0

Pierwsza połowa do zapomnienia, lecimy z drugą i 3 pkt do domu

8

Te świniopasy z Anglii na trybunach to dramat

0

Rashford tak spowalnia grę i jeszcze nie potrafi przyjąć

0

Ależ oni tą piłkę zbijają tą głową dramat

0

Araujo zamiast sobie przyjąć spokojnie na klatę to wszystko główkuje i oddaj ciągle piłkę

0

Joan top save, ale Martin na skrzydle sobie nie poradzi dzisiaj

0

Aby dobrze wejść w mecz

2

Ale ten Club Brugee wali monaco xd

0

Gdzieś już tą Cieszynke Llorente widziałem

3

Kijem po łbie Barcole za tego karnego

0

Zastanawiam się ja trzeba być głupim żeby w polu karnym kasować tak gościa

0

Penalty Inter zdd

0

Tam Tah to nie w twarz lute posłal ?

0

@LeoMessiiBarcaPepa Dawno takich słabych nie widziałem :)

3

Ale Atletico stroje to ma niczym drużyna z B klasy xd

0

Szkoda że ta Marsylia jest taka rzadka bo prześcieradła grają piach

1

Ten greenwood to jakby mu sie nie chciało tego strzelać

0

Co ta u białych trent kontuzja jakaś ? Bo dopiero odpaliłem

3

To już wiemy kto od przyszłej kolejki na szpicy ;)

0

10 zmian i tyko 2 doliczone

0

No jak zwykle zamiast uderzyć to głupie podcinki xd

1

Bez centrów to my nic nie ugramy

0

@kulek22 i najgorzej końcówkę meczu Polaków xd

0

Wybrana audycja została czasowo zablokowana z powodów licencyjnych, czy ktoś miał taki sam przypadek oglądając na canal+ ?

0

A my gramy bez napastnika?

1

Aż oczy bolą patrząc na tą grę

0

@Nazio_87 na TVP 1

1

Ewidentny faul xd

0

Co biali mają na koszulkach, jeśli dobrze pamiętam to nic nie wygrali w tamtym roku xd

17

Ładny stadion ma te Oviedo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?