8

@Colon ciężko żeby to były grzechy Korwina skoro nigdy nie rządził bo gadał pierdoły na prawo i lewo. Pewnym jest, że gdyby miał epizod przy władzy te wszystkie określenia też by pasowały bo tak jest na całym świecie. Władza deprawuje bo jak masz opcje pomocy swoim to tak zrobisz niezależnie czy jesteś uczciwy czy nie. Wtedy wydaje ci się, że pomagając swoim znajomym nie robisz nic złego.

2

@kerouac daleko mi do namawiania kogoś do głosowania na Trzaskowskiego, ale jeśli chodzi o kierunek w którym zmierzamy za Kaczora, to niestety coraz bliżej nam do Węgrzech lub Rosji. Może nie będzie u nas tak silnej jednej postaci bo Kaczi jest za stary, ale jeśli wygra Duda a za 3 lata PIS to możemy się raczej z opozycją i nierządowymi mediami pożegnać. Powoli przy poklasku wschodniej ściany i wsi przemienią nam kraj a autorytaryzm. Winni za to będą ich wyborcy i wyborcy innych partii którzy nie potrafią się zmobilizować jak betonowy elektorat PISu.

0

@tobiasson92 to ma mieć bardziej wpływ psychologiczny na społeczeństwo które już zapomniało, że mamy epidemie. Głupie się to wam wydaje bo was bezpośrednio nie dotyczy. Inaczej byście gadali jak by wam ktoś bliski zmarł. Osobiście znam 3 osoby które były chore i zachowuje się racjonalnie a nie jak głąby którzy nie mogą na 10 min założyć maseczki w sklepie.

0

@michal26 wiadomo, że nie w 100% ale oba typy są wyleczalne.

0

@NaFazieHitman ale właśni po to mamy UE i możemy się swobodnie za większą pensją przemieszczać po całym kontynencie. Nie ma co obiecywać zarobków niemieckich u nas bo jest to w tym momencie nierealne. Zarobki będą rosły wraz z rozrostem gospodarki i w tym kierunku trzeba działać, a nie sztucznie podnosić pensje co by się motłoch cieszył.

17

@Damian11 przecież dżuma jest w pełni wyleczalna i raczej warunki sanitarne w takiej Europie są dobre więc nie ma jak się to rozprzestrzenić. Widzę, że teraz pojedyncze przypadki różnych zachorowań będą już początkiem pandemii. Tak jak by takich przypadków nie było co roku.

4

@damiano996 żona pewnie sprzedaje w sklepiku szpitalnym i ma styczność z lekarzami to swoje wie!! tak samo jak woźny

0

@justfootball mugga 50% deet. Nic nie usiądzie ale mocno tłusty spray jest i po dotknięciu się np. Plastikowych torebek przefarbuję kolor na skore;)

2

@Janas11224 i pomyśleć, że niektórym ciepełko na sercu się robi jak widzą takiego silnego i niezależnego przewódce. Trzymajmy się UE i NATO żeby się kiedyś nie okazało, że 120 letni Puten będzie sobie parady w Warszawie oglądał.

3

@Kusco15 on nie jest głupi tylko jest kłamcą. Powie wszystko byle utrzymać się przy władzy. Nie ważne czy jakiś senior umrze z powodu koronki. Jest to poświęcenie na które jest gotowy:]

1

@Gomess trzeba przyznać, że jak na taką tematykę zakończyli to z klasą i sensownie. Zakończenie bez żadnych fajerwerków (to jest pozytyw) tylko w miarę możliwości dobrze przemyślane w strefie naukowej i logiki. Finału się najmocniej bałem patrząc jak potrafi się nieraz niszczyć seriale czy filmy o tematyce lekko sci-fi samym zakończeniem pomimo tego, że reszta jest dobra.

0

@SiSenior co wyjaśnił? to, że w większości to są kumple to ja doskonale wiem. Mówimy o walce o władzę a nie o znajomczysiach. PIS nie chce silnego PO co najwyżej może chcieć żeby byli w sejmie, ale słabi. Jeśliby Trzaskowski wygrał PO znowu rośnie a to wybitnie nie na rękę PISowi. I nie mówimy tu czy się lubią posłowie między sobą czy nie. PIS nie chce być odsunięty od władzy i na pewno dla nich lepiej jakby kandydatem do końca była Kidawa bo w takim układzie PO byłoby już całkowicie pogrążone.

0

@SiSenior Wytłumacz mi jak może Jarkowi zależeć na tym żeby PO było znowu tak silne, że jest z nimi w stanie wygrać. Najlepiej jak PO jest w sejmie, ale słabe. Wróg na miejscu, można ludzi nimi straszyć, ale przy okazji jest słaby i nie zagraża.

0

@ksobi stereotypowy Janusz a wyborcy PISu oburzają się, że reszta społeczeństwa tak ich widzi.

0

@Mns21 ktoś chyba ostro odleciał:) przez wprowadzenie Trzaskowskiego to właśnie, przynamniej tymczasowo, PO zyskało najwięcej a PISowi to raczej nie na rękę. Im bardziej porozbijają opozycja tym Jarek bardziej się cieszy a w 2 turze jest na styku i jeśli wygrałby Rafał to PO może wrócić z zaświatów.

0

@neutrealnykibic z tego co kojarzę to na PO u nich może grać Militao i Nacho więc pewnie na ten rok i tak nie miałby Hakimi miejsca w kadrze.

0

@kewin Duda niestety ma żelazny elektorat, wręcz wyznawców szczególnie na wsi i emerytów. Oni zawsze i wszędzie pójdą na wybory. Rafał może walczyć o przekonanie niezdecydowanych, ale też wątpię, że uda się wygrać z taką masą wyznawców rozdawania cudzych pieniędzy.

6

@masq za to Duda w ogóle się nie wydziera:] podczas tego wydzierania do tego robi minę jak pospolity dyktator.

3

Porównywanie jakiegokolwiek prezydenta do długopisu jest żałosne. Żaden nie był takim popychadłem swojej partii i żaden w zasadzie nie przesrał sobie zawodowej przyszłości dla kurczowego trzymania się przy władzy.

0

@svensonFCB przecież wiadomo, że Solorz dla spokoju nie będzie walczył z władzą

12

@Amigo_Blanco ta dyskusja tylko pokazuje poziom naszego społeczeństwa;) widać propaganda antyhomo dobrze działa

1

@Katalonbar z politologicznego punktu widzenia dwupartyjność jest cechą dojrzałych demokracji więc może jednak nasza klasa polityczna idzie w dobrą stronę. Przypominam, że tak chętnie forsowane przez środowiska prawicowe JOWy prowadzą też do umocnienia się takich układów jak dwupartyjność.

0

@wawrzyn1 lodówka z kostkarką to wydatek od 5 tys do nawet 15 tys więc raczej są dużo droższe od normalnych.

2

@AV0CAD0 nie ma lepszej rzeczy od lodówki z kostkarką. Mam od kilku lat i szczególnie na imprezy super rzecz, ale tak na co dzień, szczególnie latem, jest zbawienna.

0

@ksobi z utylizacji kart innych kandydatów. Nie ma kart to i ludzie z list musieli poznikać.

1

Albo ludzie się wstydzą tego na kogo głosują albo mamy jakieś wałki w liczeniu głosów. Ostatnie komisje z których idą wyniki to komisje w dużych miastach więc może się coś jeszcze zmienić.

1

@barcelonaLM Skrajna prawica i skrajna lewica to tak naprawdę jedno i to samo. Obie ideologie prowadzą do dyktatów i nienawiści względem jakiejś części społeczeństwa. Nie ma tutaj lepszych czy gorszych obie idee są złe.

4

@FC1899Barca najważniejsze są dobre kontakty z najbliższymi sąsiadami a nie z państwem które miesza na całym świecie a samo leży za wielką wodą i jest bezpieczne. Trump już Kurdów oddał Ruskim i Erdoganowi bez machnięcia palcem. Z nami byłoby tak samo. Niemcy to nasz naturalny partner handlowy i militarny gdyby coś się działo ze wschodu (bardzo mało prawdopodobne) to i tak pierwsza linia obrony NATO i UE jest na Odrze i kilku jankesów w lesie tego nie zmieni.

0

@Shapiro cała ta ustawka raczej nastawiona na zebranie głosów konserwatywnej amerykańskiej Polonii. Dla Polaków wojska amerykańskie w Polsce są raczej obojętne co najlepsze nawet nasi wojskowi są negatywnie nastawieni do wojsk amerykańskich na naszych ziemiach ze względu na warunki tego pobytu.

0

@Mario96w istnieje jeszcze jedna opcja, że pozwolą wygrać komuś innemu a później specustawkami ograniczą władze prezydencką. Oczywiście trybunał i SN wydadzą zgodność z konstytucją i sprawa załatwiona.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?