cymanski15
Dołączył/a: wrzesień 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy my oddaliśmy jakiś celny strzał ?
0
Mareczek by ręce rozkaraczyl i gool
0
Dzisiaj się wylosowała gorsza wersja rekina xd
1
Czym byłby mecz realu bez karnego xd
0
Alaves ich klepie szkoda trochę
0
Rodrygooooooo nie trafia xd
1
Ta na linni fajna dupeczka
0
Takie o to zwycięstwo
0
Druga żółta kurna co jest
0
Sędzia zapomniał kartek czy jak
1
@karci0 na Flashscore chyba jest teraz taka opcja
0
Ależ te City się dzisiaj ociągają z nimi
2
Niech zdejmie Yamala da pograć rooneymu bo jest już stójka
0
No i kupon poszedł sie jeba* rafa do bazy
0
@Destroyer_of_Worlds był na spalonym pewnie dlatego nie podawał
3
Brawo Marcus w końcu jakaś konkretna wrzutka
5
Co ten kundel jak on wracał
1
Włączasz i widzisz 0-1 w papę xd
0
Ależ pudło El Kabiego mimo że prawdopodobnie był na spalonym
0
Nie wiem jak wy ale ja nigdy nie cierpiałem grać na sztucznej murawie
6
Nie da się słuchać płakania tego orłowskiego
0
@Guillegavira dostał za dyskusję druga w czym problem
0
Co ten Orłowski pieprzy
1
W końcu sędzia z jajami
0
Żenująca jest ta obrona
2
Po co tak tracić bramki bez sensu
0
Nawet go nie dotknął teraz xd
0
Karnego to trzeba uderzyć a nie jakieś
0
Jak Yamal prezentował się po pierwszej połowie ?
0
Jutro jeszcze biali gubią punkty i pięknie