cymanski15
Dołączył/a: wrzesień 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z nami będą gryźć murawę xd
0
Ehh ten karny taki…..
2
Typ nie chce grać bo na spalonym a sędzia nic
1
Dużo się ślizgają dzisiaj jedni i drudzy
1
Ale te Atletico się cofnęło
0
Z jaką łatwością to zrobił fede
0
Co jak co ale ten hymn mają piękny
3
Ale wyciągnął :O
0
No i się posypały bramki The Reds 3-0
0
@Laminedependencia na badania do Choroszczy
3
Ale dzisiaj bramkarz galaty goat
0
Ciężkie wyzwanie dla naszego arbitra
0
Roony mógłby pograć trochę
0
Panie sędzio ale nie oszczędzamy
0
W końcu lewy przełamanie
4
Czym on się cieszy że minutę wcześniej zwalił setkę ?
0
Ooooooo ledwo ledwo
2
Jak my tego karnego nie strzelimy to wyłączam i nie oglądam
0
To jest karny Nooo łapie go tylko czy my strzelimy karnego xd
2
Paraolimpiada xddddd
1
My gramy jakby to była 80 minuta i nie mieli siły biegać no idą z kontrą i cofka
0
Jak my się będziemy bronić zamiast grać to nic z tego nie będzie
1
Fermin do zmiany nawet już
3
My wyglądamy jakbyśmy grali w 10 zero środka nic nie ma
1
Mogą i wygrać 6-2 ale i tak już zostaje wkurwienie tych straconych bramek ileż można
1
Araujo łamie linie
1
Yamalek coś ty zrobił xd
2
Już zabił cubarsiego
0
Ale my te różne mamy słabe
0
No to ciekawe co się teraz odjebi