0

A ujjj z tym idę spać

2

Po zmianach to dramat

0

Słaba zaliczka przed rewanżem

0

Chyba będzie walka z dowozieniem tej bramki

0

Szkoda przed rewanżem

0

Wróćmy do akcji gdzie był spalony wcześniej

0

Ciekawe czy nie palił xddd

1

Mówiłem że Robert się odnajdzie

1

Siadła gra troszkę

3

L jak Roberciiiik

1

Wojtuś toooop :D

5

Lewyyyy by tam stał

0

Zmiany panie flick

0

Śmierdzą te kontry trzeba zamknąć ten mecz

1

Noge mu podłożył

0

Fermin za olmo i Robercik za ferrana

1

Niech już zdejmie tego ferrana

2

Wydaje mi się że był i tak minimalny ofsajd

0

Gałan zostaje to niech yamal go wkręca dalej

0

@Rupert_Haubica rafa dwie asysty a ty piszesz że do zmiany xd

5

Robercik na drugą połowę on by się odnalazł w takich sytuacjach

4

Brawo dla Balde za strzał trzeba próbować

1

To kolejny róg i możeeeeeee

0

Jaki kurs był na Barce przy wyniku 0-2??

0

Już po tej wrzutce było widać że dobre dośrodkowanie

0

@ptrx chyba chciałeś napisać za Ferrana

3

Wojtuuuuuś xddd

1

Trybuny żyją w końcu

0

Tak właśnie mają chodzić

0

Dobrze że ferran nie był na spalonym bo by zaraz było że przeszkadzał bramkarzowi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?