14

Coutinho + Valverde +50 baniek i Neymar do Barcelony :D

0

@Flores jak Bóg każe to trzeba wracać-nawet na piechotę z Paryża :D

0

Ach te madryckie dzienniki sieją propagandę-w sprawie transferu Neymara Marca i AS piszą co innego a Sport i Mundo też inaczej.

0

@johny11 nie ma na polsat sport?

0

@pero1983 Możliwe że nawet jak wygra LM skończy pracę w Barcelonie.Klub może być już nim zmęczony a Ernesto zmęczony presją w Barcelonie.

0

@R10marquez Pełna zgoda-wystarczy że ma głos w sprawie pierwszej 11

0

@TylkoBarca7273 Boję się że za De Jonga Erni wystawi S Roberto

0

Nie znam przebiegu rozmów działaczy w gabinetach Barcelony ale mam jakieś dziwne uczucie że Neymar obecnie jest dalej od Barcelony niż był np miesiąc temu.
Myślę że ta ostatnia gadka o odejściu nawet do Realu,te wszystkie zagrywki psychologiczne są większą przeszkodą niż cena 222 bańki euro miesiąc temu.
Myślę że Barcelona szybciej dogadałaby się z PSG gdyby ta rodzinka siedziała cicho.
Zaczynam wątpić obecnie w ten transfer,czym bliżej sezonu powinno być łatwiej-PSG zjeżdża z ceny ale nie zdziwię się jak zachowanie Neymara i tatuśka tak wyprowadzi działaczy Barcelony z równowagi że nawet Messi nie pomoże.

1

@Matej dokładnie,Barcelona nie chciała go sprzedawać -można powiedzieć że on sam się sprzedał do PSG.

0

@barteq Ale cofnijmy się głębiej,przypomnijmy sobie że w rewanżu u siebie z MU już po dziesięciu minutach mogło być 0-2 dla diabłów po jak dobrze pamiętam dwóch kontrach i sam na sam Raschforda z MTS.Już początek tego meczu był w wykonaniu Barcy apatyczny.Po tych 10 minutach bałem się że wracają koszmary z Romy.Wróciły po 2 tygodniach.

0

@Persyfl Również dziękuję za rzeczową dyskusję

0

@Kuba0605 kataloński sport

0

W Sporcie jest napisane że Coutinho odrzucił ofertę Spurs-to oznacza że Neymarowi raczej bliżej gdzie indziej

0

@marcin9185 nawet o tym nie pisz :( (o Realu)

1

Argument przydatność na boisku i wszystko jasne.Napiszę szczerze że jak grał w Barcelonie to nie lubiłem go.Nie lubiłem go głównie jako człowieka bo każdego gracza FCB szanuję.Ale jak odszedł z Barcelony to zacząłem za nim tęsknić,za tą jego magią na boisku-Neymar wracaj!

0

@Antonio1985 Ile jest klubów na świecie które nie chciały by takich piłkarzy w pomocy?

3

@Persyfl Dobra kolego-kończąc dyskusję która schodzi na Live,na 433,442 i inne takie-powiedz-nie miałeś nadziei jak Cou do nas przychodził że przychodzi ktoś kto może postara się zastąpić Wielkiego Inieste?Że będzie grał podobnie jak w Anglii,wchodził z drugiej lini i finezyjnie walił po oknach,rozgrywał,czasami bawił się grą?Jak dla mnie Valdek wystawiająć go na lewym skrzydle go skrzywdził.
On nie miał jak tam grać ,całe jego zadanie to było chyba zostawianie wolnego korytarza dla Alby i nie wchodzenie w paradę rozpędzonemu Hiszpanowi.
Chciałbym go osobiście zobaczyć w systemie 433 jako najbardziej ofensywny środkowy.

0

@Grubson06 Wydaje mi się że go kupią

0

@Persyfl Zmierzam do tego że w Liverpoolu grał na skrzydle tylko z powodu kontuzji jednych z dwóch najlepszych skrzydłowych świata, żaden normalny trener nie wstawił by jego kosztem ich. Dla mnie on jest pozycja 8-moze 10.

0

@Persyfl a wracając do gry na skrzydle-to na którym? na tym na którym gra Salah czy na tym na którym gra Mane? Klopp potrafi w razie problemów jak gra o wynik wypuścić Lallane na szpice ale to chyba nie znaczy że Barca ma anglika wystawiać na 9 jak by go kupiła

0

@Persyfl nie wierzę że jest takim pionkiem że może wybrać sobie kogo chce w kadrze

0

@Persyfl Rijkaard go raczej nie sprowadzał

0

@Persyfl a ma? naradzie przeciętnie, znałem kilku lepszych piłkarzy w historii fcb

1

@Persyfl Klopp go uczyć nie musiał...

3

@panczo w tym sezonie nie będzie kucał przy linii tylko stał na rękach? :D

0

@lukas199626 przy Valverde?

0

@Filipowski Niech wraca-umiejętności piłkarskie w sam raz na Barcelonę z epoki przed Varvelde

0

Jak Neymar nie trafi na dniach do Barcelony to niech zostanie już w tym PSG.
Nie przeżyję jak będzie w nowym sezonie czarował w barwach MU lub Juventusu.
Natomiast jakby trafił do Realu i tam bawił by kibiców swoją grą to chyba bym oszalał i gul by mi wyskoczył.Tylko Barca albo PSG.

0

Ale jak to niemożliwe?Neymar już na wolną siódemkę czeka XD

2

Tytuł mega przygnębił,na szczęście jak przeczytałem artykuł humor powrócił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?