1

@Kinginiesta nie wiem co jest w lidlomixie. Kupiłem termo bo żonka się nagrzała i całe zachwyty trwały z 3 miechy i później powolutku pokrywał się kurzem. Sprzęt spoko lepsze i gorsze przepisy ale i tak trzeba mieć czas i używać całej kuchni, nic co by urywało dupę pod względem poprawy jakości i czasu przygotowania jedzenia.

0

@msmsms sekta totalna, sprzęt faktycznie nieco usprawnia pracę w kuchni ale i tak trzeba mieć czas. Nie wart swojej ceny, mam w rodzinie przedstawiciela tego ustrojstwa to nawet oni są tak nagrzani na ten sprzęt że konar prawie płonie a wepchną Ci to ustrojstwo nawet przy wigilijnym stole za jedyne 6 paczek.

6

@macio_944 bo jakby nie patrzeć to jednak ranking trochę śmieszny, bo pierwsze miejsce wiadomo ale na drugim oczywiście, że powinien być CR. Razem z Messim zdominowali na 15 lat piłkę w czasach kiedy jest to "naprawdę" profesjonalny sport a z repką też wygrał drugi najważniejszy tytuł w piłce reprezentacyjnej.

1

@Uukasz_93 w kadrze Francji zawsze są jakieś dymy i niesnaski, taki już maja klimat, sami są dla siebie największym wrogiem bo kadrowo top

0

@Kidd może znajda sobie jakieś pachołka właściciela domu, czy gdzie się to tam odbyło i zwala na niego, że nie zadbał po chodnik przed posesją.

2

@Cule1234 nie no widzę, że zastrudniamy dj na wiejskie wesele a nie selekcjonera. Kocham jak na takich stanowiskach zasiadają takie swojskie pachoły, ktoś musi temu prezesowi o facjacie gangusa z lat 90 powiedzieć, że może dla siebie i sobie podobnym chłopakom z PZPN zatrudnić tłumaczy bo chłopaki z boiska raczej nie potrzebują.

1

@Irmscher10 niestety swojski chłopek dogada się tylko z leśnymi dziadami, dla naszej piłki to katastrofa, że takie chłopki spod remizy tam rządzą, przypominają się czasy p. Lato i okres swojskości w PZPN

3

@barcelonaLM z sądową to pewnie chodzi o to, że w takim kształcie jaki ma i tak nie jest wystarsczająca dla komisji europejskiej musi w niej być sporo poprawione

0

@cris2706 jeszcze przed wojną Polska kilka lat z rzędu była krajem który wydaje najwięcej pozwoleń na pobyt stały ludziom spoza UE i co ciekawe w całej UE obok Ukraińców najwięcej przyjeżdża Indusów czy Chińczyków a nie ogólnie tu pojmowanych arabów.

0

Argentyna autostrada do finału

3

Nie wiem czy nasze państwo by się wypłaciło z tymi bonusami gdyby nasi grali jak piłkarze z 4 mln kraju.

0

Chybić się obudził

0

@Worny ah tak, wszyscy się stesknilismy

1

@Deviler przeciętna buła, to już lepszy był new york beef classic

2

@TheNekro94 ile ja bym chciał żeby moi rodacy tak dbali o czystość wokół siebie, chociaż w porównaniu do południowców to u nas jest czysto i przez te 30 lat wielu się nauczyło czystości.

0

@wawrzyn1 Biały lotos

0

@Zoker z założenia taki jest cel dzieła artysty

1

@Rl9k1nG temu człowiekowi przydałaby się rzetelna diagnoza

2

@macio_944 jeśli film miał taki cel to powinien zostać nakręcony jako mini serial, żeby można przedstawić historie dogłębnie, zaznajomić widza z historią i realiami tak żeby sam widz mógł na koniec wydać jakiś osąd o tym co zostało w dziele ukazane. Ja en film obejrzałem w kinie i 10 min później nie wiedziałem o czym jest. Ani to diagnoza ówczesnego społeczeństwa raczej realiów działania hollywood też nie pokazuje. Z zeszłego roku mamy przykład serialu (Biały lotos) który się też tak snuje przez ekran niby bez celu a jednak stawia jakąś diagnozę i zmusza widza chociaż do chwili przemyśleń. Quentinowi chyba zabrakło trochę koncepcji albo chciał pokazać za dużo a z technicznego punktu widzenia ciężko było to zrobić w jednak nużącym 3 godzinnym filmie.

1

@macio_944 tylko, że ja nie mam nic do powolnego kina Nomadland, Trzy billboardy za ebbing missouri czy Nienawistna ósemka też są filmami w których akcja idzie powoli i można się tym rozkoszować ale mają jakiś cel a ja celu w Pewngo... nie widzę.

4

@macio_944 albo się nie znam, albo mam nikłą wiedzę o historii hollywood, ale osobiście uważam ten film za jeden z gorszych w jego karierze

0

@Kgorecki2500 nadinterpretacji na tej stronie to standard widzę, zbrodniarz to zbrodniarz i dzielenie na tych lepszych i gorszych jest śmieszne, uczmy o wszystkich

2

@Kgorecki2500 nauczać to się powinno o zbrodniarzach a nie sobie dzielić na zbrodniarzy z lewicy czy z prawicy. Sam taki pomysł prowadzi do dalszych podziałów i radykalizacji.

0

@IronSanHybrid ciekawe czy nasi PISowscy patrioci dla których podobno niemiec najgorszy wróg nagle się przemogą i będą zadowolenie z niemieckich myśliwców nad polską krainą

1

@Ojciec5tkidzieci wątpię żeby stare radzieckie pociski posiadały GPS, że wiadomo gdzie każda poleciała, druga sprawa jest taka, że jak tłumaczył wczoraj któryś z naszych generałów większość pocisków jest naprowadzana termicznie więc jeśli chybiła rosyjską rakietę mogła wyłapać taki sortownik zbożowy jako źródło ciepła i dlatego trafiło tak precyzyjnie a nie gdzieś w pole

1

@MesQueUnClub96 republikanie maja twardy orzech do zgryzienia, dopuszcza go do wyborów to pewnie przegra, nie dopuszcza to wystartuje sam i zabierze z 10% i tez republikanie przegraja

2

@Peszko07 pilnowała zachodniej granicy co by Niemcy Jarka nie zaatakowali

5

@tomek8756 ach te elity PISu i ich wybitne analizy geopolityczne

0

@ptrx w biedrze część produktów to w ogóle smakuje jak odpad, najlepszym przykładem są raffaello które smakują jakby psu z dupska wyjęli

4

@Ronnie1992 czyli takie kluby które mają mało kibiców w Polsce nie są prawdziwe? okazuje się, że prawdziwymi klubami są tylko Barca RM Bayern i MU (strona Juve też nieźle przędzie)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?