0

Luki

Wspomniałeś lata 90-te.OK.

Ale nie powiesz mi że nawet w tamtych latach Barcelona co roku nie była faworytem rozgrywek.Przecież właśnie w tamtych latach praktycznie co roku przychodzili do nas najlepsi piłkarze świata.

A że przeważnie nic z tego nie wynikało?No cóż siła wyższa,taki jest sport.Ale w gronie faworytów byliśmy co rok.

Pozdrawia sezonowiec który zaczął kibicować Barcy po transferze Romario,licząc na sukcesy Katalończyków.

0

Nie wiem co gorzej się czyta?

-wypowiedzi kibiców z krótkim stażem którzy nie do końca rozumieją politykę Barcy czy napinki jedynych prawdziwych kibiców którzy w każdym widzą jak oni to nazywają "sezonowców".A ci jedynie prawdziwi kibice też kiedyś dołączyli do grona cules i na pewno Braca w tamtym czasie nie tułała się po 3-ligowych boiskach tylko jak co roku była faworytem wszystkich rozgrywek.

Czyli co ci jedyni prawdziwi kibice też są jak oni to nazywają "sezonowcami" tylko z większym stażem.

0

Wynik z pierwszego meczu stawia nas w lepszej pozycji wyjściowej.Myślę że Pep będzie mógł trochę poeksperymentować i nie wystawi najlepszej,sztywnej jedenastki.

0

30 baniek za ukraińskiego kopacza?Masakra.Będzie tak samo przydatny w naszej filozofii gry jak Hleb.Nigdy nie byłem zwolennikiem tego transferu i nigdy nie będę.

0

Henrique bym wypożyczył z miejsca.Mecze w presezonie pokazały że już bardziej pewnymi punktami naszej obrony są młodzi gracze Barcy Athletic.Natomiast Jeffrena bym zostawił,sezon długi mecze praktycznie środa-sobota(niedziela).Chyba że uda się jeszcze ściągnąć jakiegoś skrzydłowego np:Mata.No i ciekawe jaka będzie jeszcze rola Gaia i Pedro w tym sezonie?

0

Ja cały czas liczę że uda się Matę zakontraktować.Ten sezon na pewno będzie ciężki a od przybytku głowa nie boli.

0

Jeden rajd i wszyscy szczeny w dół.

A mi opadła kopara jak przez cały sezon na boisku zachowywał się jak trampkarz,nie pasował do nas pod względem piłkarskim i mentalnym.Niech gra sobie w Stuttgarcie ile chce,niech robi co mecz po 50 rajdów ale niech nigdy do nas już nie wraca.

0

Lonias

Powiem tak:jak ty pierwsze o nim słyszysz to nie znaczy że wszyscy kibice odwiedzający tą stronę są tak zakręceni jak ty.Pamiętam pierwszy jego sezon w Schalke i już wtedy zwrócił moją uwagę swoim sposobem gry i szybkością.Już wtedy myślałem że można byłoby go wykupić z Schalke.Zwłaszcza że w tamtym okresie Barca była w dołku i często właśnie na tej pozycji występował taki tuz jak Oleguer.

0

Pograłby sobie na pewno.Jeśli jeszcze na początku rozgrywek jest problem z optymalnym ustawieniem składu przez kłopoty bogactwa na danych pozycjach to gdzieś tak w lutym i w marcu wszystkie kluby dostają sraczkę z powodu kontuzji i kartek.A przypomnę że w kilku rozgrywkach grać będziemy i system środa-sobota stanie się normą.

0

To się jeszcze okaże że Kierrison więcej by u nas pograł jeżeli by wziąć pod uwagę na ilu frontach będziemy walczyć.

0

Nie orientujecie się panowie czy gdzieś w sieci można trafić zdjęcie całej kadry na obecny sezon w nowych strojach?

0

yetii kto szczał na bramkę?

0

Marco uważam podobnie.

Ale cóż w każdej drużynie są piłkarze bezgranicznie oddani danej ekipie i są też najemnicy.Fabregas pokazał jak bardzo w sercu leży mu Barcelona odchodząc do Arsenalu a także pokazał jak bardzo zależy mu na Arsenalu marząc o powrocie do klubu z którym jest w stanie coś wygrać.Może najlepszą opcją dla niego było by City?

0

Jak Guardiola ma na niego nie stawiać to niech Barca go wypożyczy byleby do Hiszpanii.W przeciwnym razie znowu może się okazać że nawet statut objawienia w takiej lidze jak niemiecka nijak się ma do prawdziwej klasy piłkarskiej zawodnika, jaka jest wymagana w rozgrywkach w Hiszpanii.

0

No i sprawa braku zmiennika na bok ataku rozwiązała się sama.

0

hornag

Jestem w stanie przyznać ci rację odnośnie Fabregasa.Tak śpieszno mu było na emigrację do Anglii to niech teraz tam kopie sobie skórę z tamtejszymi rzeźnikami.

0

No to lewa pomoc to jest pozycja którą naprawdę wzmocniliśmy.Będzie ciekawa rywalizacja,ja bym jeszcze Abidala nie skreślał.

0

zack

Spróbuj na oficialnej Manchesteru City,tam jest dobra jakość,niedawno oglądałem ich mecz w RPA i działa bez zarzutu.

0

Mecz w bardzo dobrej jakości będzie można obejrzeć na oficjalnej stronie Manchesteru City.

Dla zainteresowanych link:

http://live.mcfc.co.uk/

0

Niech nie wraca...

0

Życzę mu żeby strzelał takich bramek jak najwięcej i żeby został gwiazdą Bundesligi.Może wtedy Stuttgart będzie chciał go wykupić z Barcelony i może jakiegoś grosza za niego przytulimy.

0

Tutaj po wieczorem powinny być linki do naszego meczu:

http://www.myp2p.eu/competition.php?competitionid=&part=sports&discipline=football

0

Na tych stacjach będzie można obejrzeć mecz Barca-MC:

Al Jazeera Sport +6,La Sexta,Sport 1.1 Nederland,Sport.Ro,TV 4 Sport .

0

Na stronie City chłopaki pewni siebie.

Podobno mamy gorszy atak od nich.Mam nadzieję że jutro Barca znowu nauczy angoli szacunku do piłki hiszpańskiej.

0

Będzie jeszcze większą pomyłką niż Hleb.Kto następny?Smolarek?

0

chciałbym żeby to było prawda,ale niestety nie wierzę angielskim brukowcom

0

gostek 15

Powiem więcej-nawet im kibicowałem w finale UEFA z Sevillą :)

0

Już dawno bym odpuścił.Po pierwszej odmowie odetchnąłem z ulgą,bo szczerze powiedziawszy nie chce go w Barcelonie.Obawiam się że będą mi podnosić ciśnienie tym transferem do końca sierpnia.

0

Bankowo gra w Manhunta 2 :D

0

Przecież jest napisane że będzie pauzował10-15 dni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?