włoszech itp. teoryjki spiskowe. Tacy politycy powinni być spaleni po wsze czasy, ale jak widać ich oddany elektorat lubi wierzyć w taki ściek oczywiście tłumacząc się będą atakować wszystko i wszystkich dookoła. Fox jako jedna z największych telewizji też się popisała ale tak jest jak uderza się w upośledzony elektorat i widza.

6

@Deviler to po prostu pokazuje, że my rok w rok źle zarządzamy makrocyklami treningowymi i wtedy kiedy trzeba być w gazie na wiosnę to my cieniujemy i dlatego w pucharach mamy takie problemy.

0

@Allbi no niestety wykorzystują cały aparat państwowy do siania propagandy i nienawiści. Nigdy czegoś podobnego u nas nie było a niektórzy nadal stawiają równość między PIS i innymi partiami.

0

@Lucassito Lewy to jest gracz na PL głównie. Myślę, że W Realu też by się bardzej sprawdził, my zawsze potrzebowaliśmy specyficznego rodzaju napadziora typu właśnie Benz lub Suarez, ale takich jest mało a jak są to swoje kosztują a jak wiadomo Lewy był na promce w Lidlu.

0

@osa91 trafione w punkt

2

@Commandement chore prawo w chorym kraju idziesz do wallmartu i kupujesz broń maszynową, żadnych testów psycholigicznych wystarczy, że jesteś rezydentem, a później w wiadomościach wieczornych z przeciętnego miasta w usa połowa wiadomości o strzelaninach. Rozumiem, że posiadanie broni jest ich tradycją itp., ale kontrola powinna być i nikomu do samoobrony nie jest potrzebny karabin szturmowy.

3

@Janas11224 jeżdżę automatem dobre 10 lat i nigdy bym nie zmienił, pamiętam jak żona panikowała, że nie będzie ogarnąć w automacie i też już by się nie przesiadła. Jedyny minus to koszt zakupu bo producenci za automat rzucają chorendalne ceny, ale uważam, że jeśli komuś zależy na wygodzie to warto (mi głównie na tym zależy). Brat ma SQ7 500 km jemu zależy na osiągach i nie wyobraża sobie jeżdżenia takim monstrum bez automatu.

3

@Barca1992 nie ma sie co już chyba rozwodzić nad społeczeństwem ruskim bo im się to podoba a celem mrówki jest służenie królowej. Tam się raczej nic nie zmieni.

0

@draxidox niedługo pewnie spotkają się znowu żeby przegłosować wniosek o walkę o dobre imię JP2

2

@Comentateiro przecież PIS będzie miał w końcu kundla na którego najbardziej głupie i skrajne pomysły będzie można zwalać. Będą wprowadzać z nimi najbardziej porypane katolicko ustawy czym zadowolą swoich największych wyznawców a tym wahającym się będą mogli wmówić, że byli zmuszeni żeby utrzymać rząd i tak się będzie szykować następna kadencja.

3

@Krzysztof1987 sweet home alabama

2

@pt9 urzekła nas twoja historia

0

@Trojanek23 koło czasu polecam, lepsze i gorsze tomy ale cykl w całości świetny. Mroczna wieże Kinga ale to już mix gatunków. Bardzo ładne wydania są LeGuin ziemiomorze ambitniejsza fantastyka i sześć światów hain no i osobiście polecam simmonsa który tez często miesza gatunki scifi z fantastyką ale warto cykl hyperiona z endymionem czy np illion

20

@macio_944 partia dla matołów (sami o tym mówią), dziwię się ludziom, że tak bezkrytycznie się na to nabierają

2

@Rhaan tylko, że sprawy gospodarcze nie będą miały żadnego znaczenia jak dojdzie do rozdzielania stołków. W konfie zostali narwańcy moralni i głównie o to im będzie chodziło, wolnościowcy którzy narzucą wszystkim swój punk widzenia na siłę (czyli średniowiecze moralne).

0

@Rhaan światopoglądowo to takie same partie a w naszym kraju od 7 lat liczy się tylko światopogląd

4

@Borneo przecież u nas większa część uważa, że rozpierdolenie sądownictwa ich nie dotyczy a inni, że to słuszne posunięcie. Warto zaznaczyć, że Benjamin robi to tylko po to żeby ratować własne dupsko przed wymiarem sprawiedliwości i to samo dotyczy się naszych którzy są w tym momencie bezkarni.

4

@BorzyKrzys im łatwiejsze narzędzie popełnienia zbrodni tym tej zbrodni więcej, u nas działoby się podobnie ale karabinem jest łatwiej zabić niż nożem czy siekierą. Nie jest to mój wymysł tylko tak wynika z wielu badań, USA to państwo wielkich różnic społecznych bo jest tam hardcorowy kapitalizm, w Europie mamy trochę bardziej wyrównane społeczeństwo, ale Polska to kraj frustratów i u nas też byłoby pełno strzelanin.

3

@Rust_Cohle pierwsza najważniejsza sprawa to zrobienie sobie badań czy są jakieś niedobory bo branie tablet bo „super skład” nie mając niedoborów może bardziej zaszkodzić niż pomóc.

18

@AdiKingu96 dziennikarstwo sportowe to w ogóle jakiś specyficzny rodzaj zawodu, dorosłe chłopy zachowują się jak gimbaza i udają celebrytów którzy pozjadali rozumy.

9

@norbi77 o tym, że uefa nas dociśnie ile będzie mogła żebyśmy sobie odpuścili SL, wystarczy, że nas zawieszą na kilka sezonów w Europie i jesteśmy udupienii. Nie można zapominać, że nie jesteśmy już marka taka jak 10 lat temu i raczej Caferin nie będzie się cackał, poza tym UEFA zarządza licencjami itp. wiec nie zdziwiłbym się gdyby mogli wpłynąć na rozgrywki krajowe.

1

O jak o tym pisałem 4 godz temu to co niektórzy nie dowierzali.

0

@KrwawiaceoczyVEB a kto jest organem nadrzędnym? jak PL zapowiedziała z 3 lata temu, że piłkarze nie pojadą na mundial od razu FIFA zapowiedziała, że zawiesi każdego który zbojkotuje. W tym przypadku mamy taką samą zasadę, UEFA będzie naciskać na ukaranie jak oskarżenia się potwierdzą i będą w tym mieli swój cel.

0

@Aragorn33 to się jeszcze zobaczy bo na bank UEFA będzie naciskać, pewnie będziemy musieli iść na ustępstwa z SL

8

@notrac słaby to jest korwin znowu paplający o jakiś średniowiecznym modelu społecznym. Ja się pytam co ma praca i samorealizacja do kochania swojego dziecka?

4

@Benz i Jobs umiera na nowotwór trzustki. Nie ma i nie będzie nigdy jednego leku na raka bo różne nowotwory to często zupełnie różne choroby (całkowicie inne podłoże, leczenie itp.). Nie szukajcie ludzie spisków tam gdzie ich nie ma.

3

@RoberDzik od dawna wiadomo, że jest to partia wykolejeńców a tacy często mają poparcie nagrzanej dzieciarni, patrz labamba

15

@Criss18Barca a czy któraś grupa zawodowa zasłania się bogiem i wiarą i podaje się za wyrocznie moralności? Podstawowe pytanie czy lekarz pedofil jest przenoszony na inny szpital czy kończy w pierdlu?

0

@Criss18Barca ale po co o tym mówić? To niedobra jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?