6

Olmo podsumował swoją grę w Barcelonie

1

Zaczyna się leżenie a lysy doliczy tylko z 5 minut xd

1

Ładna akcja chłopaków brawo

0

Patrząc po wyniku wnioskuję że gramy źle :(

1

Te 1-0 tak średnio cieszy, tu powinno być z 3-0 conajmniej

1

@fart Tak jest Vamoss

0

@MysticCat no chyba jednak nie

0

Jak waszym zdaniem Diaz powinien wylecieć ?

1

Jaki my gramy piach że przegraliśmy z tym Realem

1

Belg ratuje jak narazie Real

7

Komentator to się spuszcza już Var Var Var aby tylko karnego dostać dla Realu xd

0

Mogło by te Napoli chociaż jedną wcisnąć

4

Kundel każdą akcję spowalnia a później zagrywa jakiegoś farfocla

0

Wchodzę i co widzę Biali oczywiście po karnym Bramka xd

3

Stresik jak przed każdym El Clasico mam nadzieję że coś się odmieni w naszej grze i powalczymy o 3 pkt

8

Żeby nasza obrona wyglądała lepiej to człowiek nie miałby o co się martwić

4

Ależ oni się zbierają do tego strzału matko boska

0

Juventus ma szansę tuta strzelić ale nie potrafią sfinalizować tego do końca

0

Ten Arda coś tam się wyrobił w tym Realu

2

Jak sie tak cofa do obrony to wiadomo ze w końcu coś wpadnie

0

Juventus gra w dwóch z przodu tylko a reszta drużyny w obronie xd

0

Ojj Vlahovic sprartaczyl

0

Jak tam panowie grają nasi niedzielni rywale ?

3

No na moje to tu karny ewidentny zachacza o nogę rashforda

0

Po każdym strzale, bramce ten komentator ciągle wzdycha

1

Za długo, od razu trzeba było

0

Kiedyś Barca by pakowała 5 bramek do 70 minuty stwarzając przy tym 15 sytuacji

1

Nie ma karnego bez przesady

0

Ja przegramy w niedzielę to chociaż zostaniemy zweryfikowani jak nasza gra obecnie wygląda

0

Czy tam nie było spalonego ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?