cymanski15
Dołączył/a: wrzesień 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xdddddddddddddd
0
Real Sociedad vs FC Barcelona
Real Madrid vs Atletico Madrid
0
Ktoś wie na czym ta sztuczka polegała ?
0
Ciekawe za ile na białej będą pisać, że znowu są najlepszą drużyną w Europie :D
6
Nie ma czym się podniecać takiemu city byśmy wsadzili 5 łatwo, a tu grały dwie drużyny nie godne grania na tym poziomie xd
0
Polecacie wykupić pakiet canal plus online ?
0
Jak widzę jak ten Martin biega to aż oczy bolą
0
To wczoraj Ceballos dwie takie powinien dostać za takie coś xd
0
@prokofiew on na nim tylko rękę położył nie za takie popchnięcia nie gwizdali
1
„Ściągać najlepszego zawodnika sezonu po pierwszej połowie to wielkie xD„ Ziomuś wie co mówi :D
2
Czemu zawsze z tymi spalonymi tak jest xd jak nie lewego stopy za duże to teraz wałek
1
Ogólnie pierwsza połowa to totalny piach, jedynie co pędzi trochę ciągnie grę w środku
1
Grają jak w ekstraklasie xdd
0
@Messiah10 Podoliński dobry chłop z Podlasia
1
Modric klasa faul żółta nie protestuje
0
Real to przepchnie, ale mogliby się pomęczyć w dogrywce
0
Ktoś wie czemu tak gwiżdżą na Zalewskiego ?
0
Czemu ten Martin ciągle dostaje minuty
0
@adamek20151 jakaś akcja promująca badania przeciwko rakowi
0
Coś poważnego z gavim ?
1
Można gdzieś na jajkiejs stonce samemu sobie rozlosować ligę mistrzów ?
0
Nie ma znaczenia która strona drabinki trzeba udowodnić i wygrać z każdym
0
A później też decyduje losowanie kto na barce kto ma Liverpool ?
0
@Roobo gorzej ??
4
Bo Wojtek to Bóg i wszystko wyciągnie xdd
6
Najlepiej byście zjedli tego Lewego, typowe Polaczki cebulaczki jak trafią to Robercik a jak już nie to drewniany, połowa z was zapewne nawet w piłkę kopnąć nie potrafi a sami znawcy
0
De jong wszędzie spóźniony
3
Robercik el capitano :D
0
@Pitinho bo ty myślisz że każdy strzał bramkarz jest w stanie obronić xd
0
Co tam się dzieje ?