cordoba
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
GDAŃSK
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gappeq stoperzy z Tottenhamu,zgrani ze sobą klubowo i reprezentacyjnie
0
@deyna2018 jak dla mnie szału nima
0
@MILYFCB17 inter go powoli zaklepuje -tak gdzieś czytałem...
0
mam wrażenie że Valverde szybciej Busquetsa lub Neto wystawi na tej pozycji niż jego :D
2
Widocznie wcześniejszy artykuł że zimą opuścić ma Barcę 3 zawodników jest zasygnalizowaniem że zrobi się miejsce dla Riqiego w szerokiej kadrze 1 zespołu.Oby.
0
@Grzesior667 o czym ST jest?
2
@Wiktorek2002 kucający od razu by go na lewe skrzydło wstawił :D
1
@Chwytliwy od razu mecz z MU mi się przypomina z tej jesieni
0
@sebo939 no co ty jest coś gorszego od hala dzieci za czasów CR7?
3
@Bartek22 za któregoś z nich bankowo Busquets w pierwszym składzie :D
2
@marcin000019 też myślałem że jakiś pogrom :D
0
@luki828282 czasami kuca
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ranger3120 sprawdź jakiej sieci masz najlepszy zasięg u siebie,moim zdaniem to jest podstawa
0
Lewe skrzydło czeka...
0
@oskigw messi bankowo
0
@BarcaPelnaGemba mi nie podszedł-może się jeszcze rozkręci
0
@Bagsik88 Budowa się nie zmieniła ale ma bardziej wyjebane ,jego gra przypomina najlepszego rozkapryszonego dzieciaka na szkolnym boisku-jak ma piłkę to idzie w drybling ,chce mu się,bierze udział w grze a jak ją straci co jest coraz częstsze-chodzi sobie i spaceruje czekając aż koledzy z drużyny odbiorą piłkę przeciwnikowi,do tego debil na ławce trenerskiej,pajac i gwiazdorek na stoperze,archaiczny środkowy pomocnik którego wyprzedziła epoka o kilka lat,dziewiątka już po drugiej stronie rzeki i przypadkowy lewoskrzydłowy-oto jest obraz obecnej Barcelony.Takich Rzymów i Liverpoolów będzie coraz więcej.
Nikt się nie obsra przed tą nieszczęsną zbieraniną i będzie lał ile sił i tylko patrzył czy równo puchnie.Koniec.
0
@Bagsik88Nie rozumiem o co ci chodzi z tymi mięśniami. Ja pamiętam że przy Pepie biegał normalnie, doskakiwał w pressingu do przeciwnika,przy nim to Ronaldinho był leniwy co poskutkowało tym że musiał odejść z drużyny.
0
@Bagsik88 ok kolego -kto był jego trenerem jak powstały te artykuły?
0
@Bagsik88 podaj źródło nie wiem gdzie szukać...
0
@FDJ w angielskiej 9 musi walczyć
0
@Pilka_jest_okragla Chodził by u niego 7km w meczu po boisku?-Wątpi ę...
0
@Rusiu90 Jaki Griezmann?W środku będzie spacerował Messi tak koło 7 km w meczu.
0
@Kz1234 taaaa,Busi w tym meczu 15 km machnie XD
0
@slayer też tak uważam
0
@Pawel1980 nie odejdzie niestety
0
Ernest-tam są drzwi...
0
Przepraszam koledzy jestem trochę nie w temacie ,nie widziałem meczu i czy ktoś może mi powiedzieć co to się dzisiaj odValverdewało?
0
@jarek89 http://in.xrivonet.info/35r.html