cymanski15
Dołączył/a: wrzesień 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pedri16Future mógł to przepuścić
3
Irytujący jest ten Ceballos
2
Ale aktorzyna :DDDD
0
@partymaker coś mówiłeś ?
7
Lookman jak u nas Yamal sam musi gracz xd
2
Zajebisty fart xd
0
Vini jakoś spokojny jak nigdy
0
@Hindus wystarczyło 45 minut i od razu każdy zna odpowiedź
1
Ładnie dał pod ladę
0
Karmy to jeszcze nie goool
0
@Tasde no dokładnie, gdzie spalonego nie był oxd
1
@Foro panowie pytać kobitek jakie polecają, kolega w potrzebie :D
0
Koszulka chyba z rozmiar za duża, komicznie to wygląda jeszcze wsadzona w spodenki
0
Przydałoby się 1:1 chociaż do przerwy
0
@noface bankowo tak będzie :/
0
@VamoSBarca88 stosuje to od jakiegoś czasu jak starszy do pieca podłoży to nie da się spać
0
Gościu co chciał już piłeczkę wziąć z autu a tu nie wyszła :)
0
Atalanta ładnie gra, stwarza sytuacje aczkolwiek 1,2 kontry białych i może być po meczu
2
@fracek13 trafnie to zauważyłeś :)
0
A w moje to mogą i 5-0 wygrać aby Barca się obudziła i wróciła na dobre tory
0
Ładnie się zaczęło xd
0
Yamal ten dzieciak co zagrał
0
I teraz ma Varze jak ich przekręcić żeby nie było
1
Ale Yamal zakręcił
0
Nie ma spalonego
7
De Jong to się porusza jak 80 letnia babcia
1
Po co on sie tam wepchał mu
0
Chłop dopiero wszedł a ledwo biega
0
Ale jak cubarsi dostał w nogę to nie było faulu
0
Jaki bezmózg tak robić