1

Że tak zapytam za co Pedri obejrzał kartkę ?

1

Oni chcą wejść do bramki ?

0

Czekam na kartkę męczennika i pauza w rewanżu

1

Dobrze że nie ma potężnego Belga w bramce bo by to wyciągnął

0

@kejdzi gwizdnął rękę po przewróceniu się a nie symuluke

1

Jeszcze zaraz gwizdnie rękę xd

0

@masa11 no i masz babo placek

0

Posiadaniem piłki się nie wygrywa to że będą ciągle wymieniali podania to nic trzeba jeszcze strzelać

0

Nie mają siły uderzyć ale podać to z całej siły podają

2

Taki powinien być napastnik wie gdzie stać

0

Gramy w przewadze i efektów narazie brak

0

Zaczynamy trójbój z Atletico po zwycięstwo Panowie Vamooos

0

To ile doliczy jeszcze

1

Huijsen jak sobie truchta xd

0

@Azazel_Pazuzu to wszystko przez tą aferę pedofilską w KO

0

Czesi na 2-1 nasi sąsiedzi coraz bliżej mundialu

0

Gwiazdeczki z Porto w ogórkowej lidze grają a tutaj jak widać

0

Ciekawe czy sędziego rozlicza i nie posędziuje na mundialu

0

Założył tą maskę i chuja widzi po co to się spieszyć tak

0

@kuz Bayern to drużyna która przed takimi prześcieradłami się nie położy

0

Grają w przewadze a w ogóle nie atakują

3

Atleti to takie pipy oni jeszcze przejebia puchar króla xd

0

Zaraz będzie najpierw belingham czerwo teraz Valverde

0

Ajjj jak blisko

1

Jak dla mnie to to nie był faul na czerwo ale kazdy może inaczej to interpretować

0

A niedawno mówił że Real gra czysto w tym meczu

0

Odwoła to zobaczycie

1

Co tu się stało się

0

Marcos z nami pauzuje

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?