chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bunk420 chamstwo wśród szczególnie starszych lekarzy jest znane, dlatego swoim pacjentom najczęściej mówię, żeby chodzi do młodych lekarzy którym się jeszcze chce. Ogólnie ludzie przychodzą tacy nabuzowani do lekarzy przez media itp., że mi już nieraz puszczają nerwy jak mi wchodzą z funfą do gabinetu i mówią jak mają być leczeni. 99% społeczeństwa nie wie jak wygląda praca lekarza i jak cudownie NFZ nam tą pracę "ułatwia". Ważniejsze od pacjenta jest klikanie w komputerze.
5
@Azacca plaga domorosłych bajkopisarzy jak widać się roznosi, napatrzą się na takiego Ivana i szaleją.
9
@Katalończyk 99 z czego mają hajs? z wypisania skierowania na covid? jak nie wiesz o czym piszesz to nie pisz
0
@Uukasz_93 kasy chce i kontraktów, nikomu wojna nie wyjdzie na dobre. Poziom życia w Rosji w ostatnich latach mocno się obniżył, trzeba jakoś dziurę zatkać a i plebs niewykształcony z prowincji w Rosji kocha retorykę imperialną.
3
@Azacca legitna historia i pomyśleć , że takich sytuacji są miliony na całym świecie. Obudźcie się.
0
@zaba107 https://informacje.pan.pl/informacje/materialy-dla-prasy/3520-stanowisko-28-omikron-atakuje-ratujmy-siebie-i-panstwo
masz trochę szerzej, oficjalne stanowisko najbardziej szanowanej instytucji naukowej i tak jest za mało naukowe, trzeba poczytać jakieś ciekawe wrzuty na insta, tam pewnie przekazują prawdziwą wiedzę
0
@ArcziArtt jeśli oficjalne stanowiska PAN ci nie odpowiada bo namawia do szczepienia co powiedzieć o zasrywaniu tego forum pseudo naukowymi artykułami o złu jakie niosą ze sobą szczepienia, to już nie jest bee.
0
@MESSIah16 jak zwykle niezależnie jacy naukowcy by nie byli, będą źli bo nie mówią tego co chce usłyszeć. Zostawmy ten świat chłopkom spod sklepu którzy wszystko rozwiązują cytuje " na chłopski rozum".
0
Dla tych wszystkich co się tutaj najlepiej znają na szczepionkach, czyli głównie dla naszego oświeconego prawego skrzydła konfederackiego LaBamby.
https://pulsmedycyny.pl/zespol-pan-szczepionka-przeciw-covid-19-najlepiej-zbadana-w-historii-szczepien-1139362
0
@bartekvisca z tego co kiedyś słuchałem w radiu eksperta tłumaczył czemu u nas jest tak zakłamany poziom średniego wynagrodzenia. W statystyki nie są włączane firmy które zatrudniają mniej niż 50 lub 150 osób, już nie pamiętam dokładnie. Więc np. taka Warszawa (czy inne duże miasta) mocno zawyża
0
@Azacca tyle, że Fati już miał odkładany powrót o 1-2 tyg, to kiedy maja go wprowadzać żeby było bezpiecznie?
4
No niestety z Fatim może być bardzo podobna sytuacja co z Hazardem w Madrycie, a dokładniej może chodzić o podobny mechanizm urazów. Hazard który prawie nigdy nie miał urazów mięśniowych po wszczepieniu blachy w staw skokowy łapie jeden uraz za drugim. Doszło do drobnej zmiany w pracy osi stawu i tak mięśnie reagują przy wyczynowym uprawianiu sportu. W sprawie Fatiego już o tym tu pisałem, wycięcie łąkotki a co za tym idzie drobna zmiana osi stawu może go wykluczyć z profesjonalnego uprawiania sportu. Pierwsza sprawa, że przez usunięcie łąkotki dostają w kość struktury stawu, druga sprawa, mięśnie zawiadujące kolanem zaczynaja minimalnie inaczej pracować co przy takich obciążeniach może dawać taki obraz jaki mamy teraz.
1
@Survier ciężko żeby nie rodło skoro jako zaszczepionych podaje się ludzi którzy drugą dawkę przyjęli już dawno temu. Jeśli nie zaczną ze statystyk wyrzucać osób 10 miechow po szczepieniu ta statystyka będzie szła w górę.
1
@VamosGirl amazon prime
2
@TheNekro94 ponad 80% obywateli było za takim potraktowaniem Djoko wiec o co chodzi, jak widać rząd raczej ma poparcie społeczeństwa
0
@kamilo0066 tata US też zaraz straci bo nie wpuszczą Jezusa
1
@Kusco15 ci co się ostatnio sami oraja to nie ma mam pytań.
1
@sdg dobrze wie jakie obowiązują zasady w Australii, jakoś inni sportowcy też to ogarniają, więc czemu się tam ładuje niezaszczepiony jeszcze kłamiąc o tym jak chorował kiedy miał robione testy itp. Nie wiem czemu się dziwi, że jest tak traktowany, zresztą z sondaży przeprowadzonych wśród Australijczyków jasno wynika, że nie chcą żeby był traktowany jakoś wyjątkowo. Jeśli obywatele są za tym to nie ma o czym gadać we własnym państwie to oni decydują a nie Serb. Swoją drogą chłop sporo kasy straci w tym roku bo US też wydaje się poza jego zasięgiem bo nikt go do USA bez szczepienia nie wpuści.
4
@Encore chłop zachowuje się jak dziecko, chce być traktowany wyjątkowo i jeszcze czuje się prześladowany jak Jezus, niestety jest to pewien wzorzec jaki prezentują ludzie o podobnych poglądach.
5
@kazbychu a czy ktoś z ich elektoratu w ogóle się o tym dowie? Polsat milczy TVP nie ma co mówić a TVN i internetu ich wyznawcy raczej nie obczajają bo za nich niech myśli władza, tak wygodniej dla ciemnoty.
5
@puyol_presidend5 bardzo precyzyjna strategia
0
@xSZYMONOx tylko, że mecz trwa 90 min a wczoraj jednak tempo też nie było powalające. Z Anglikami czy Bayernem też będziemy pisać, że był szefem do 30 min więc git.
4
@meteo100 nie wyparowała, ale maseczki lockdowny itp. poskutkowały do tego stopnia, że w 2020 i 2021 było rekordowo mało zakażeń
1
@Piernik nie zapominajmy, że w latach 90 i na początku 00 te gangusy rządziły całymi miastami. Nie dziwie się prokuratorom czy sędziom, że jak im na chaty władowywali się z gnatami i grozili śmiercią rodzinie, to nie specjalnie się starali ich posyłać na długie lata za kraty. Poza tym pewnie zbyt wielu dowodów na bezpośrednie uczestnictwo szefostwa w morderstwach nie było, na dożywocia szli cyngle lub sami lądowali pod drzewem w lesie co by się nie rozgadywali.
0
@kaamil1910 wystarczy poczytać czym się ci chłopcy zajmują a mamy 2022 i są po wielu wyrokach. Ci ludzie nie znają innego życia i liczą się tylko pieniądze najlepiej z nielegalnych źródeł, więc nawet dla rozgłosu może Stanowski gdzieś w ciemnej uliczce dostać po mordzie.
7
@FCBR4N bana bo pokazuje debilizm tej śmiesznej partii?
3
@kubix05 czadowa sprawa
2
@Survier udowodniono, że rosyjskie boty rozsyłały fakenews nt. astra zenecki, że niebezpieczna itp. cel długofalowy, sianie zamętu i dążenie do przedłużania się epidemii, cel krótkofalowy skłonienie niektórych państw do zakupu sputnika
6
@mikael wystarczy siać dezinformacje, patrz Rosja w UE np. w sprawie szczepionek. Oczywiście w sprawie Kazachstanu nie mam najmniejszego pojęcia czy ktoś tam kręci z zewnątrz, ale prawdopodobnie ze względu na geografie i byle bliskie związki najbardziej prawdopodobne są kombinery Rosyjskie.
7
@MarioVeB! Ich płacz to tak jakbym ja rzucał się, że w TV Trwam nie ma liberalnych materiałów