cymanski15
Dołączył/a: wrzesień 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ujjj z tym idę spać
2
Po zmianach to dramat
0
Słaba zaliczka przed rewanżem
0
Chyba będzie walka z dowozieniem tej bramki
0
Szkoda przed rewanżem
0
Wróćmy do akcji gdzie był spalony wcześniej
0
Ciekawe czy nie palił xddd
1
Mówiłem że Robert się odnajdzie
1
Siadła gra troszkę
3
L jak Roberciiiik
1
Wojtuś toooop :D
5
Lewyyyy by tam stał
0
Zmiany panie flick
0
Śmierdzą te kontry trzeba zamknąć ten mecz
1
Noge mu podłożył
0
Fermin za olmo i Robercik za ferrana
1
Niech już zdejmie tego ferrana
2
Wydaje mi się że był i tak minimalny ofsajd
0
Gałan zostaje to niech yamal go wkręca dalej
0
@Rupert_Haubica rafa dwie asysty a ty piszesz że do zmiany xd
5
Robercik na drugą połowę on by się odnalazł w takich sytuacjach
4
Brawo dla Balde za strzał trzeba próbować
1
To kolejny róg i możeeeeeee
0
Jaki kurs był na Barce przy wyniku 0-2??
0
Już po tej wrzutce było widać że dobre dośrodkowanie
0
@ptrx chyba chciałeś napisać za Ferrana
3
Wojtuuuuuś xddd
1
Trybuny żyją w końcu
0
Tak właśnie mają chodzić
0
Dobrze że ferran nie był na spalonym bo by zaraz było że przeszkadzał bramkarzowi