cymanski15
Dołączył/a: wrzesień 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Olmo podsumował swoją grę w Barcelonie
1
Zaczyna się leżenie a lysy doliczy tylko z 5 minut xd
1
Ładna akcja chłopaków brawo
0
Patrząc po wyniku wnioskuję że gramy źle :(
1
Te 1-0 tak średnio cieszy, tu powinno być z 3-0 conajmniej
1
@fart Tak jest Vamoss
0
@MysticCat no chyba jednak nie
0
Jak waszym zdaniem Diaz powinien wylecieć ?
1
Jaki my gramy piach że przegraliśmy z tym Realem
1
Belg ratuje jak narazie Real
7
Komentator to się spuszcza już Var Var Var aby tylko karnego dostać dla Realu xd
0
Mogło by te Napoli chociaż jedną wcisnąć
4
Kundel każdą akcję spowalnia a później zagrywa jakiegoś farfocla
0
Wchodzę i co widzę Biali oczywiście po karnym Bramka xd
3
Stresik jak przed każdym El Clasico mam nadzieję że coś się odmieni w naszej grze i powalczymy o 3 pkt
8
Żeby nasza obrona wyglądała lepiej to człowiek nie miałby o co się martwić
4
Ależ oni się zbierają do tego strzału matko boska
0
Juventus ma szansę tuta strzelić ale nie potrafią sfinalizować tego do końca
0
Ten Arda coś tam się wyrobił w tym Realu
2
Jak sie tak cofa do obrony to wiadomo ze w końcu coś wpadnie
0
Juventus gra w dwóch z przodu tylko a reszta drużyny w obronie xd
0
Ojj Vlahovic sprartaczyl
0
Jak tam panowie grają nasi niedzielni rywale ?
3
No na moje to tu karny ewidentny zachacza o nogę rashforda
0
Po każdym strzale, bramce ten komentator ciągle wzdycha
1
Za długo, od razu trzeba było
0
Kiedyś Barca by pakowała 5 bramek do 70 minuty stwarzając przy tym 15 sytuacji
1
Nie ma karnego bez przesady
0
Ja przegramy w niedzielę to chociaż zostaniemy zweryfikowani jak nasza gra obecnie wygląda
0
Czy tam nie było spalonego ?