chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@partymaker Radzę przeczytać książkę. Bardzo ciężko jest zekranizować kronikę rodu która skupia się praktycznie tylko na polityce. Uważam, że serial po prostu jest przeznaczony dla węższej puli widzów. Mi się ogląda dobrze właśnie dzięki powolnej akcji i politycznych konszachtów.
0
opchniemy naszego najlepszego pomocnika tylko na potrzeby dumnej konferencji lapcia przy prezentacji szybkiego skrzydłowego. Przecież wiadomo, że tu głównie chodzi żeby grubcio mógł porobić sobie zdjęcia z Nico co by nie był gorszy od prezia ze stolicy.
42
@Azazel_Pazuzu o widzę, że kogoś tutaj od rano mocno poniosło.
1
@Messibestplayerintheworld warto i to bardzo
10
@koksik2700 naiwniactwo i prostomyslycielstwo to jest jak widać oznaka współczesnych czasów. Pojechała jakaś młoda laseczka politoli kocopaly pod publikę i jak widać sporo osób to kupi. Ciekawe co pani Ewa zrobiła takiego dla Polski Europy i świata? Tacy straszni ci eurodyktatorzy, że od 50 lat Europa to najlepsze miejsce do życia. Wszystkim tak nienawidzącym UE radzę się wyprowadzić do jakiś oświeconych krajów typu Argentyna, Rosja czy Chiny i żyć sobie w dostatku i wolnomyślicielskich warunkach.
1
@qchulainn chciałem to samo pisać, niech dorzucą piłkarzom jeszcze jakiś super turniej to piłka reprezentacyjna będzie wyglądała jak zlot rencistów. Te 1/8 lepiej by wyglądały gdyby grały drużyny u21
0
@FcPortoFan1999 możę tak być chociaż już na początku roku kilka agencji podawało, że Biden prawdopodobnie między marcem a czerwcem zrezygnuje z kandydowania. Może to być pewna strategia chociaż wątpię czy przy takim zamyślę daliby mu się tak ośmieszyć.
3
Nie zdziwiłbym się gdyby w USA skończyło się iście Hollywoodzkim zakończeniem. Biden w przeciągu kilku dni wygłasza orędzie gdzie zapowiada przejście na emeryturę i brak kandydowania. Pojawiają się przeprosiny tych których zawiódł, może mała łezka. Amerykanie, że to nie najmądrzejszy naród leci na współczuciu itp. więc nowy kandydat demokratów (Newson czy choćby Obamowa) od początku ma z górki bo oczywiście ma poparcie wszystkich wyborców Bidena plus reszty demokratów a za względu na wiek i niechęć do Trumpa pewnie i spore grono wahających się wyborców republikanów. Tak to widzę, wszystko byle nie Trump który grubiaństwem, brakiem ogłady politycznej oraz tym, że jest po prostu przestępcą nie nadaje się na ten urząd.
0
@Trojanek23 dzisiaj od rana siedzi jakiś ciężki typ i kasuje. Ma chyba swoje poglądy i ich broni:)
1
@Emhyr niestety w perspektywie 20-30 lat pewnie pożegnamy się z tradycyjnym kakao
2
@Tomason przypominam, że hitler też doszedł do władzy demokratycznie. Demokracja nie jest idealnym ustrojem bo łatwo jest zjednoczyć ograniczona część społeczeństwa szukając wspólnego wroga. Muszą być jakieś bramy zabezpieczające przed przejęciem władzy przez idiotow, wystarczy spojrzeć co się stało na Węgrzech, Rosji itp. gdzie ileś tam lat temu „demokracja” zwyciężyła.
5
@Prorokk wojsko nauczy rozumu, większej bzdury nie słyszałem. Przygłupi trep ryjący ryja czegoś nauczy, komedia.
0
@joloskyy potwierdzam, gówno dla naiwnych
0
@szymonekk Nike ma dobry wybór obuwia do biegania ze sporym opisem każdego modelu na stronie(na jaką nawierzchnię itp.)
5
@Arden widać nawet Usyk tak go nie poskładał jak dwie warki strong
0
@szymonekk wiem, że pytasz o buty za 250 i zabrzmię jak wuja dobra rada, ale jeśli chcesz regularnie biegać i już Cię boli kolano kopsnij się na buty za 5-6 stówek bo za kilka lat wielokrotność tej sumy wydasz u ortopedy i rehabilitanta. Dbaj o kolano bo jak ci poleci np. łąkotka to będziesz sobie pluł w brodę.
1
@Hellrider oni i tak już od miesięcy budują drugie Węgry (i niedoszłą do skutku Polskie), wiadomo, że dokręcą śrubę i będziemy mieli następne państwo satelickie Rosji na pograniczu. A co do zamachowca, nikt o zdrowych zmysłach nie próbuje zabić innego człowieka, jednak jak wiadomo co do Fico sprawdziło się powiedzenie Kto wiatr sieje zbiera burzę.
1
@norbi77 to jest najbardziej roszczeniowa grupa społeczna na świecie, w naszym kraju zyskali najwięcej na wejściu do ue, na chałupie każdego rolasa panele a ogrzewana chata pompa bo w żarciu dofinansowań to oni są już tak wyrobieni że jak się coś pojawia to pierwsi pod urzędami stoją ale oczywiście jak do czegoś mają się dostosować to UE szatan wcielony.
0
@July_6_BcN myślę że bardzo dobrze bo gospodarczo i terytorialnie rozrosła się do takich rozmiarów których nikt się nie spodziewal
4
@Sherem rozwój piłkarza może się zupełnie różnić, równie dobrze yamal w przyszłym sezonie być równie beznadziejny jak w tym genialny. To jest ultra młody człowiek rzucany na głęboką wodę a z powodu wymagań u nas boję się że chłopaka przepalimy. Już kilku trenerów mówiło że tak młodych piłkarzy nie można obciążać seniorską piłka na pełen etat.
12
@Aragorn33 jak chcemy szrot do opłacanie pensji przez 2-3 lata i męczarnie z mamusią to jak najbardziej dobra opcja
1
@BorzyKrzys myślę, że klienci którzy mają wykupiony pakiet sport canal plus nie będą musieli za nic dodatkowo płacić, chodzi raczej o dodatkowe miejsce dla materiału.
1
@Azi w razie wojny mam taki zamiar, obowiązki względem państwa wypełniam codziennie płacąc podatki i lecząc obywateli więc w strzelanie bawić się nie chce.
15
@Kgorecki2500 w czym potrzebny? Jest wojsko zawodowe, przypominam, że żołnierze i policjanci przez to kim są mają wystrzelone w kosmos przywileje często nic w swojej pracy przez 15-20 lat nie robiąc. Pracuje w służbie zdrowia po 300-350h miesięcznie i jak przyjdzie do wojny nie mam ochoty być męczony poborami itp. skoro wybrałem inną ścieżkę życia. Nie czuje potrzeby żeby bronić kraju i za niego umierać więc nie chce być do tego zmuszany.
20
@Kgorecki2500 bzdura totalna, jak można zmuszać ludzi do umierania na froncie samemu sobie siedząc w gabinecie (oczywiście patrzymy na kraje demokratyczne). Jak ktoś chce walczyć idzie zawodowo do wojska i tyle. Ludzie mają ważniejsze sprawy niż wojenki polityków.
0
@Kamilos84 patriota z marszu co pedalskie drzewka rwal
0
@Emhyr kim dzong joan,
2
@4drian0 bardzo dobry serial ze świetnym pomysłem
1
@michal26 szansę są równe zero, nie ma żadnych powtórek które w czysty sposób rozstrzygałyby sprawę a w takiej sytuacji nikt decyzji zmieniać nie będzie.
0
@Mns21 współczuć tylko ludziom, że są zmuszani do umierania na wojnach polityków. Jak ktoś chce walczyć idzie do wojska zawodowego, jak ktoś nie chce to jego sprawa. Mam rodzinę i życie do przeżycia i osobiście nie miałbym ochoty leżeć martwy gdzieś w błocie bo sobie typki w gabinetach tak zadecydowali niech sami sobie lezą na front.