0

Komentarz niczym z Fify

5

Z kim byśmy nie grali trzeba grać i wygrywać

0

@pluszek ramadan

0

Jakoś dziwnie przebiega ten mecz żeby zaraz nie trzeba było gonić wyniku

0

Nie ma mowy o spalonym :D

0

Narazie to widzę mamy problem utrzymać się przy piłce

0

To co dzisiaj jesteśmy pierwszą drużyną która awansuje do ćwierćfinału ????

0

Czy ktoś kupował koszulki na stronie topowekoszulki.pl ??

0

Sadiq tryblas z głową dzieciaka xd

0

Czemu oni ciągle twierdzą że Araujo dostało żółtą

0

Na Flashscore Rafa z dubletem coś mnie ominęło ? :D

3

Wojtuuuś my heroooo

0

A jednak, przepraszam bardzo

0

Nie było spalonego

3

Jak to wyciągną to Wojtuś zawodnik spotkania

1

Teraz spokojnie grać

21

W tej sytuacji rozumiem trochę Cubarsiego bo miał pozycję na wybicie piłki tylko po prostu w nią nie trafił

0

To od dzisiaj można popychać przeciwnika łokciem, nowe zasady gry wg Pana arbitra

0

@Ponadto właśnie powinien uderzyć pod ladę a nie szukać podań

0

To jest sytuacja do strzału

7

Atleti albo wyrówna i coś będzie się działo a jak nie to Real wsadzi na 3-1 jeszcze jednego babola i koniec dwumeczu xd

0

Ależ te drużyny grają piach, nic ciekawego się nie dzieje

3

Ćwiąkała cały czas tylko że to to Real lepiej gra

0

Peña to już się obciął na łyso czy jeszcze nie ?

1

Piękna sprawa panowie porażka realu plus wesele znajomej bawcie się dobrze panowie bo zwycięstwo jutro :D

0

Federico Chiesa w jaka to melodia występuje :D

0

Męczennik z opaską to może sobie pozwolić ja więcej szczekania

1

Panie ferran tak się wykorzystuje sytuację

0

@Terapuls rozłożą nogi i tyle

1

@Damian11 ferran spartolił dwie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?