7

Trzeba podkręcić tempo i poprawić skuteczność

1

Coś pięknego na stadionie :DD

0

Jeszcze jutro zapewnić sobie dobra zaliczkę przed rewanżem

1

Komentator dalej twierdzi że Real jest w stanie odrobić w rewanżu, jak z taką gra można takie coś odrobić

0

Notatnik się zaciął

0

Tylko teraz się nie zesrać

0

Dwa razy piłkę wybili obrońcy więc uratowali trochę Belga

1

Ależ zawinął, piękny strzał

1

Narazie to Arsenal klepie klepie i nic więcej xd

8

Niby tak blisko a jednak tak daleko, oni w 90 wepchną

4

To jest paraolimpiada

0

Zaraz będzie czerwo

0

@Aragorn33 po co te ogórki na Varze, trzeba ludzi z Archivo wziąć i po problemie

1

Barça nietoperzom 7 wpakowała a prześcieradła się męczą, ale i tak na koniec powiedzą że nas dojadą w PK

8

Dla nich to szok a jak lewemu noge dorysowali to okej xd

1

Ale mają farta xdd

1

Fajnie fajnie tylko pytanie czy Real tego nie wyciągnie i tak znając życie

0

Jak to mówią, oliwa sprawiedliwa

0

Chłop biegnie obok, nie wkłada mu nawet nogi

0

Czy grają jakąś inną pilka ?

0

Torres by miał na pustaka loool

1

Nasi chyba nie wyszli na drugą połowę

1

Sędzia wg mnie bardzo dobrze, krotko dzisiaj trzyma graczy

0

Irytujący jest ten spóźniający się komentarz xd

0

Ależ podanie Yamala❤️❤️❤️

0

Będziemy klepać aby się nie nadziać na jakąś kontrę

0

To by było za piękne jakby go wywalił już teraz

0

W razie jakby odpadli to już wiecie jaka będzie wymówka że brak czerwonej, aczkolwiek słusznie należała się, ale taki mamy klimat ;)

0

Że sędzia nie gwizdnął tego ??

0

Sociedad teraz sam oddaje im piłkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?