0

Błędy Wojtka to tylko i wyłącznie brak gry po takiej przerwie, ale w drugiej połowie bronił klasa

1

U białych na głównej „fatalny wieczór Szczęsnego Barcelona remisuje z Benficą chyba nie aktualne xd

1

Czy tam termin nie faulował ?

0

Yamal też już z każdej pozycji strzał zamiast coś poszukać

2

Coś czuję że dzisiaj tracimy punkty

1

Czemu oni ciągle chcą wejść do tej bramki

3

Bez przesady co miał Pena tutaj zrobić wybił a że się nie fortunnie odbiła

0

Ciekawe czy będzie audio z rozmowy z varem xd

8

U prześcieradeł 3/4 ludzi obiektywnie piszą że karny, lecz ta nie liczna część fanatyków nawet jakby mu nogi połamał to by się zapierali że tu nic nie było xdd

1

I pomyśleć że Yamalowi cofnęli bramkę z powodu spalonego dobre 30 s akcji wcześniej a tu nawet nie sprawdzają :D

0

Coo drukują xddd

3

Gol anulowany i karny dla celty

1

Ktoś wie w którym momencie ten spalony bo przerwali

0

Araby mogą się przyjrzeć jak powinna wyglądać murawa dd

1

Szkoda Wojtusia, ale cóż taki jest sport. VISCA EL BARCA ❤️

0

Trochę miękki ten karny

0

Jak nastroje przed dzisiejszym meczem ?

1

Sędzia puścił korzyść po faulu, ale jeśli rodrigo dotyka ręką to powinien wrócić i odgwizdać faul, a nie później robi się taki wałek z tego

0

Taką rękę to bez varu się gwiżdżę

0

Ten diallo to jakieś dziwnie odcienie tej skóry ma xd

0

Zapakował fest xdd

0

Co zrobił ??????

0

Jak tam sprawdzają czy nic nie było

0

Kostka poszła :(((

4

Ale przyjął dramatycznie ma szczęście że mu strzał wyszedł

0

Dobrze że Kobelowi w dupę nie trafił

0

Po meczu xdddddd

1

@Arcybiskup no jak żadnej piłki nie widziałem do rafy gdzie ciągle wybiegał, pozostało mu tylko rozłożyć ręce bo obrońcy sobie klepią piłkę między sobą

0

Witam panowie, po zwycięstwo dzisiaj ❤️

2

Krzywdząca będzie porażka dla Atalanty, patrząc jak grają to remis to minimum

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?