cymanski15
Dołączył/a: wrzesień 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pierwsza połowa do zapomnienia, lecimy z drugą i 3 pkt do domu
8
Te świniopasy z Anglii na trybunach to dramat
0
Rashford tak spowalnia grę i jeszcze nie potrafi przyjąć
0
Ależ oni tą piłkę zbijają tą głową dramat
0
Araujo zamiast sobie przyjąć spokojnie na klatę to wszystko główkuje i oddaj ciągle piłkę
0
Joan top save, ale Martin na skrzydle sobie nie poradzi dzisiaj
0
Aby dobrze wejść w mecz
2
Ale ten Club Brugee wali monaco xd
0
Gdzieś już tą Cieszynke Llorente widziałem
3
Kijem po łbie Barcole za tego karnego
0
Zastanawiam się ja trzeba być głupim żeby w polu karnym kasować tak gościa
0
Penalty Inter zdd
0
Tam Tah to nie w twarz lute posłal ?
0
@LeoMessiiBarcaPepa Dawno takich słabych nie widziałem :)
3
Ale Atletico stroje to ma niczym drużyna z B klasy xd
0
Szkoda że ta Marsylia jest taka rzadka bo prześcieradła grają piach
1
Ten greenwood to jakby mu sie nie chciało tego strzelać
0
Co ta u białych trent kontuzja jakaś ? Bo dopiero odpaliłem
3
To już wiemy kto od przyszłej kolejki na szpicy ;)
0
10 zmian i tyko 2 doliczone
0
No jak zwykle zamiast uderzyć to głupie podcinki xd
1
Bez centrów to my nic nie ugramy
0
@kulek22 i najgorzej końcówkę meczu Polaków xd
0
Wybrana audycja została czasowo zablokowana z powodów licencyjnych, czy ktoś miał taki sam przypadek oglądając na canal+ ?
0
A my gramy bez napastnika?
1
Aż oczy bolą patrząc na tą grę
0
@Nazio_87 na TVP 1
1
Ewidentny faul xd
0
Co biali mają na koszulkach, jeśli dobrze pamiętam to nic nie wygrali w tamtym roku xd
17
Ładny stadion ma te Oviedo