1

No, cóż trudno że się nie udało, ale cieszy fakt że potrafimy zagrać ładne spotkanie, no i środek wygląda fajnie Pedri Bernal Fermin

5

Ale chcę widzieć taką barce w każdym meczu, tak grając można powalczyć w Champions league

0

Gorszy klub jak Real, nie da się oglądać tych parodystow

1

Ale ta kamera jest mylna

1

Kurw chyba spalony był

0

Ale no złaź, my nie mamy czasu

0

To że go nie kopie to nie znaczy że nie karmy skoro pedri biegnie a ten jego tor biegu wkłada nogę

0

Tylko odpaliłem i cyk 0-1

0

1

Już myślałem że vinicjusz xd

2

Ale jak carreras dał nura to nie było kartki

0

Benfica siadła niestety

1

Ciekawe jakby nazwali kogoś białasem też by był płacz o rasizm ?

2

Jak z dzieckiem podczas wf w szkole obraził sie i nie gra

2

To niech nie gra, nie widać co powiedział

11

Jak małe dziecko leciał do sędziego, pobite przez starszego brata xd

0

Real przycisnął i teraz benfika w drugiej odpala i strzela

4

@Bilon87 Komunistów stać na wszystko

1

Weźcie już skończcie płakać z tym sędzią, on nam w pierwszej władował może 4 bramki ?

0

Drużyna przegrywa 4-0 a oni nic nie próbują

0

Yamal do zamiany

2

Ferran podsumował swój występ tym przyjęciem i glebą

0

Digidong nie zdążył wrócić i macha łapami xd

0

@Kozinho. Z tą ciszą na trybunach na pewno

2

Jeszcze neich wejdzie Sorloth i wyjeżdżamy z 5 w plecy

0

Najlepiej walić w trybuny

0

Nic nie funkcjonuje zupełnie nic

1

Nie da się tego oglądać :(

0

Przewracają się jak dzieciaki na tej murawie

0

Tradycyjnie słupki, poprzeczki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?