0

Czy my oddaliśmy jakiś celny strzał ?

0

Mareczek by ręce rozkaraczyl i gool

0

Dzisiaj się wylosowała gorsza wersja rekina xd

1

Czym byłby mecz realu bez karnego xd

0

Alaves ich klepie szkoda trochę

0

Rodrygooooooo nie trafia xd

1

Ta na linni fajna dupeczka

0

Takie o to zwycięstwo

0

Druga żółta kurna co jest

0

Sędzia zapomniał kartek czy jak

1

@karci0 na Flashscore chyba jest teraz taka opcja

0

Ależ te City się dzisiaj ociągają z nimi

2

Niech zdejmie Yamala da pograć rooneymu bo jest już stójka

0

No i kupon poszedł sie jeba* rafa do bazy

0

@Destroyer_of_Worlds był na spalonym pewnie dlatego nie podawał

3

Brawo Marcus w końcu jakaś konkretna wrzutka

5

Co ten kundel jak on wracał

1

Włączasz i widzisz 0-1 w papę xd

0

Ależ pudło El Kabiego mimo że prawdopodobnie był na spalonym

0

Nie wiem jak wy ale ja nigdy nie cierpiałem grać na sztucznej murawie

6

Nie da się słuchać płakania tego orłowskiego

0

@Guillegavira dostał za dyskusję druga w czym problem

0

Co ten Orłowski pieprzy

1

W końcu sędzia z jajami

0

Żenująca jest ta obrona

2

Po co tak tracić bramki bez sensu

0

Nawet go nie dotknął teraz xd

0

Karnego to trzeba uderzyć a nie jakieś

0

Jak Yamal prezentował się po pierwszej połowie ?

0

Jutro jeszcze biali gubią punkty i pięknie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?