cymanski15
Dołączył/a: wrzesień 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ooo z Perezem pogadałem na kamerce przed chwilą sobie
1
Komentatorzy też się podniecają białymi jak kotka kociakami
0
Chyba nie było Argentyńczyka od czasów Di Maria w realu ?
0
Padł jak rażony
0
Ale biali na papierze to mają drużynę potężną xd
1
Chłop jeszcze nie uderzył z głowy a araujo już łapa w górze xd
0
Zero ruchu z przodu
4
Ale ten ferran jest rzadki
0
Podręcznikowi wykorzystana 100% Dembele
0
Jest czego się obawiać w przyszłym sezonie ?
3
Ale sędzia wzrokiem gasi Bruno
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Co to ma być wygrywamy ligę i nie możemy świętować bo jakimś słabiakom się to nie podoba ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Deeespacito to kolega ruszaj, może trochę zarobisz bo myślę że Robercik jedyne co to by mógł kupić ten tartak
0
Czyli co Real nie może nawet w meczu wpuścić młodych grajków bo będzie się nie zgadzać wg regulaminu ?
1
Czy przypadkiem na varze nie siedział ten sam dzban co kiedyś ręka Dumfriesa była nie widoczna a teraz faul ?
0
@WiecekFCB mając taką obronę to ciężko mówić o jakimkolwiek bramkarzu który by bronił jeśli idzie 2 na 1 jak przy pierwszej bramce
7
To było wiadome że jak nie utrzymaliśmy końcówki to w dogrywce przegramy, Urugwajczyk out po sezonie bo nie mogę się na niego patrzeć
0
Kurczę że takie detale zawsze nie na korzyść naszą
0
Problem w tym że nie potrafimy sobie stworzyć sytuacji na strzelenie ciągle tylko granie w środku bez pomysłu
2
Jeszcze wpierdziel w z Realem i mamy swój tryplet xd
0
Zdobyć Mediolan i później na Monachium ❤️❤️
0
@Barcaa12 no właśnie, chyba że to jakiś błąd
0
Jak panowie nie oglądam, jest szansa wyciągnąć czy gramy na remis.?
0
Czy ktoś mi podpowie czy kartka z PK liczy się do la liga bo nie w temacie zbytnio ?
0
Szkoda jedynie że ta dogrywka nas wymęczyła przed meczem z Interem
4
Ten mecz jest przegrany, Real będzie dalej grał a nasi siedli
2
W drugiej połowie wyglądamy jak w meczu z Borussia niestety chaos
2
Groźnie się robi w naszym polu karnym