0

@Deathwing112 ale za to nawalanie w Rafałka przez 2 tygodnie nie zostanie wykorzystane politycznie. Chłop odklejony, typowy wyznaniowiec swojej prawdy.

1

@budel17 ilość nakazów przepisów itp. naprawdę odstrasza od oglądania. Osoba która nie była na bieżąco przez 2-3 lata zasiada do tv ogląda jak chłopy jeżdżą w kółko i nie rozumie co się dzieje:)

0

@turhiay kilka milionów to nie kilka setek najgłośniejszych w Internecie, ludzie kompletnie nie pojmujecie skali to że jacyś nagrzańcy w necie wypisują i udzielają się wszędzie gdzie się da to nie są przedstawiciele całej grypy spolecznej

2

@turhiay większe zło bo trzeba sobie jakoś w głowie ułożyć głosowanie na gangstera

0

@Roobo tylko po co takie larum się rozniosło

1

@Criss18Barca a czy ktoś normalny jest dumny i o tym wypisuje że Trzaskowski wygrał w pierdlu? Nie za to wy jesteście dumni że półmózgi ze stadionów są za Nawrockim, taka nieznaczna różnica.

3

@Stinger_ duża część wolałaby żeby poszli lać się pod pomnik Kopernika i żeby była opcja u buka. Społeczeństwa zeszły na psy, idiokracja pełną gęba

3

@Criss18Barca wiadomo przekaz grup przestępczych ze stadionów jest jednym z tych cenniejszych

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Roobo przecierz i tak wygra Batyr, chciałbym inaczej z powodów czysto długoterminowych ale jednak nie tylko u nas widać ten zwrot w prawą stronę.

0

@FcPortoFan1999 ludzie śpijcie

2

@Kgorecki2500 Polski internet by wybuchł

0

@kamiVeB przecież wiadomo że poprze Batyra z różnych względów ale jednak całym dzisiejszym wieczorem pokazał że raczej traktuje to jako normalne wybory a nie walkę plemienna

0

@kamiVeB że niby nie wie, że nie poinformowany

1

@D10SLEO ludzie obudźcie się

0

@Tabaluga37 myślę że większym problemem jest doszukiwanie się turbo spisku w tym co wyszło, bo jeśli Sikorski został tam wysłany z jednym celem to i tak przecież na was to nie działa bo wyborcy konfederacji jednak lepiej ten świat ogarniają, a przynajmniej dla głupiej gawiedzi sprzedali familijny przekaz miłych ludzi

0

@AlwaysBlaugrana bosak ma bardzo ograniczony margines wyborczy co próbuje wykorzystać Mentzen. Dla konfederacji to duży problem bo wybili się na bardzo radykalnym środowisku i teraz stoją w rozkroku czy pokazać że da się prowadzić politykę umiarkowana czy radykalna.

0

@kamilop zagrywka polityczna oczywiście, normalne zachowanie również. To są politycy, jeśli uważasz, że Sławek cię nie wykorzystuje dla własnych celów to słabo.

0

@barteq gdyby był kandydatem nie robiłby takich rzeczy. Jest z boku i może dużo wiecej

0

@Tabaluga37 tak dał się wykorzystać, zaczną go atakować on ich a ty się pobudzisz jeszcze mocniej będziesz nie wyborcą konfederacji a ultrakonfiarz. Polityka

0

@kamilop z PiS i PO jest problem instytucjonalny. Jarek nie jest w stanie znieść ryżego i nikogo kto ma inny pomysł na świat niż on, ryży z kolei na bank wolał Lecha, ale myślę że nie rzywi aż tak zakorzenionej niechęci do jara jak jest w druga strona. Mniejsza z tym jedna i druga strona słucha liderów zbyt dosłownie i ciągła bitka jest wkomponowana w politykę od 15 lat w trybie absolutnym. Politycy nie z świecznika mimo różnic normalnie potrafią się dogadać dlatego polityk konfederacji normalnie się dogadał z Sikorskim (bo to o niego tak naprawdę chodzi) bez spiny i pewnie z normalnym członkiem pisu też by poszedł na browca.

8

@kamilop jeśli ktoś faktycznie ma pewne poglądy i popiera jakąś partię i na podstawie czegoś takiego jest wzburzony to znaczy że ma zaburzony sposób postrzegania świata. Wiem, że świat w tej chwili się zmienił i ludzie lubią mieć wrogów itp ale to jest całkowicie normalne zachowanie normalnych ludzi

5

@Deathwing112 tak na pewno ktoś ucierpi na pokazywaniu ludzkiej twarzy. Ludzie to nie front w Normandii

0

@HolyGoalie97 do jutra;) jak wstaną i emocje opadną

0

@Matheu12 raczej normalne zachowanie zwykłych ludzi. Każdy ma ochotę na zimne piwo wieczorem po ostrej dyskusji. To raczej pokazuje że można w polityce też zachowywać się jak człowiek a nie jak robot zaprogramowany do ciągłego napierdzielania na drugą stronę jakimiś kapiszonami.

0

@michal26 tylko że do tego wszystkiego prezydent potrzebny tak naprawdę nie jest. Migrantów na szeroką skalę z Afryki północnej u nas nie będzie bo oni nie chce do nas z kilku powodów, kraj średnio wspierający zapomogami, nieprzyjazny(z ich punktu widzenia) kulturowo, rodziny mają w krajach Europy zachodniej południowej. Kraje jak Francja czy WB są krajami z przeszłością kolonialną jedni (obywatele Francji i WB czy Belgii) i drudzy obywatele byłych koloni są pośrednio do siebie przyzwyczajeni. My patrzymy z zupełnie innej perspektywy, dla nas są to osoby obcy i dlatego tacy którzy są darmozjadami u nas są słusznie piętnowani. W dużych miastach Polski jest bardzo dużo czarnoskórych czy obywateli obcych ale w gigantycznej większości są to ludzie całkowicie zespoleni mentalnie i gospodarczo z Polską. Jako kraj północy szanujemy pracę i ludzi szanujących pracę więc na slamsy muzułmańskie u nas jest bardzo mała szansa.

1

@michal26 nie do Ciebie;)

2

@PatrychoO a widziałeś reakcje chlopakow w barze Mentzena (rozumiem wyborców Konfederacji) na Sikorskiego? Ludziom najbardziej odbija w necie bo czują się anonimowo a jak się nagle spotkają twarzą w twarz to dzień dobry, tak proszę pana, oczywiście proszę pana itp. Ludzie ogólnie są pozytywnie do siebie nastawieni.

1

@michal26 ale co nam konkretnie grozi, przez te pozostałe 2 lata co nie mogło się wydarzyć przez 1,5 roku które za nami?

0

@michal26 chyba trochę zbyt skrajnie patrzysz, głosowałem w 1 turze na opcję lewicową i raczej każdy zdrowo myślący człowiek wie, rozumie i popiera takie podejście. Według ciebie fajniej byłoby gdyby poszli i Napier… pod pomnikiem Kopernika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?