6

@Przemek2323 ale według tutejszych tuzów gospodarczych, jest pracowitym i wybitnym biznesmenem (jak to prawicowcy) nie to co lenie z lewicy (wyciągi bankowe wszystko ci powiedzą:])

0

@FvZ89 to że piłkę dziubną sobie nie w światło bramki nie znaczy, że nie wychodzi jako ostatni piłkarz w stronę bramkarza. Sytuacja może nie jakaś wybitna ale gdyby przeszedł stanąłby do pojedynku już tylko z bramkarzem, a to w świetle przepisów jest czerwona.

1

@SirChuck przecież ostatnio za bardzo podobną sytuacje wyleciał Miitao a w tamtej sytuacji jeśli się nie mylę obok całej sytuacji był jeszcze Varane.

0

@kejdzi surowe wyrzucenie to raczej określenie opisujące czerwoną kartkę a nie kontrowersje

0

@cules100pro jedyna nieścisłość to faktycznie brak drugiej dla Casemiro, ale co do reszty się nie zgodzę.

5

@FvZ89 ostatni obrońca wycina zawodnika i według ciebie czerwona z dupy? dobre

0

@kejdzi a w którym miejscu był w tym meczu smród?

0

@MaziFCB fajnie byłoby gdyby się napchali i nas zostawili, ale sam niziołek mówił, że chcą rządzić co najmniej 4 kadencje.

7

@tomek8756 ludzie nie bronie rządzących, ale przecież od samego początku wszyscy którzy na tym się znają doskonale wiedzieli, że przyłbice nie działają a półprzyłbice działają jak rozrzutniki gnoju. Gdyby działały to lekarze w szpitalach od dawna nosiliby przyłbice np. na salach operacyjnych.

1

@PawkoFCB motłoch się w 2015 roku nasłuchał o sprzedawaniu Polski Niemcom, o uchodźcach i gejach to teraz macie co chcieliście. Chwytliwe hasła działają idealnie nie tylko u nas co było widać np. w USA.

0

@lukaszbarca15 dokładnie, może się za 5 lat okazać, że po prostu miał najlepszy sztab medyczny:]

3

@DonMatteo901 praktycznie wszystkie kluby ligi przez ostatnie lata osłabiają swoje kadry. Barca i Real głównie dla cięcia kosztów pensji reszta po prostu się wyprzedaje. Zbyt wysokie podatki zabijają hiszpańską piłkę i nic tu nie zmieni coraz wyższy sponsoring z praw telewizyjnych, może rządzący przejrzą na oczy i wprowadzą coś podobnego do prawa Beckhama

0

@MarFan no wiadomo, że o to też, ale idealnym rozwiązaniem jest nie dopuszczać do takiej ilości mutacji

2

@Katalończyk 99 a to robią naukowcy czy media? Rozumiem, że genetycy nie mają takich danych podawać do wiadomości publicznej?

0

@Barca1992 wątpliwe, że taka mutacja się pojawi a jeśli już to wyprodukowanie dopasowanej szczepionki będzie trwało o wiele krócej, nie zapominajmy, że im więcej ludzi zaszczepionych tym mniejsza transmisja wirusa a dzięki temu mniej mutacji. Jeśli chcemy uniknąć nadmiernego mutowania trzeba zaszczepić większość społeczeństwa teraz.

3

@tobiasson92 groteska bo Pan nie wie, że naturalne jest to, że wirus mutuje? Rozumiem, że według Pana naukowcy nie mają badać wirusa bo Pana śmieszą różne wersje wirusa. Po co komu nauka, irytująca jest.

0

@Bobo25 Ajax to była ekipa z innym potencjałem i z innym doświadczeniem (mimo młodych zawodników). U siebie Real nie wypuści dobrego wyniku z pierwszego meczu. Poza tym wtedy Real nie był jakoś specjalnie napalony na LM.

0

@Barca1992 wiadomo już od dawna, że obostrzenia potrwają przynajmniej do połowy kwietnia lub maja i nie ma co tych dekli słuchać, nie powiedzą prawdy tylko co 2 tyg. będą przedłużać. Według większości analityków obostrzenia zdjęte na wiosnę już nie wrócą, pewnie podobnie będzie z wieloma przedsiębiorcami.

0

@MeMyselfAndI myśle, że Real ma małe szanse , obowiązkiem Atalanty jest zwycięstwo przynajmniej dwoma golami bo jeśli Madryt wywiezie przegraną 2:1 lub lepszy wynik Atalanta raczej będzie w dwumeczu załatwiona.

0

@Tomek54321 niestety brak pieniędzy zrobił swoje.

4

@BarcaInfo "autograf chce czy co?"

1

@Survier żadne państwo nie rozwinęło się na skrajność z lewej ani z prawej strony. Tacy ludzie jak Zandberg czy nasza Konfa jak dochodzą gdzieś do władzy najczęściej szybko pokornieją kiedy na własnej skórze dowiadują się jak działa sieć naczyń połączonych którą zowie się państwem.

3

@tomek8756 to jest tylko prognoza i zwrócenie uwagi. Wirus znany od dana ale słabo się przenosi z człowieka na człowieka, trzeba po prostu prowadzić nad nim badania i nie dopuszczać do jego rozplenienia się bo kiedyś może zmutować.

1

@klopx pewnie do tego wymyślili, że był transseksualnym założycielem kibucu w Sau Paulo adoptującym biedne czarne sieroty wykorzystywane przez strasznych kapitalistów. Lewacka propaganda.

0

@Janas11224 już teraz warto, ja grałem na series x od premiery i była niegrywalna przez błędy i nie chodzi o bugi typu pistolet we łbie, miałem brak dźwięku w dialogach i podczas jazdy autem, klinowanie aut czy niektóre misje nie działały, do teraz nie działa misja czerwony wieszcz, drobniejszych błędów była masa ale większość już poprawili

0

@SelloutCrowd napisałem ze elektronika wyższych lotów porównując do naszych „twórców” lat 90. Poza tym kiedyś tworzyli dobra muzykę i wytyczali pewne standardy.

0

Trochę smuteczek, że Daft Punk kończą karierę. Dla 30-40 latków lubiących muzykę elektroniczną wyższych lotów od naszych twórców „legend o żółtym serze” byli jednym z najważniejszych zespołów lat 90 i 00. Ostatnie lata trochę bardziej poszli w typową komercje ale zawsze z klasą.

0

@TheNekro94 oni maja duży wybór tylko w sklepach stacjonarnych babki robią taki atak na klienta i wszystko wciskają jak leci a to gacie a to skarpetki. Jakość w mojej opinii jeśli chodzi o koszule jest super.

0

@Chakalaka jeśli koszule "garniturowe" to polecam lancerto, bardzo dobra jakość

0

@maroon no tak ale jest podawany osobom chorym którym może pomoc wiec podejmuje się ryzyko jego skutków ubocznych, w sprawie korony nic nie jest udowodnione co przyznają sami profesorowie ( nie pamietam nazwisk) którzy u nas rozpoczęli badania. Jeden z nich wczoraj albo 2 dni temu mówił sam, że doniesienia, że komuś się lepiej zrobiło nie jest żadnym dowodem naukowym. Oni są dopiero w 1 fazie badań wiec nie podawano nawet leku na szersza skale ludziom, wiec nie rozumiem jakiegoś śmiesznego hejtu, że jakiś spisek nie chce dopuścić leku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?