cymanski15
Dołączył/a: wrzesień 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Błędy Wojtka to tylko i wyłącznie brak gry po takiej przerwie, ale w drugiej połowie bronił klasa
1
U białych na głównej „fatalny wieczór Szczęsnego Barcelona remisuje z Benficą chyba nie aktualne xd
1
Czy tam termin nie faulował ?
0
Yamal też już z każdej pozycji strzał zamiast coś poszukać
2
Coś czuję że dzisiaj tracimy punkty
1
Czemu oni ciągle chcą wejść do tej bramki
3
Bez przesady co miał Pena tutaj zrobić wybił a że się nie fortunnie odbiła
0
Ciekawe czy będzie audio z rozmowy z varem xd
8
U prześcieradeł 3/4 ludzi obiektywnie piszą że karny, lecz ta nie liczna część fanatyków nawet jakby mu nogi połamał to by się zapierali że tu nic nie było xdd
1
I pomyśleć że Yamalowi cofnęli bramkę z powodu spalonego dobre 30 s akcji wcześniej a tu nawet nie sprawdzają :D
0
Coo drukują xddd
3
Gol anulowany i karny dla celty
1
Ktoś wie w którym momencie ten spalony bo przerwali
0
Araby mogą się przyjrzeć jak powinna wyglądać murawa dd
1
Szkoda Wojtusia, ale cóż taki jest sport. VISCA EL BARCA ❤️
0
Trochę miękki ten karny
0
Jak nastroje przed dzisiejszym meczem ?
1
Sędzia puścił korzyść po faulu, ale jeśli rodrigo dotyka ręką to powinien wrócić i odgwizdać faul, a nie później robi się taki wałek z tego
0
Taką rękę to bez varu się gwiżdżę
0
Ten diallo to jakieś dziwnie odcienie tej skóry ma xd
0
Zapakował fest xdd
0
Co zrobił ??????
0
Jak tam sprawdzają czy nic nie było
0
Kostka poszła :(((
4
Ale przyjął dramatycznie ma szczęście że mu strzał wyszedł
0
Dobrze że Kobelowi w dupę nie trafił
0
Po meczu xdddddd
1
@Arcybiskup no jak żadnej piłki nie widziałem do rafy gdzie ciągle wybiegał, pozostało mu tylko rozłożyć ręce bo obrońcy sobie klepią piłkę między sobą
0
Witam panowie, po zwycięstwo dzisiaj ❤️
2
Krzywdząca będzie porażka dla Atalanty, patrząc jak grają to remis to minimum