cymanski15
Dołączył/a: wrzesień 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Panowie pytanko, jak to jest że Ukraina ma tyle samo punktów co Słowacja i wygrała z nimi mecz a jest niżej ?
0
Wiadomo teraz biali w karnych wygrają
26
@Wojtek84 Lewy dzisiaj górne piłki ściągał jak magnez do siebie
2
Czy wy również zauważyliście te rzuty różne Barcy ? Po pierwszy różnym od razu można było przewidzieć że Barca strzeli z różnego
0
@RanDiFCB polecam na przyszłość strone strims.in
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BKSChemik to fakt, aczkolwiek dzisiaj piłka go szuka
1
Trzymać tak żółwia jeszcze przez drugą połowę i można to dowieźć a nawet i powiększyć
0
PSG nie imponuje, ale nasi dzisiaj jak dotąd bardzo dobrze ustawieni i ładnie wyprowadzają piłeczkę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Koziol333 w końcu i mu szczęście dopisało, aczkolwiek uważam że to instynkt napastnika, który ma od wielu lat na wyskokiem poziomie
13
Lewandowski robi robotę samym ustawieineiem się, a to już nie jego wina że połowę piłek model z Brazylii mu nie wyłoży
2
Prześcieradła by dostały karniaczka na bank :)
0
Ten Prados to trochę taki Kołodziejczak xd
0
Nie wierzę że to nie weszło
1
Rekinek musi pomachać rączkami jak zawsze
2
Dobrze że Pena chociaż w piłkę trafił xd
2
Zaczynamy grę wreszcie
1
Lamal próbuje ciągnąć tą, ale przydałby mu się Felix
1
@PuszkinFan jeszcze Romeu wpuści do kompletu
2
Pachnie Bramką dla Basków
0
Faul faulem ale co z Casemiro xd komentarz jest boski
2
Czy wy też na TVP słyszycie głos wcześniej niż to co obraz pokazuje ?
1
@waletpl To był chyba żart Prima aprilis z twojej strony ;)
0
@Cyzix
0
Tak var na pewno będzie karny xd
0
Zajebiście lenglet jplrd
1
@PJ777 Suarez by jeszcze nie jedną bramkę strzelił xd
2
Czy tylko mi się wydaje że on mówi Drexler xd
3
@Marco87 My nie mamy już co bronić, tu trzeba atakować.