0

@Pedri16Future mógł to przepuścić

3

Irytujący jest ten Ceballos

2

Ale aktorzyna :DDDD

0

@partymaker coś mówiłeś ?

7

Lookman jak u nas Yamal sam musi gracz xd

2

Zajebisty fart xd

0

Vini jakoś spokojny jak nigdy

0

@Hindus wystarczyło 45 minut i od razu każdy zna odpowiedź

1

Ładnie dał pod ladę

0

Karmy to jeszcze nie goool

0

@Tasde no dokładnie, gdzie spalonego nie był oxd

1

@Foro panowie pytać kobitek jakie polecają, kolega w potrzebie :D

0

Koszulka chyba z rozmiar za duża, komicznie to wygląda jeszcze wsadzona w spodenki

0

Przydałoby się 1:1 chociaż do przerwy

0

@noface bankowo tak będzie :/

0

@VamoSBarca88 stosuje to od jakiegoś czasu jak starszy do pieca podłoży to nie da się spać

0

Gościu co chciał już piłeczkę wziąć z autu a tu nie wyszła :)

0

Atalanta ładnie gra, stwarza sytuacje aczkolwiek 1,2 kontry białych i może być po meczu

2

@fracek13 trafnie to zauważyłeś :)

0

A w moje to mogą i 5-0 wygrać aby Barca się obudziła i wróciła na dobre tory

0

Ładnie się zaczęło xd

0

Yamal ten dzieciak co zagrał

0

I teraz ma Varze jak ich przekręcić żeby nie było

1

Ale Yamal zakręcił

0

Nie ma spalonego

7

De Jong to się porusza jak 80 letnia babcia

1

Po co on sie tam wepchał mu

0

Chłop dopiero wszedł a ledwo biega

0

Ale jak cubarsi dostał w nogę to nie było faulu

0

Jaki bezmózg tak robić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?