cymanski15
Dołączył/a: wrzesień 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz niczym z Fify
5
Z kim byśmy nie grali trzeba grać i wygrywać
0
@pluszek ramadan
0
Jakoś dziwnie przebiega ten mecz żeby zaraz nie trzeba było gonić wyniku
0
Nie ma mowy o spalonym :D
0
Narazie to widzę mamy problem utrzymać się przy piłce
0
To co dzisiaj jesteśmy pierwszą drużyną która awansuje do ćwierćfinału ????
0
Czy ktoś kupował koszulki na stronie topowekoszulki.pl ??
0
Sadiq tryblas z głową dzieciaka xd
0
Czemu oni ciągle twierdzą że Araujo dostało żółtą
0
Na Flashscore Rafa z dubletem coś mnie ominęło ? :D
3
Wojtuuuś my heroooo
0
A jednak, przepraszam bardzo
0
Nie było spalonego
3
Jak to wyciągną to Wojtuś zawodnik spotkania
1
Teraz spokojnie grać
21
W tej sytuacji rozumiem trochę Cubarsiego bo miał pozycję na wybicie piłki tylko po prostu w nią nie trafił
0
To od dzisiaj można popychać przeciwnika łokciem, nowe zasady gry wg Pana arbitra
0
@Ponadto właśnie powinien uderzyć pod ladę a nie szukać podań
0
To jest sytuacja do strzału
7
Atleti albo wyrówna i coś będzie się działo a jak nie to Real wsadzi na 3-1 jeszcze jednego babola i koniec dwumeczu xd
0
Ależ te drużyny grają piach, nic ciekawego się nie dzieje
3
Ćwiąkała cały czas tylko że to to Real lepiej gra
0
Peña to już się obciął na łyso czy jeszcze nie ?
1
Piękna sprawa panowie porażka realu plus wesele znajomej bawcie się dobrze panowie bo zwycięstwo jutro :D
0
Federico Chiesa w jaka to melodia występuje :D
0
Męczennik z opaską to może sobie pozwolić ja więcej szczekania
1
Panie ferran tak się wykorzystuje sytuację
0
@Terapuls rozłożą nogi i tyle
1
@Damian11 ferran spartolił dwie