0

Xdddddddddddddd

0

Real Sociedad vs FC Barcelona
Real Madrid vs Atletico Madrid

0

Ktoś wie na czym ta sztuczka polegała ?

0

Ciekawe za ile na białej będą pisać, że znowu są najlepszą drużyną w Europie :D

6

Nie ma czym się podniecać takiemu city byśmy wsadzili 5 łatwo, a tu grały dwie drużyny nie godne grania na tym poziomie xd

0

Polecacie wykupić pakiet canal plus online ?

0

Jak widzę jak ten Martin biega to aż oczy bolą

0

To wczoraj Ceballos dwie takie powinien dostać za takie coś xd

0

@prokofiew on na nim tylko rękę położył nie za takie popchnięcia nie gwizdali

1

„Ściągać najlepszego zawodnika sezonu po pierwszej połowie to wielkie xD„ Ziomuś wie co mówi :D

2

Czemu zawsze z tymi spalonymi tak jest xd jak nie lewego stopy za duże to teraz wałek

1

Ogólnie pierwsza połowa to totalny piach, jedynie co pędzi trochę ciągnie grę w środku

1

Grają jak w ekstraklasie xdd

0

@Messiah10 Podoliński dobry chłop z Podlasia

1

Modric klasa faul żółta nie protestuje

0

Real to przepchnie, ale mogliby się pomęczyć w dogrywce

0

Ktoś wie czemu tak gwiżdżą na Zalewskiego ?

0

Czemu ten Martin ciągle dostaje minuty

0

@adamek20151 jakaś akcja promująca badania przeciwko rakowi

0

Coś poważnego z gavim ?

1

Można gdzieś na jajkiejs stonce samemu sobie rozlosować ligę mistrzów ?

0

Nie ma znaczenia która strona drabinki trzeba udowodnić i wygrać z każdym

0

A później też decyduje losowanie kto na barce kto ma Liverpool ?

0

@Roobo gorzej ??

4

Bo Wojtek to Bóg i wszystko wyciągnie xdd

6

Najlepiej byście zjedli tego Lewego, typowe Polaczki cebulaczki jak trafią to Robercik a jak już nie to drewniany, połowa z was zapewne nawet w piłkę kopnąć nie potrafi a sami znawcy

0

De jong wszędzie spóźniony

3

Robercik el capitano :D

0

@Pitinho bo ty myślisz że każdy strzał bramkarz jest w stanie obronić xd

0

Co tam się dzieje ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?