1

Nie no nie da się oglądać tego co oni robią zero gry chaos zaraz PSG wsadzi

0

My nie możemy wyjść z połowy

0

No to po meczu xd pedri do bazy

1

Pedriemu dają takie piłki że gdyby nie jego talent to by były straty od razu

0

I to cały Martin

1

Nasza gra wygląda jakbyśmy grali w osłabieniu

0

Oni biegają a nasi stoją ją widły w gnoju

2

Gramy jakbyśmy mieli zaciągnięty hamulec

0

Yamalek jaki wąsik

0

Perez anuluję przelewy

1

@Pomimo27 zapomniałeś o Banderasach

0

Grbic bierze emeryta atakującego, który wypada a młody z miejsca wchodzi i też zero

2

Kto daje im te wolne czemu Robercik nie uderza chociażby

2

Lewy ładuj z wolnego bramę

2

Bobek jakby to wsadził to

0

@FioletoweOczy dorzuć drugie 40 i kupisz :D

0

@kuczyniak ile ceni ?

0

Nie dość że przegrywamy to jeszcze nie potrafimy oddać strzału na bramkę

0

Jakie Elche xddd

0

Hymn mają taki typu kapela biesiadna

0

Jakaś przerwa czy jak że pokazują tych naszych znakomitych ekspertów ?

2

@Bolton Visca El Barca❤️

4

Widziałem wiele ładniejszych akcji niż te tutaj

0

Płacz Madrytu po tą drugi

3

Barca rządzi narazie

1

Świniopasy ograne

2

Wyłączam Robercik zszedł nie ma co oglądać

0

Nogą nie umie to chociaż głową

0

Ale Martin tragicznie traci piłkę na m2, kiedyś skończy się to straconą bramką

0

Strasznie wolno konstruujemy akcje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?