0

Uważam że Argentyna naprawdę może coś ugrać na mundialu.

Do mistrzostw zostało pół roku i jeszcze dużo może się zmienić.Wystarczy dodać że co mundial mamy jakąś sensację-drużynę na która nikt nie liczył która daleko zachodzi lub słabszą dyspozycje jakiegoś faworyta który nie wychodzi nawet z grupy.

0

A ja chciałbym żeby Guardiole z Fergusonem łączyła jedna rzecz:

aby pracował u nas tyle czasu co sir Alex w Manchesterze United

0

Oglądając ten skrót tak sobie pomyślałem-"ale oni wtedy byli w gazie..."

0

Dziwi mnie trochę polityka Wolfsburga.Dlaczego uparli się koniecznie na obrońcę ze znanym nazwiskiem?

0

No i super,miażdżymy

chociaż początek zszokował

0

wygląda na to że w Madrycie może być pogrom

0

Roni jeszcze w naszej koszulce,fajne wspomnienia...

0

Niech się cieszą że nie grali z nami w 2009 bo kaca po tym tańcu mieli by do dzisiaj

0

trudniej*

0

Powinien być obliczany jakiś współczynnik dla danej ligi tak jak to jest na przykładzie " złotych butów".

Bo łatwiej trudniej jest regularnie wygrywać w Hiszpanii czy w Anglii niż z jakimiś tam potęgami z Lwowa,Sewastopola czy Zaporoża.

0

"O córce doktora Nebojsy Rajacicia pisano już wcześniej, że spotykała się ze znanymi piłkarzami i sportowcami."

puchar przechodni?

0

Fakt jest taki że kibic który wyzywa swoich piłkarzy od ch... i ci.. nie zasługuje na szacunek wśród innych kibiców i jest zwykłym zakompleksionym bachorem.Można skrytykować zawodnika po serii słabych występów i braku zaangażowania ale obelgi pod adresem ludzi którzy tworzą tą drużynę(którą kibic niby kocha i jest z nią na dobre i złe) są jak najbardziej nie na miejscu.

Fakt drugi także niezaprzeczalny jest taki że akurat Ukrainiec wkład w zdobycie tych 6-ciu pucharów miał praktycznie znikomy jak może nawet i żaden.Nawet z Mariuszem Jopem zamiast jego byśmy w grudniu podczas podsumowań posezonowych cieszyli się z najlepszego sezonu Barcelony w całej historii światowej piłki.Prawda jest niestety dla niego o tyle okrutna że to on na boisku musi udowodnić że jest lepszy od któregoś z naszych etatowych stoperów i pokazać że to jemu należą się częstsze występy.Tylko odpowiedzmy sobie szczerze czemu występuje rzadko?Po prostu Guardiola boi się ryzykować i wystawiać go w meczach o stawkę bo sam widzi że niestety Ukrainiec to nie ta półka.Bo powstrzymywać napastników Karpat Lwów czy Krywbasa Krzywy Róg to nie to samo co gra naprzeciw najlepszym lub jednym z najlepszych napastników świata.

0

A tak z innej beczki,kilka artykułów niżej jest mowa że Sevilla zagra na Camp Nou mocno osłaboina.

Patrząc na nasz skład wyjściowy w tym meczu śmiem twierdzić że to Barca wyszła na to spotkanie mocno osłabiona.

0

Nasz byt w kolejnej rundzie pucharu króla zależy tylko od Guardioli.

Jak zagra na stoperze Puyol i Pique,w ataku Ibra,Messi(+Henry lub Pedro lub Jeffren albo Iniesta -jako trzeci napadzior,w tym Xavi z jeszcze kimś kumatym w środku to mamy szansę strzelić 2 bramki w Sewilli i awansować dalej.

Natomiast jak zagra na stoperze ukrainiec obojętnie z kim,a w ataku Bojan a środek pomocy będzie eksperymentalny to...niestety "żegnaj lesie zielony"

0

Trzeba pokonać żółtego ubota żeby dobrze zacząć nowy 2010 rok.

0

ten na zdjęciu oczywiście :)

0

Golabka-mimo tego twardziel w koszulce miażdży :)

0

Co to znaczy panujące zimno?

Bo u mnie za oknem coś powyżej -15 :)

0

Mamy drużynę wszech czasów-czy ktoś będzie w stanie kiedyś to osiągnąć?

-wątpię :)

0

xaryth

A może go oszczędza na Puchar Narodów Afryki? :)

0

FCB-kat

z twoim starym

0

Ibra-dziewiątka kompletna,w tym momencie nie ma lepszego gracza bardziej pasującego do Barcy na tej pozycji

0

ale fart

0

I co płaczki?

0

mądry to ty nie jesteś wojtusiu

0

ale faulują

0

0

Sytuacja powoli staje się nieciekawa...

0

Jak to dobrze że nie jest dane mi oglądać jego popisów w tym sezonie w koszulce Barcelony.Mam nadzieję że już nigdy go nie zobaczę w naszych barwach.

0

Brawo królewscy-tak trzymać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?