0

Ooo z Perezem pogadałem na kamerce przed chwilą sobie

1

Komentatorzy też się podniecają białymi jak kotka kociakami

0

Chyba nie było Argentyńczyka od czasów Di Maria w realu ?

0

Padł jak rażony

0

Ale biali na papierze to mają drużynę potężną xd

1

Chłop jeszcze nie uderzył z głowy a araujo już łapa w górze xd

0

Zero ruchu z przodu

4

Ale ten ferran jest rzadki

0

Podręcznikowi wykorzystana 100% Dembele

0

Jest czego się obawiać w przyszłym sezonie ?

3

Ale sędzia wzrokiem gasi Bruno

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Co to ma być wygrywamy ligę i nie możemy świętować bo jakimś słabiakom się to nie podoba ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Deeespacito to kolega ruszaj, może trochę zarobisz bo myślę że Robercik jedyne co to by mógł kupić ten tartak

0

Czyli co Real nie może nawet w meczu wpuścić młodych grajków bo będzie się nie zgadzać wg regulaminu ?

1

Czy przypadkiem na varze nie siedział ten sam dzban co kiedyś ręka Dumfriesa była nie widoczna a teraz faul ?

0

@WiecekFCB mając taką obronę to ciężko mówić o jakimkolwiek bramkarzu który by bronił jeśli idzie 2 na 1 jak przy pierwszej bramce

7

To było wiadome że jak nie utrzymaliśmy końcówki to w dogrywce przegramy, Urugwajczyk out po sezonie bo nie mogę się na niego patrzeć

0

Kurczę że takie detale zawsze nie na korzyść naszą

0

Problem w tym że nie potrafimy sobie stworzyć sytuacji na strzelenie ciągle tylko granie w środku bez pomysłu

2

Jeszcze wpierdziel w z Realem i mamy swój tryplet xd

0

Zdobyć Mediolan i później na Monachium ❤️❤️

0

@Barcaa12 no właśnie, chyba że to jakiś błąd

0

Jak panowie nie oglądam, jest szansa wyciągnąć czy gramy na remis.?

0

Czy ktoś mi podpowie czy kartka z PK liczy się do la liga bo nie w temacie zbytnio ?

0

Szkoda jedynie że ta dogrywka nas wymęczyła przed meczem z Interem

4

Ten mecz jest przegrany, Real będzie dalej grał a nasi siedli

2

W drugiej połowie wyglądamy jak w meczu z Borussia niestety chaos

2

Groźnie się robi w naszym polu karnym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?