chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@JANEK777 przypominam, że w stanach lobbyści i miliarderzy opłacają sobie partie senatorów itp. a 3/4 tej strony krzyczy jaki to wspaniały system polityczny bo wolność, kapitalizm itp. a Holownia nagle dla nich bee bo ktoś mu finansuje kampanie. Gdyby nie było takich sponsorów nie byłoby polityki bo żaden kandydat z dołu nigdy by nie miał szans na wybicie się (pozostaje wtuleni się w szeregi istniejących partii).
1
@IronSanHybrid podczas trwania epidemii największy odsetek zarażonych wśród personelu medycznego to fizjoterapeuci ( prawie 20% fizjoterapeutów było zarażonych) którzy często na oddziale covidowym spędzają najwiecej czasu w bezpośrednim kontakcie z pacjentem, zarabiają tez w porównaniu do lekarzy czy pielęgniarek grosze i tez o nich nikt nie mówi. Tak działa telewizja i dziennikarze którzy są laikami.
3
@arasz1819 niestety głupich łatwiej zjednoczyć w jednej grupie pokazując im wroga i dlatego PIS ma takie stałe poparcie.
0
@Xwowrak jasne jak słońce, że to walka koncernów, po pfizer też były przypadki zakrzepicy i nikt o tym nie gada, poza tym statystycznie tak niewielki odsetek, że nie są w stanie udowodnić, że szczepionki to spowodowały
5
@Bykunn tak cynicznego tworu jak ta mafia jeszcze nigdy w historii ludzkości nie było. Mają tyle za uszami a nadal podają się za wzór cnót itp.
0
@barcelonaLM to, że na jakiś czas PIS utraciłoby władzę nie znaczy, że zostaliby odcięci od TVP bo ich ludzie będą tam siedzieć do momentu przejęcia władzy przez inną partie na stałe. TVP pewnie z 7-8 procent PISowi generuje więc tak łatwo nie dadzą sobie odebrać tego chłamu.
0
@mati10333 tak jak pisałem wcześniej diabetyków chipami też pewnie chcieliby kontrolować
0
@JANEK777 czekali pewnie na promocje u pfizera
0
@mati10333 i pomyśleć, że możni tego świata nie pomyśleli o tym wiele lat temu można już było kontrolować wszystkich przy okazji szczepień na grypę czy przy każdej innej chorobie. chłopaki za słabo dumali i wpadli na to dopiero 2019
1
@JANEK777 a to, że nad takimi chipami pracuje się od dawna, dlatego, że jest to wynalazek stworzony w zamyśle dla diabetyków to już się nie wie.
1
@Mathew86 tak samo śmieszne jak nagła miłość SP i zera do konstytucji
35
@Firestone zgasili jak peta
2
@jedrek7000 a ktoś się łudził, że stołek prokuratora generalnego i „reforma” wymiaru sprawiedliwości jest po coś innego? chyba tylko naiwniacy od mimo wszystko Duda
3
@BarcaInfo u nas już w niektórych mediach był hur dur, że sędzia nie powinien się tak zachowywać i w jednym radiu dziennikarz przyrównywał to do sprawy O.J., że jak by to wyglądało gdyby wtedy sędzią poprosił futbolistę o autograf.
2
@maroon tej samej agencji która coś bada i analizuje a nie wydaje opinie po 5 min badań na rubieżach neta.
2
@Rust_Cohle chyba potwierdzili już, że nie zagra
4
@maroon jakiś czas temu jeden z członków europejskiej agencji leków pięknie to wytłumaczył w TVN. Nie zostały pominięte żadne etapy badań, ze względu na sytuacje zezwolono tylko na prowadzenie kilku etapów w tym samym momencie, ale nie wpływa to cały cykl zatwierdzania preparatu medycznego.
3
@Bobo25 nie rozpędzaj się są leki przeciwwirusowe które hamują namnażanie się wirusa w organizmie, przykładem jest amantadyna która była wykorzystywana w leczeniu grypy typu A. W praktyce leków takich nie stosuje się zbyt często ze względu na powikłania i żeby zapobiegać mutacji wirusów i ich lekoodporności, stosuje się tylko w ciężkich przypadkach.
3
@Quavosk bardzo duża część pacjentów przechodząca covid bezobjawowo czy skompoobjawowo ma powikłania więc w praktyce może być tak, że lek i tak trzeba by podawać wszystkim chorym. Dodatkowo lek nie daje nadziei na przynajmniej częściowe wyeliminowanie wirusa z populacji więc taki lek byłby podawany kupie ludzi często tym samym przy reinfekcjach w nieskończoność. Więc ciekawe co jest tańsze, zaszczepienie i opanowanie epidemii czy sprzedawanie ciągle leku po wsze czasy.
5
@DonMatteo901 wszystkie stany południowe mają duże spadki zakażeń. Czy to cud? nie wiosna przechodząca w lato. Tyle można wyciągać wniosków
1
@Kgorecki2500 a ja nie mówię o pracy na czarno, po prostu wykonują robotę w której często Polacy za takie stawki nie chcą już pracować. Dokładnie tak samo wygląda na zachodzie z Polakami.
1
@fcbarcafan19 Ukraina to dla nas bufor bezpieczeństwa więc im spokojniej na Ukrainie tym lepiej dla nas, no i mamy tanią siłę roboczą.
0
@Michal03 sam byłem ciekawy i ma identyczne jak SB z tego co kojarzę to nawet ciut większe od CN
0
@JANEK777 masz problem odwróconej logiki, problem każdej religii i spisków. To nie ja mam ci udowadniać, że nie ma spisku tylko ty musisz mi udowodnić, że spisek istnieje a prócz filmików z żółtymi napisami nie masz nic.
5
@barcelonaLM co najlepsze główny inspektor sanitarny nie jest lekarzem co jest niezgodne z ustawa wiec praktycznie nie ma głównego inspektora sanitarnego
0
@JANEK777 a no to jak mamy spisek to nie ma o czym dyskutować.
0
@lukaszbarca15 ok spoko retoryka, nie ma czego komentować
0
@lukaszbarca15 a rozumiesz, że taka osoba może mieć kontakt z osobami których pośrednio zabije zarażając ich. Z takim myśleniem właśnie będziemy mieć epidemie do usranej śmierci.
0
@michal26 powodów może być mnóstwo, wadliwe testy, źle pobrane próbki, zanieczyszczenie w laboratorium czy najprawdopodobniej miał już tak mało wirusa w nosogardle, że jeden test pokazywał tak drugi nie, chłop po prostu już zdrowiał.
0
@Bykunn trzy wuchty szekli i darmowego offica do końca życia