cymanski15
Dołączył/a: wrzesień 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No, cóż trudno że się nie udało, ale cieszy fakt że potrafimy zagrać ładne spotkanie, no i środek wygląda fajnie Pedri Bernal Fermin
5
Ale chcę widzieć taką barce w każdym meczu, tak grając można powalczyć w Champions league
0
Gorszy klub jak Real, nie da się oglądać tych parodystow
1
Ale ta kamera jest mylna
1
Kurw chyba spalony był
0
Ale no złaź, my nie mamy czasu
0
To że go nie kopie to nie znaczy że nie karmy skoro pedri biegnie a ten jego tor biegu wkłada nogę
0
Tylko odpaliłem i cyk 0-1
0
@VamoSBarca88 0-2
1
Już myślałem że vinicjusz xd
2
Ale jak carreras dał nura to nie było kartki
0
Benfica siadła niestety
1
Ciekawe jakby nazwali kogoś białasem też by był płacz o rasizm ?
2
Jak z dzieckiem podczas wf w szkole obraził sie i nie gra
2
To niech nie gra, nie widać co powiedział
11
Jak małe dziecko leciał do sędziego, pobite przez starszego brata xd
0
Real przycisnął i teraz benfika w drugiej odpala i strzela
4
@Bilon87 Komunistów stać na wszystko
1
Weźcie już skończcie płakać z tym sędzią, on nam w pierwszej władował może 4 bramki ?
0
Drużyna przegrywa 4-0 a oni nic nie próbują
0
Yamal do zamiany
2
Ferran podsumował swój występ tym przyjęciem i glebą
0
Digidong nie zdążył wrócić i macha łapami xd
0
@Kozinho. Z tą ciszą na trybunach na pewno
2
Jeszcze neich wejdzie Sorloth i wyjeżdżamy z 5 w plecy
0
Najlepiej walić w trybuny
0
Nic nie funkcjonuje zupełnie nic
1
Nie da się tego oglądać :(
0
Przewracają się jak dzieciaki na tej murawie
0
Tradycyjnie słupki, poprzeczki