chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Bernard777 to są tak zwane ustawki dla głupich. Nagłaśniają coś co się robi od lat i podają to jako sukces.
3
@Jakchcesz jak widać Trump jest pod dużym wpływem Orbana bo ten chłop już ptolił ten kocopał od 2 lat
0
@Aragorn33 problemem jest to że te przydupasy które tam siedzieli wpatrzeni jak w Jezusa, rozumiem szary nieogarnięty obywatel, ale wierchuszka partyjna to raczej ludzie ogarnięci. Pewnie częściowo chcą się dla Kaśki wkupić w serduszko pomarańczy ale jednak ich zachowanie wygląda niesmacznie.
0
@Kgorecki2500 SN jest całkowicie przejęty przez delegatów Trumpa z pierwszej kadencji więc przepchną wszystko
4
Trump to ma typowy syndrom mesjasza, charakterystyczny dla dyktatorów. Jeśli chłop na inauguracji twierdzi że został wybrany przez wyższe siły to coś z jego psychiką jest nie tak.
3
@Comentateiro sprzedał się głupim jako człowiek spoza „środowiska” ogólnie jego kampania i to co mówi to czysta idiokracja w realu
0
To i tak pewnie się źle dla nas skończy bo UEFA na bank będzie po stronie tebasa a to oni ostatecznie i praktycznie zarządzają kartą piłkarza, więc prędzej czy później gęste się wyleje i to ciekawe czy nie z jakimiś dodatkowymi karami jeśli będziemy ich wystawiać. Z drugiej strony nie zdziwię się jeśli Laporcie chodzi tylko i wyłącznie o kasę i chłopaki niby będą zarejestrowani, ale powoływani dla bezpieczeństwa nie będą.
1
Z tego co pisze to rejestrację mam załatwił Perez a nie nasz miłościwy grubasek.
0
11.57 tik tak tik tak
0
@Culer9002 żaden ze mnie ekspert ale pas wydaje się jakiś krótki albo z jakiegoś powodu przyziemili bardzo późno, jednak Wrona wykonał podobny manewr bez większych problemów.
8
@MESSIah16 a przez kogo się radykalizują bo na pewno nie przez Benjamina co im rodziców wysadza
1
@michal26 mollyflex argento therapy
1
@Kgorecki2500 pośrednio to też pokazuje, że ruskie muszą być w czarnej dupce militarnie że nie mogą utrzymać strefy wpływów w tak „prostym” miejscu
1
@karolszymek jakość na pewno lepsza ale z drugiej strony można coś tańszego częściej wymienić jak się moda zmieni albo się opatrzy. Zainwestować w mojej opinii to można jedynie w drewniany stół.
0
@barcelonaLM pewnie uzgodniona strategia z USA żeby zatrzymać wysyłkę sprzętu i ludzi z północy do Ukrainy. Grubasek powysadzal przed wysłaniem ludzi drogi co by się zabezpieczyć.
2
@urbipl wystarczy poczytać jak pięknie PKP cargo zostało zaorane przez PIS, ale po co lepiej siać dezinformacje. Cargo to jest piękny przykład nieudolnego rządzenia pisowców.
0
@udarpawarotam wszystkie te rzeczy wycelowane są w ratowanie budżetu państwa przez ogół obywateli, wiadomo, że proporcjonalnie najbardziej to odczuwają najbiedniejsi, ale tak jak napisać kolega niżej byli oni nieuczciwie rozpasani przez 8 lat kosztem uczciwie i ciężko pracujących ludzi. Jak ktoś chce pracować to na pewno biedy klepać nie będzie bo w Polsce ludzie zdrowi i chętni do pracy mają co robić i to często w tych niby mniej skomplikowanych zawodach mogą zarobić więcej niż np. pielegniarka
2
@marcin62 przecież jego wyborców nie interesują merytoryczne rzeczy oparte na nauce tylko coś zupełnie odwrotnego więc raczej elektoratu nie straci
1
@Kgorecki2500 wiesz że to fake
0
@MessiForeverTheBest no i niestety tutaj widać jak na dłoni, że w polityce jest za dużo osób kierujących się swoją religią. Przecież to śmieszne żeby partiami w największym mocarstwie świata rządzili ludzie dla których polityka jest narzędziem własnego zbawienia.
0
@Krzysztof1987 czy to ważne! Tam głosują leśne dziady które z tego coś mają więc moglibyśmy przegrywać z San Marino ale jeśli Kulesza da coś w zamian to na niego zagłosują. Identyczna sytuacja co z Tebasem w Hiszpanii
1
@Comentateiro problemem jest selekcja, najrozsądniej jednak byłoby gdyby agencje pracy państw UE powstały w północnej Afryce i byliby sprowadzani tylko ludzie który mają tzw sponsora na wzór USA.
0
@Nightraider myślę jednak, że jak odejdzie z BD i że struktur partii to w przyszłości jego ocena będzie jednak mocno negatywna i u republikanów. Osiągneli pełnię władzy ale Trump pchnął ich w stronę polityki nigdy nie kojarzonej z USA tylko raczej z autokratami wschodnioeuropejskimi, polecieli na takiej ilości populizmu i dezinformacji, że tylko trzeba móc nadzieję, że partia po Trumpa wróci do normalnej polityki z przed lat.
4
@AduŚ07 może to być np. gronkowiec. Takich superbakterii jest już sporo, bardzo słabo lub wcale nie reagują na antybiotyki więc taka zaatakowana tkanka jest niszczona często przez wiele tygodni lub miesięcy do czasu zagojenia lub częściej tylko dogonienia.
0
@TheNekro94 może być to spowodowane tym, że nie oglądałem go na premierę tylko nadrabiałem później. Z perspektywy kilku lat uważam, że serial jest wręcz naiwny w wielu sytuacjach. Tak jak pisałem mocno naciągany no ale to sensacja nieudolnie próbująca wplątać tematy moralizatorskie.
5
@Kidd co kto lubi, serial bardzo dobry i wiadomo, że nic wybitnego, no ale gusta są różne. Ja np. Nie rozumiem fenomenu Breaking Bad strasznie naciągany serial.
2
@Kazragore no jak redneck będzie musiał zapłacić za byle pierdołę 30-40% więcej bo robotę robola z ameryki południowej będzie musiała wykonać jego kuzynka zamężna ze swoim bratem, to pewnie stwierdzi, że trochę tych nielegalnych się przydało. Nie mówiąc już o najprostszych usługach jak dbanie o ogród bo przecież przeciętny amerykanin nie będzie wykonywał tak uwłaczających czynności.
0
@Nightraider oni to są radykałowie totalni, konfa to przy nich postępowa partia
0
@Ojciec5tkidzieci przecież pytanie typowo żartobliwe i dziwię się trenerowi, że sam z tego nie zażartował tylko ciśnie bez sensu.
3
@ikar34 właśnie lepiej niech nie robią, super pokazany sposób dojścia na szczyt pingwina, jego demony, powód bycia psycholem. Dobry serial z dobrze napisanymi postaciami kontynuacja to już pewnie byłaby produkcja typowo sensacyjna z Batmanem