cordoba
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
GDAŃSK
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Uważam że Argentyna naprawdę może coś ugrać na mundialu.
Do mistrzostw zostało pół roku i jeszcze dużo może się zmienić.Wystarczy dodać że co mundial mamy jakąś sensację-drużynę na która nikt nie liczył która daleko zachodzi lub słabszą dyspozycje jakiegoś faworyta który nie wychodzi nawet z grupy.
0
A ja chciałbym żeby Guardiole z Fergusonem łączyła jedna rzecz:
aby pracował u nas tyle czasu co sir Alex w Manchesterze United
0
Oglądając ten skrót tak sobie pomyślałem-"ale oni wtedy byli w gazie..."
0
Dziwi mnie trochę polityka Wolfsburga.Dlaczego uparli się koniecznie na obrońcę ze znanym nazwiskiem?
0
No i super,miażdżymy
chociaż początek zszokował
0
wygląda na to że w Madrycie może być pogrom
0
Roni jeszcze w naszej koszulce,fajne wspomnienia...
0
Niech się cieszą że nie grali z nami w 2009 bo kaca po tym tańcu mieli by do dzisiaj
0
trudniej*
0
Powinien być obliczany jakiś współczynnik dla danej ligi tak jak to jest na przykładzie " złotych butów".
Bo łatwiej trudniej jest regularnie wygrywać w Hiszpanii czy w Anglii niż z jakimiś tam potęgami z Lwowa,Sewastopola czy Zaporoża.
0
"O córce doktora Nebojsy Rajacicia pisano już wcześniej, że spotykała się ze znanymi piłkarzami i sportowcami."
puchar przechodni?
0
Fakt jest taki że kibic który wyzywa swoich piłkarzy od ch... i ci.. nie zasługuje na szacunek wśród innych kibiców i jest zwykłym zakompleksionym bachorem.Można skrytykować zawodnika po serii słabych występów i braku zaangażowania ale obelgi pod adresem ludzi którzy tworzą tą drużynę(którą kibic niby kocha i jest z nią na dobre i złe) są jak najbardziej nie na miejscu.
Fakt drugi także niezaprzeczalny jest taki że akurat Ukrainiec wkład w zdobycie tych 6-ciu pucharów miał praktycznie znikomy jak może nawet i żaden.Nawet z Mariuszem Jopem zamiast jego byśmy w grudniu podczas podsumowań posezonowych cieszyli się z najlepszego sezonu Barcelony w całej historii światowej piłki.Prawda jest niestety dla niego o tyle okrutna że to on na boisku musi udowodnić że jest lepszy od któregoś z naszych etatowych stoperów i pokazać że to jemu należą się częstsze występy.Tylko odpowiedzmy sobie szczerze czemu występuje rzadko?Po prostu Guardiola boi się ryzykować i wystawiać go w meczach o stawkę bo sam widzi że niestety Ukrainiec to nie ta półka.Bo powstrzymywać napastników Karpat Lwów czy Krywbasa Krzywy Róg to nie to samo co gra naprzeciw najlepszym lub jednym z najlepszych napastników świata.
0
A tak z innej beczki,kilka artykułów niżej jest mowa że Sevilla zagra na Camp Nou mocno osłaboina.
Patrząc na nasz skład wyjściowy w tym meczu śmiem twierdzić że to Barca wyszła na to spotkanie mocno osłabiona.
0
Nasz byt w kolejnej rundzie pucharu króla zależy tylko od Guardioli.
Jak zagra na stoperze Puyol i Pique,w ataku Ibra,Messi(+Henry lub Pedro lub Jeffren albo Iniesta -jako trzeci napadzior,w tym Xavi z jeszcze kimś kumatym w środku to mamy szansę strzelić 2 bramki w Sewilli i awansować dalej.
Natomiast jak zagra na stoperze ukrainiec obojętnie z kim,a w ataku Bojan a środek pomocy będzie eksperymentalny to...niestety "żegnaj lesie zielony"
0
Trzeba pokonać żółtego ubota żeby dobrze zacząć nowy 2010 rok.
0
ten na zdjęciu oczywiście :)
0
Golabka-mimo tego twardziel w koszulce miażdży :)
0
Co to znaczy panujące zimno?
Bo u mnie za oknem coś powyżej -15 :)
0
Mamy drużynę wszech czasów-czy ktoś będzie w stanie kiedyś to osiągnąć?
-wątpię :)
0
xaryth
A może go oszczędza na Puchar Narodów Afryki? :)
0
FCB-kat
z twoim starym
0
Ibra-dziewiątka kompletna,w tym momencie nie ma lepszego gracza bardziej pasującego do Barcy na tej pozycji
0
ale fart
0
I co płaczki?
0
mądry to ty nie jesteś wojtusiu
0
ale faulują
0
tutaj leci
http://atdhe.net/10342/watch-barcelona-vs-mallorca
0
Sytuacja powoli staje się nieciekawa...
0
Jak to dobrze że nie jest dane mi oglądać jego popisów w tym sezonie w koszulce Barcelony.Mam nadzieję że już nigdy go nie zobaczę w naszych barwach.
0
Brawo królewscy-tak trzymać