0

Z nami będą gryźć murawę xd

0

Ehh ten karny taki…..

2

Typ nie chce grać bo na spalonym a sędzia nic

1

Dużo się ślizgają dzisiaj jedni i drudzy

1

Ale te Atletico się cofnęło

0

Z jaką łatwością to zrobił fede

0

Co jak co ale ten hymn mają piękny

3

Ale wyciągnął :O

0

No i się posypały bramki The Reds 3-0

0

@Laminedependencia na badania do Choroszczy

3

Ale dzisiaj bramkarz galaty goat

0

Ciężkie wyzwanie dla naszego arbitra

0

Roony mógłby pograć trochę

0

Panie sędzio ale nie oszczędzamy

0

W końcu lewy przełamanie

4

Czym on się cieszy że minutę wcześniej zwalił setkę ?

0

Ooooooo ledwo ledwo

2

Jak my tego karnego nie strzelimy to wyłączam i nie oglądam

0

To jest karny Nooo łapie go tylko czy my strzelimy karnego xd

2

Paraolimpiada xddddd

1

My gramy jakby to była 80 minuta i nie mieli siły biegać no idą z kontrą i cofka

0

Jak my się będziemy bronić zamiast grać to nic z tego nie będzie

1

Fermin do zmiany nawet już

3

My wyglądamy jakbyśmy grali w 10 zero środka nic nie ma

1

Mogą i wygrać 6-2 ale i tak już zostaje wkurwienie tych straconych bramek ileż można

1

Araujo łamie linie

1

Yamalek coś ty zrobił xd

2

Już zabił cubarsiego

0

Ale my te różne mamy słabe

0

No to ciekawe co się teraz odjebi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?