chosenone
Dołączył/a: grudzień 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mns21 widać za mało ludzi zmarło. Od początku się mówi że ostatnie mecze LM były bombami wirusowymi we Włoszech ale nasi szukają głosów u pseudokibiców. Jak ta hołota poleci na stadion zbije się w kupę to będziemy mieli dopiero zabawnie, ale pewnie oficjalnie statystyki będą git.
0
@DonMatteo901 to jest strategia przedstawiania społeczeństwu teorii, że opozycja jest niepotrzebna.
3
@jordus100 teraz po prostu mamy skale razy 3 więc po prostu tamte przekręty rozmywają się w mgle czasu. Polskie spółki które przynoszą od wielu lat straty nadają się tylko do sprywatyzowania. Jeśli coś generuje ciągle starty to szkoda w to ładować szmal podatników.
8
@barcelonaLM już o tym pisałem, że ich gunwo obchodzi zdrowie ludzi. Idą wybory i jeśli badania pokazywałyby, że lud chce oglądać gladiatorów walczących z lwami na narodowym to by to lud dostał.
0
@tobiasson92 wyjdzie kilka przypadków, gdzie powstaną ogniska na imprezach to i tak zabronią. Lepiej trochę jeszcze poczekać niż celować tylko w cel polityczny.
2
Przecież to nie jest żaden plan odmrażania tylko łapanie głosów przed wyborami. Ich nie interesuje, że ludzie będą się zarażać bo najwyżej nie zrobi się testów. Pomysł z weselnymi itp. jest poroniony, nawalone typy będą się na bank zachowywali odpowiedzialnie. Mam wrażenie, że w społeczeństwie w tym momencie koronkę traktują tylko poważnie pracownicy służby zdrowia no i może osoby których to bezpośrednio dotyczy. Dla reszty to już temat który przeminął.
1
@Bovciek superdry tylko też nie najtańsze, różnica 100 zł w tej marce robi dużą różnicę, mam kilka par i te najdroższe trzymają mi już 2-3 lata
3
@ArdoFCB Największą propagandę w Polsce prowadzi KK a dostaje taki hajs, że głowa mała.
4
@Mns21 Nie wydaje mi się żeby Sekielscy robili to dla rozgłosu, nagrali film pokazujący prawdę a, że prawda nie wygodna dl PIS i KK to oni musieli rozpętać burze gównodokumentem tylko po to żeby rozmyć sprawę pedofilii w KK.
0
@Bobo25 to możesz pisać szczerze:]
0
@Bobo25 czyta? 15znaków
5
@ksobi W tym momencie żeby zachować przynajmniej jakąś szanse na w miarę normalną demokracje trzeba głosować przeciwko Dudzie a na kogo to już twój wybór. Przynajmniej w drugiej turze trzeba się zmobilizować i zagłosować na mniejsze zło.
1
@mr_robot zwykła mapa przekłamuje rzeczywiste wielkości państw. Kraje położone bliżej równika na mapie wydają się mniejsze od tych położonych bliżej biegunów przez to że ziemia jest kulą i ciężko jest ją przedstawić na płasko. Fajnym przykładem jest naniesienie rzeczywistej wielkości Meksyku na Kanadę albo Grenlandię. Z tego co kojarzę są mapy przedstawiające jak to wygląda rzeczywiście.
2
@Przemek2323 Może pędzili do ojca Tadka na mszę lub inne spotkanie wagi państwowej (może Jarkowi się papier toaletowy skończył i ścigają się który szybciej obsłuży wodza).
3
@Karzel nikt tak nie kategoryzuje ofiar pedofilii. Każdy pedofil jest tak samo zły. Pewnie wyskoczysz z Polańskim, ale przez nikogo ten człowiek nie był chroniony, gdyby nie uciekł ze Stanów to by siedział. Program pewnie będzie jakimiś gniotem z rzucaniem jakimiś insynuacjami na prawo i lewo bez żadnych dowodów. Jeśliby dowody były to by nasze gwiazdy siedziały bo w przeciwieństwie do KK nie mają takie parasola ochronnego który by ich chronił przed takim wynaturzeniem.
0
@TheNekro94 Tolkien fantastyka i le guin sci fi to są potworyy nie do podrobienia. Ci ludzie wymyślili fabuły do 95% fantastyki współczesnej.
0
@Valverde_In nie jestem żadnym fanboyem po i zgadzam się, że po pod koniec też czuła się nietykalna i robili dużo złego. Tylko, że skala działań Pisu w tym momencie jest nieporównywalna, są tak agresywni i pewni w swoich działaniach, że prędzej czy później dojdzie do całkowitego przejęcia państwa. Niestety propaganda pisowska nastawiła ta podatniejszą cześć społeczeństwa na tryb, kto nie za pisem ten wróg i zdrajca a to jest typowe działanie dyktatury. Uważam, że dla ratowania naszego państwa potrzebny jest prezydent niezależny od władzy ustawodawczej. Wytykajcie uciski na robotników przez PO tylko, że PIS takich kocha i im daje, za to opluwa ludzi wykształconych, a ci raczej na pikiety nie wychodzą. Zreszta okazałoby się jaką tolerancje ma Jarek na górników gdyby faktycznie protestowali. Nie dojdzie pewnie do tego bo zabiorą coś niepełnosprawnym lub przedsiębiorcom żeby dofinansować nierentowne kopalnie.
1
@Stoiczkow Po pierwsze nie jestem żadnym adwokatem PO i nie chodzi mi żeby ktoś miał na nich głosować. Na pewno PO nie zawłaszczyło sobie całego aparatu państwa tak jak PIS. W tym momencie cały aparat prawny państwa jest w rekach jednego człowieka, oczywiście polityka i to już świadczy o przejmowaniu autorytarnym państwa. Każda dyktatura zaczyna od całkowitego przejęcia sądownictwa i służb mundurowych. PO nigdy nie miało takiego parasola prawnego nad sobą. Jakoś nikt nie walczył ze wszystkimi najwyżej postawionymi prawnikami, a prezes SN za PO była powołana przez Kaczyńskiego. Rzepliński chociaż poglądy ma sprzyjające poprzedniej władzy nigdy nie był aparatczykiem podskakującym jak mu jakiś polityk każe. W tym momencie w Polsce wyroki wydaję Ziobro i Kaczyński a nie sądy. Oczywiście według naszej władzy wszytko jest legalne tylko, że praktycznie w całej Europie nit się z tym nie zgadza i nie można tego uważać za wrogą retorykę UE bo w Unii jest wiele rządów prawicowych a z praworządnością problem ma tylko Polska i Węgry (w których swoją drogą rządzi następny populista który kiedyś był liberałem ale teraz lepiej się sprzedaje patriotyzm prawicowy). Oczywiście wojsko i policja obsadzona tylko swoimi niezależnie czy ktoś pełnił swoją funkcję dobrze czy źle, musi być swój. Przypominam, że gro z najwyżej postawionych urzędników czy wojskowych nie była powoływana przez PO i jakoś potrafili się dogadać z innymi partiami. Nie mówiąc już o sprawach dużo mniej ważnych jak np. stadnina w Janowie kompletnie wyniszczona przez PIS tylko dlatego, że musieli swojego tam władować.
4
@Stoiczkow tylko, że oprócz jednej akcji na typowej chamówie z dziennikarzami PO nie odwalało takich rzeczy. PIS sobie zrobił w tym momencie państwo totalitarne gdzie rządzącym wolno wszystko bo nie ma już żadnej instancji nad nimi. Jedno, że obywateli chyba to już nie interesuje grunt, że socjal leci. Tak jak na początku rządów PIS wyśmiewałem ludzi mówiących, że pójdzie to w stronę Rosji to w tym momencie już gołym okiem widać, że jeśli tylko PIS będzie czuł się zagrożony będzie wsadzał i uciszał opozycję bo już się czują nietykalni przy poparciu swołoczy która łyka propagandę o komuchach, zdrajcach, pedałach i banksterach. Mamy czysty scenariusz przechodzenia w państwo jednej słusznej partii.
2
@Przemek2323 To, że w Polsce rządzą i wszystkie ważne stanowiska zajmują komuchy wpisuje się w narrację PISu bo trzeba znaleźć dla gawiedzi wroga. Co tam, że jest to kretyńska propaganda jak do 70% społeczeństwa dociera.
1
@Bykunn wiadomo, że w I turze 40 Duda ma pewne, ale w drugiej jeśli nie będzie żadnych machlojek i po drodze Kosiniak się gdzieś nie wyrżnie to daje szanse 50 na 50.
7
@Arkon ja uważam, że mogli poprzeć Kosiniaka. Nie jest to dla mnie super kandydat, ale wydaje się wyważonym człowiekiem, na pewno inteligentny i nie będzie podpisywał wszystkiego co mu się podłoży. Ma największe szanse bo spora część wyborców PISu by go zaakceptowało w przeciwieństwie do kandydata PO czy Lewicy.
2
@Kuczek Nie wiem po co mają coś robić z 3 skoro to był totalny gniot. Niech skupią się i zrobią kozacki remaster 1 bo to była kozak gra.
3
@FATIlity31 poza tym koleś kiedyś narzekał, że w dyskusji nie powinno być przytaczanych dowodów naukowych bo to niszczy "dyskusję". Ma dobrego człowieka od piaru i nie klepie w tym momencie o skrajnościach bo wie, że straci głosy.
0
@MesQueUnClub_87 transmitery świetnie się sprawdzają tylko trzeba kupić nie najtańszy to jakość dźwięku jest git.
1
@Cochise dokładnie tak samo jak radykalna Polska prawica jest finansowana przez wielkiego brata ze wschodu, zreszta nie tylko u nas. Zarzucanie, że ktoś bierze kasę od Niemców a branie samemu od Rosjan zakrawa na hipokryzje. Ruski finansują takie twory tylko dla robienia zamętu w UE a to z punktu widzenia biznesowego Polski jest skrajnie niepatriotyczne.
0
@justfootball frekwencja z niedzielnych wyborów jest dobrą liczbą żeby go ocenić w przedziale od 0 do 100
0
@Toretto a subwencja sobie od 89 leci, nie mówiąc o pieniążkach z europarlamentu. Gdzieś tam będą wisieć socjaliści!!!
0
@Munio miałem podobnie bo miałem mało czasu. Trzeba na nią poświecić kilka godzin i nagle tak wciąga, że nie mogłem się doczekac powrotu z roboty. Dla mnie gra nr 1.
1
@Shapiro a czego się spodziewał. Zawsze i w każdym kraju jest tak, że urzędujący prezydent podczas debat będzie przez wszystkich atakowany. Duda mógł się przygotować a jedyne co potrafił wydukać to hasła powtarzane od 5 lat. Jest to tak naprawdę najgorsza prezydentura od 89, o dziwo nawet gorsza od Komorowskiego bo jego przynajmniej broni pierwsza dama. Tak upartyjnionej i pełnej kontrowersji prezydentury nie było a co można powiedzieć o żonie. No właśnie nic bo jej w praktyce nie ma. Jest tak samo ubezwłasnowolniona przez Jarka jak jej mąż i nie zaangażuje się w nic bez zgody wodza.