cymanski15
Dołączył/a: wrzesień 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DeckardCain Masz rację
1
Uważam że te dwie drużyny powinny się spotkać w Finale ale niestety tylko jedna będzie walczyć o to Trofeum
3
Chyba zapomniał jak go Messi ośmieszył jak grał jeszcze w MC
0
A więc 4-0 (no goal)
0
no i co spalony czy nie :D
0
jeszcze Mats dzisiaj na czysto w bramce i git :D
0
Mistrz !!! LEO
0
Messi co piłę dał
0
Co to za sytuacja z Varem ??
1
a włosów Marcelo do wycierania podłogi ?
7
Trzeba patrzeć obiektywnie sędzia to co dał Barcelonie to i chwilę później zabrał (mowa o golu messiego i o akcji ze spalonym) Roberto dostał czerwień Bale nie dostał. Karny był lecz sędzia nie gwizdną taki jest futbol
0
Zapomnieliście że Sędzia pomoże i gwizdnie podwójne odbicie na korzyść Realu
0
tez tak uważam aż dziwne :D
0
ten sędzia powalony
0
Takiego messiego dawno nie widziałem. Biega po całym boisku :D
0
Pięknie Messi oraz Brawa dla Vidala za walkę
0
Cieszy mnie że Paco wrócił :D
0
o kurde dopiero zobaczyłem z Real odpadł z Pucharu.No niestety trafił na dobrego przeciwnika który potrafi walczyć :D
2
Ja nawet chętnie zobaczyłbym Vermaelena i Umtitiego na środku obrony za Pique
0
Vamos Barca!!!!!
0
Byla jakas spina że Alba zarobił kartkę poza boiskiem ??
0
Przy golu chyba Rakitic go zostawil bez krycia :(
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tot el camp, és un clam
som la gent blaugrana, Tant se val d'on venim
si del sud o del nord
ara estem d'acord, ara estem d'acord,
una bandera ens agermana.
Blaugrana al vent, un crit valent
tenim un nom, el sap tothom:
Barça , Barça, Baaarça.!
Jugadors, seguidors, tots units fem força.
Son molt anys plens d'afanys,
son molts gols que hem cridat
i s'ha demostrat, i s'ha demostrat,
que mai ningu no ens podrà torcer
Blau-grana al vent, un crit valent
tenim un nom, el sap tothom
Barça, Barça, Baaarça.
1
Ludzie chyba Valverde wie lepiej co robi po co spinac tak dupy
0
Pytasz dzika czy s.. w lesie
0
Pięknie Zapewne
0
Paulinho
0
Panowie aż tak słabo ?? Niestety nie mam możliwości oglądania
3
2 mecze 4 punkty stracone