chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Z którego kręgu piekła uciekły?
1
@Kgorecki2500 kościoły niezależnie jakie w krajach 1 świata tracą wyznawców i nie jest to jakieś moje widzimisię tylko naukową teoria statystyczna. Statystycznie przekroczyliśmy punkt gdzie odchodzenie od religii nakręca się jak kula śnieżna, dokładnie ten sam proces dział się w przechodzącym na katolicyzm Rzymie. Możemy sobie dyskutować ale prawda jest taka, że jeśli nie wydarzy się jakaś tragedia w postaci dużej wojny to Europa w większości się zlaicyzuje.
0
@BorzyKrzys kraj debili ma prezydenta debila więc takie rzeczy to normalka. Najgorsze, że na inne kraje się to też przenosi i najfajniejsi są najgłośniejsi a nie kompetentni
0
@Deathwing112 to nie typowa Polska tylko typowy nowoczesny świat z gigantycznym przepływem gowno opini i gowno informacji. Na całym świecie ludzie wykorzystują internet dokładnie w ten sam sposób żeby innym wmówić najswojszą prawdę jak to jeden film pokazał lata temu.
0
@bezalkoholowy jeśli chodzi o Ryszarda c to wyszedł z pierdla i trafił do zakładu zamkniętego z powodu zaawansowanej demencji. Więc w zasadzie wyszedł z więzienia do więzienia szpitalnego
1
@bezalkoholowy tacy ludzie nigdy nie wychodzą z żadnych zakładów. W takim przypadku jeśli nawet nie dostanie formalnie dożywocia to i tak wszystko zależy później od biegłego lekarza a takiego człowieka nikt nie zdecyduje się wypuścić.
1
@RobsonPL muszą się dogadywać i przekonywać szczególnie tych nowych bo by nigdy nie przegłosowali
0
@ViscaelBarca2007 problemem o którym mówiło już sporo osób znających się na fizjologii w sporcie i psychologi to jego wiek. Z powodów w jakim znalazła się Barca eksploatuje się na pełny gwizdek dzieci bo 17 latek w sporcie to dziecko. On powinien osiągnąć max w wieku 25 lat. W tym momencie eksploatuje się ponad miarę struktury które nie są w pełni dojrzałe. Mam nadzieję że to czarnowidztwo, ale chłopak może się szybko spalić psychicznie (typowo sportowo), mentalnie ( tu już problemy pieniędzy i średniego środowiska) i co najważniejsze organizm może być zużyty w wieku 23-25 lat.
1
@clyde widać, że pewnie pójdą w stronę takiego policyjnego śmiesznego superbohatera i nie będzie miało to nic wspólnego z orginałem. Pewnie będzie kilka śmiesznych scen ale bez szału. Osobiście zawsze byłem fanem pastiszu i bardzo cenie Mela czy braci Zucker, ale ciężko to podrobić we współczesnych czasach. Widać to było już pod koniec strasznych filmów (chociaż zapowiadają nowy).
1
Wałek na wałku tylko dzięki parasolowi ochronnemu ( o dziwo ze strony dziadka z Madrytu ) jeszcze nie dobrali się nam na ostro do dupy.
2
@Starrk do polityki zawsze pchali się ci którzy mają poglądy najbardziej wyraziste i swoje poglądy chcą narzucić innym (po prostu narwańcy) czy to z lewej czy prawej. Ja wychodzę z założenia, że głosuje na jak najmocniejsze centrum, ludzi biurokracji bo tacy są najmniej groźni z tego zbioru narwańców którzy kochają innym mówić jak żyć.
3
@MysticCat przecież praca w wolnym zawodzie medycznym najczęściej równa się tyranie ile wlezie. Ratownicy często robią średnio po 16h na dobę, sam jestem medykiem i moja średnia to koło 11h dziennie. Medycy to najbardziej zapracowana część społeczeństwa według statystyk.
4
@BorzyKrzys Pretty Woman i only fansiary 1990, cóż za upadek ludzkości
2
@LOPEZ16 na bank z luźną guma oddajemy pół kraju bez walki. Bądźmy poważni.
0
@MichuZ44 lobby zakrętkowe rujnuje Europejczykom życie
0
@Bykunn trump jawnie oddaje tytuł państwa nr1 ale chyba uważa że gra w jakąś wyższą grę, no chyba że mu chodzi tylko o własne prywatne interesy. Pytanie czy republikanie się przyznają do błędu co im na pewno na kilka lat zaszkodzi czy będą brnęli w to bagno zmieniając swój kraj w zwykłe państwo wschodnioeuropejskie prowadzone przez dyktatora.
4
@ACMaldini3 Nie ma to nic wspólnego i zwrot jak słaby był kandydat demokratów to odwracanie uwagi od najważniejszej sprawy, czyli tego jak skretyniały społeczeństwa. Jawnie głupie proste rozwiązania nagle ludziom widzą się jako coś Świerzego i odkrywczego. Mamy ludzkość pod wpływem pseudo informacji i 3/4 ludzi tych informacji nie sprawdza. Ludzie myślą że politykę robi się jak dyktator i to jest wtedy wspaniałe sprawcze itp. a prawdziwa polityka wygląda dla nich nudno. Spokój w świecie zachodnim budowaliśmy od 80 lat ale jak widać debile uważaj że żyło się lepiej w latach 40. W tym momencie można wystawić małpę z hasłami typu Trump i Afd gdziekolwiek w zachodnim świecie i te 20 procent zdobędzie. A politycy którzy zajmują się polityką poważną są zbyt nudni bo nie latają jak pajace i nie podpisują populistycznego gowna.
0
@Xaviball sondaż osób zdecydowanych czyli wiadomo że konfa ma dużo bo to wyznaniowcy, jeśli nie dojdzie do jakiegoś zawirowania w polityce to się znów zakręca w okolicy 10
0
@RoberDzik 10 na 10
0
@Stoiczkow z drugiej strony będąc bierni wypisujemy się z jakiekolwiek sprawczości i pozostajemy dalej kundelkiem zachodu. Nie mówię, że mamy być dominantem w misji pokojowej, ale najprawdopodobniej jakieś zaangażowanie wojsk USA będzie, a chyba chcemy z tego tortu też coś uszczknąć a nie zostawiać znowu wszystko naszym większym kolegom.
0
@takisobiektos myślę że pomarańczowy odbyt to już zbyt wiele nawet jak na Putina
1
@CLS63AMG formalny proces wycofania całkowitego z Afganistanu zarządził Trump, Obama przekształcił misję bojowa w misję szkoleniową. Więc to chyba ty nie masz za bardzo pojęcia dokumenty podpisał Trump w Doha
3
@arasz1819 przecież według naszych oświeconych la bamby Trump to demon biznesu, negocjacji wszystko załatwia od ręki bo jest ultra giga chadem a Biden to przysypiający staruszek wąchający dziewczynki. Niestety narwańcy z prawej strony nie odróżniają poważnej polityki od prawicowo populistycznego show co by sobie słupki podbić. Za 4 lata wszystko się zgoni na poważnych polityków którzy przejmą burdel po pomarańczy ( już podobny scenariusz mieliśmy z zostawieniem burdelu w Afganistanie)
4
@CLS63AMG nikt nie spodziewa się że Ukraina jest w stanie wyprzeć Rosję a do wojny obronnej są przygotowani i pewnie wielu liczyło że nieprzewidywalność Trumpa może być atutem w negocjacjach bo po nim mozna bylo się spodziewać wszystkiego. Chłop sprzedaje Ukrainę za darmo i w tym wszystkim ośmieszy i osłabi reputację USA. Wielu specjalistów już o tym mówiło że jeśli Trump pójdzie taką drogą narobi problemów nie tylko Europie ale głównie USA bo sam sprzeda pozycję dominującego mocarstwa. Tak naprawdę sprzeda bez negocjacji zaangażowanie i dobre imię zachodu i zrobi to nie przed potężnymi chinami tylko w zasadzie zaściankiem świata, gospodarczym i społecznym trupem jakim stałą się Rosja od lat 90. Na takiej decyzji traci świat zachodu a zyskują Chiny bo ruskie to w zasadzie w tym momencie kraj satelicki Chin.
2
@IronMan43 ją sklei uważam że z drugiej strony wy przeceniacie siłę demograficzną Rosji, tak na prawdę Rosja to Niemcy plus połowa Francji, Ukraina to nie jest mały kraj a broniąc się tracą kilka razy mniej żołnierzy. Myślę że w takim trybie wojny jaki mamy teraz ilość żołnierzy nie jest dużym problemem, Ruskie w dużej mierze to zlepek wielu kultur i narodowości i wielu szczególnie z południa i wschodu Rosji ma władzę głęboko w 4 literach i nie będzie walczyć na froncie, gdyby Putler miał takie nieprzebrane środki ludzkie to by nie zniżał się do poziomu proszenia skośnego grubaska o ludzi albo Czeczenów którzy są raczej chwiejnym partnerem bo ich dozbrajanie za jakiś czas może się odbić czkawką Ruskim.
1
@Ojciec5tkidzieci w Rosji srało się po krzakach i przed wojną ( wyjątki to dwa molochy miasta)i to społeczeństwa pańszczyźnianego raczej nie rusza. Nikt tu nie mówi o bankructwie kraju tylko o doprowadzenia do sytuacji totalnie nieopłacalności tej wojny dla Rosji a żaden kraj nie jest w stanie lecieć na trybie wojennym przez kilka lat. Ruskie zawsze się uratuje złożami, ale twardo postawiona granica przez zachód myślę że załatwiłaby sprawę w szczególności, że i Putin musi mieć z tyłu głowy że Trump to czubek i mało stabilny przewódca. Gdyby Trump zapowiedział, że poważnie rozważa eskalację i zaangażowanie NATO w Ukrainie myślę że szybko przydupasy Putina naciskaliby na poważne rozmowy, a po tym co zapowiedzieli ludzie Trumpa w zasadzie mamy pozamiatane. Myślę, że z tyłu głowy Trump z Muskiem mogą mieć plan rozchwiania wuropy, żeby w przyszłości nawet kosztem istnień ludzkich Ameryka zarobiła znowu niosąc „pomoc” biednej Europie.
9
@IronMan43 Trump ma gospodarkę i potencjał militarny po swojej stronie, wystarczyłby twardo postawiony warunek postawiony razem z sojusznikami, że jeśli nie ma ustepstw i uczciwego pokoju wzmacniają tak Ukrainę i ładują takie sankcje, że po prostu przetrzymają Ruskich do totalnego rozwalenia gospodarki która już teraz ledwo zipie przestawiona od 3 lat tryb wojenny. Trump ma niepokolei w głowie, typowy typ od spisków, wszystko co kontrowersyjne jest spoko, kłóci się z sojusznikami a wzmacnia wrogów. Myślałem przez chwilę, że mnie zaskoczy w swojej nieprzewidywalności w sprawie Ukrainy, ale wydaje mi się że wojny wprowadzić totalny chaos żeby na tym zbić kapitał, nawet potencjalną większą wojną w Europie.
5
@SuperPatsonFCB ach ta zmiana nazwy zatoki albo ogłoszenie że są 2 płcie cóż za osiagniecia
2
Komentarz usunięty
9
@FcPortoFan1999 dla bardzo dużej części społeczeństwa gdyby to był Ukrainiec lub blisko wschodni jegomość na bank byłby dużo gorszym nożownikiem, już nawet nie wspominając co by się działo gdyby w Głogowie próbował rozjeżdżać ludzi „obcy” a nie Polski prawilniaczek