chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jacobFCB mam to samo co jakiś czas
1
@kigani nawet jeśli będą rządzić w 5 to jest to i tak porażka bo będą sobie rządzić w swoich bastionach, koalicja jako całość i znacząco wygrała i myślę że w prezydenckich będzie to samo a do euro wygra PiS jako kontrapunkt dla PO ale koalicja rządząca jako całość wygra i te znacząco a to się będzie liczyć. PiS jest tak walnięta partia że nie ma żadnych możliwości koalicji więc ma swoich wyznawców i tyle ( co widać pięknie po roladach którzy rzeszą poszli głosować na PiS który to zapewnił im tę „gehennę” na ziemi)jeśli nic w koalicji się złego nie stanie to raczej będą sobie z pisem na spokojnie w kolektywie wygrywać.
0
@kigani a kto mówił że niby PiS przegra? Wszystkie sondażownia mówiły że wygra PiS. Z tego co wiem to będą rządzić w 4
1
@kigani a kto nakręcał sztucznie najniższą krajową przez lata? Każdy chociaż trochę myślący wiedział, że koncerny sobie znajdą w takiej sytuacji tańsze rynki. Prawicowcy i tak pójdą nawet bez referendum bo tego typu ludzie są mocno nakręceni, dużo większy problem z głosowaniem jest wśród młodych liberalnych a to referendum ich zmobilizuje tak samo jak szambo które zrobił PiS , co widać było podczas wyborów parlamentarnych. Przy wyborach 50 na 50 referendum będzie raczej ważne bo jedna ze stron udział weźmie.
0
@kigani w prezydenckich najprawdopodobniej będzie znowu bardzo duża frekwencja co jest na plus kontrkandydatowi PiS. Osobiście nie zdziwiłbym się gdybyśmy mieli w drugiej turze wyborów referendum w sprawie aborcji a to wyzwoli taką frekwencję wśród wyborców liberalnych że szok a to właśnie tych wyborców najtrudniej dociągnąć do urny.
6
@tomek8756 metoda na wuja
2
@ranger3120 oba kluby miały ostatnio dużo wolnego więc nie spodziewam się zmęczenia po żadnej ze stron.
9
@Jakchcesz a czy jakiś inny klub zagrał by inaczej przeciwko najmocniejszej drużynie aktualnie na świecie? Jakbyśmy my z nimi zagrali w stylu w jakim aktualnie gramy to pewnie 5 byśmy przyjęli. Real przynajmniej zagrał jak równy z równym u siebie.
0
@Wieniutek nie zapominajmy, że i my i oni mieliśmy przed chwilą 10 dni wolnego, piłkarze nie będą raczej jacyś wycieńczeni do końca sezonu.
0
ale co se chłop odwalił fryzurkę na świętowanie to jego
1
@Monegros Duże grono trumpistów wstydzi się swojego głosu (wcale się im nie dziwię) więc te sondaże pokazują jak na razie pewną wygraną pomarańczy
0
@kubix05 ale, że Jarek nie miał telefonu w willi na Żoliborzu
3
@budel17 a bo kluby operują na NFZ?
0
@esem91 książki 10/10 serial oczywiście multum własnych wymysłów showrunnerow i spłycenie filozoficznego przekazu książki. Serial 6/10 przez same blade efekty a niby taką kasę na niego wydali. Wiadomo nie da się zekranizować 1 do 1 ale przynajmniej zadbaliby o dobre efekty i dobra grę aktorską.
0
@Forsyth nawet gdybyśmy byli gotowi to mam nadzieję że będziesz pędził na pierwszej lini ognia zmieniać świat.
1
@Forsyth to proszę chłopie bierz broń swoją rodzinę i bliskich i hop na pierwszy front zmieniać porządek świata. Większych bzdur to nie czytałem dawno.
1
@Lucerfi problem jest jeden, nie mamy chyba już za bardzo marginesu w zaostrzaniu kary za pijaństwo za kółkiem a jeśli mielibyśmy wsadzać wszystkich jeżdżących po pijaku do pierdla to trzeba by chyba obozy karne zakładać. Zawsze po konfiskacie auta i jego sprzedaży przez państwo pieniądze mogłyby trafiać na konta dzieci pod jurysdykcję drugiego rodzica.
0
@Luciano99 skończył nim zaczął
1
@QuQ to jest 3 godzinnny film, książki są bardzo skomplikowane dużo bardziej np od władcy pierścieni. Pierwsza sprawa nie da się wszystkiego dokładnie przenieść na ekran, książka to wygodniejsze medium dla autora. Druga sprawa film jest robiony dla szerokiej widowni chcą na tym zarobić i gdyby chcieli zrobić jeden do jednego zanudziliby 3/4 widowni. Jestem wielkim fanem książek wszelakich czytam multum i uważam że trzeba do filmów podchodzić bardziej na luzie. Diuna jest zrobiona bardzo dobrze szczerze to po tylu latach w końcu mamy widowisko na poziomie WP i ja daje 8,5 na 10. Jeśli chcecie adaptację 1 do 1 to film musiałby trwać 10 godzin a tomów jest sporo.
0
@cules100pro tak tylko u nas nie będzie tak przez cały rok bo masz ligę a murawy nie da się schować w Madrycie mają chowaną murawę dzięki czemu mogą organizować imprezy w zasadzie co tydzień.
2
@AduŚ07 nie chce wiedzieć co by się działo teraz na prawilnych blokierskich dzielnicach i tu na la bambie gdyby to był Ukrainiec lub śnięty. Serwery by wybuchły.
0
@Alex1995 przejście na gospodarkę wojenną to raczej mus a nie jakiś czynnik pomagający ruskim. Na tak zarządzanym kraju na bank nie będą mogli funkcjonować kilka lat bo i tak im się mocno gospodarka kurczy.
1
@MESSIah16 muszą się polaryzować względem koalicjantów bo tak czy siak walczą o głosy swojego elektoratu. Ogólnie są to pierdoły które nie będą miały wpływu na koalicję.
2
@bartas97 Kapcio prawdopodobnie nas wplątuje w kolejny syf zwany jebasem tylko na teraźniejsze potrzeby naszego klubu. Będą z tego cyrki bo ten syf na bank wypłynie.
15
@Compadre ruskie jako naród są pogodzeni, że kraj tak wygląda i liczy się tylko pan i władca a reszta to karaluchy. Taka zakotwiczona mentalność dlatego spece od Rosji mówią, że to nie kraj europejski a azjatycki.
60
@supraomnes1 popieram w stu procentach, podobnie było z Grosikiem gdyby trafił do takiego City Pepa to by liczby na poziomie cr7 z realu robil
1
@MESSIah16 dla mnie szokującą rzeczą jest to, że takie informacje dla niektórych to nowość. Co do bicia się na dalekiej północy jest to raczej na dużą skale mało możliwe, poza tym po co mają się tłuc bezpośrednio między sobą skoro mają do tego inne pachołki. Globalnie dla nas dobrze, że Ruskie muszą mieć z tyłu głowy daleki wschód z Japonią, USA, Kanadą.
1
@Comentateiro żeby zrobić z tym porządek USA musiałoby potraktować ludzi w stylu chińskim, pełna kontrola i izolacja chorych inaczej z tym nie wygrają
4
@MalanFCB spoko sprzeda się prawa do powierzchni bebzola presi a to pokaźna powierzchnia.
0
@Bobo25 c+ ma za duże problemy finansowe i biją się głównie o ekstra klape bo to ma oglądalność największą. W salonie chłopaki co i rusz wkręcają ludziom, że już za chwilkę LM będzie w canal, ale na to są małe szanse.