cymanski15
Dołączył/a: wrzesień 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie no nie da się oglądać tego co oni robią zero gry chaos zaraz PSG wsadzi
0
My nie możemy wyjść z połowy
0
No to po meczu xd pedri do bazy
1
Pedriemu dają takie piłki że gdyby nie jego talent to by były straty od razu
0
I to cały Martin
1
Nasza gra wygląda jakbyśmy grali w osłabieniu
0
Oni biegają a nasi stoją ją widły w gnoju
2
Gramy jakbyśmy mieli zaciągnięty hamulec
0
Yamalek jaki wąsik
0
Perez anuluję przelewy
1
@Pomimo27 zapomniałeś o Banderasach
0
Grbic bierze emeryta atakującego, który wypada a młody z miejsca wchodzi i też zero
2
Kto daje im te wolne czemu Robercik nie uderza chociażby
2
Lewy ładuj z wolnego bramę
2
Bobek jakby to wsadził to
0
@FioletoweOczy dorzuć drugie 40 i kupisz :D
0
@kuczyniak ile ceni ?
0
Nie dość że przegrywamy to jeszcze nie potrafimy oddać strzału na bramkę
0
Jakie Elche xddd
0
Hymn mają taki typu kapela biesiadna
0
Jakaś przerwa czy jak że pokazują tych naszych znakomitych ekspertów ?
2
@Bolton Visca El Barca❤️
4
Widziałem wiele ładniejszych akcji niż te tutaj
0
Płacz Madrytu po tą drugi
3
Barca rządzi narazie
1
Świniopasy ograne
2
Wyłączam Robercik zszedł nie ma co oglądać
0
Nogą nie umie to chociaż głową
0
Ale Martin tragicznie traci piłkę na m2, kiedyś skończy się to straconą bramką
0
Strasznie wolno konstruujemy akcje