cymanski15
Dołączył/a: wrzesień 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Trzeba podkręcić tempo i poprawić skuteczność
1
Coś pięknego na stadionie :DD
0
Jeszcze jutro zapewnić sobie dobra zaliczkę przed rewanżem
1
Komentator dalej twierdzi że Real jest w stanie odrobić w rewanżu, jak z taką gra można takie coś odrobić
0
Notatnik się zaciął
0
Tylko teraz się nie zesrać
0
Dwa razy piłkę wybili obrońcy więc uratowali trochę Belga
1
Ależ zawinął, piękny strzał
1
Narazie to Arsenal klepie klepie i nic więcej xd
8
Niby tak blisko a jednak tak daleko, oni w 90 wepchną
4
To jest paraolimpiada
0
Zaraz będzie czerwo
0
@Aragorn33 po co te ogórki na Varze, trzeba ludzi z Archivo wziąć i po problemie
1
Barça nietoperzom 7 wpakowała a prześcieradła się męczą, ale i tak na koniec powiedzą że nas dojadą w PK
8
Dla nich to szok a jak lewemu noge dorysowali to okej xd
1
Ale mają farta xdd
1
Fajnie fajnie tylko pytanie czy Real tego nie wyciągnie i tak znając życie
0
Jak to mówią, oliwa sprawiedliwa
0
Chłop biegnie obok, nie wkłada mu nawet nogi
0
Czy grają jakąś inną pilka ?
0
Torres by miał na pustaka loool
1
Nasi chyba nie wyszli na drugą połowę
1
Sędzia wg mnie bardzo dobrze, krotko dzisiaj trzyma graczy
0
Irytujący jest ten spóźniający się komentarz xd
0
Ależ podanie Yamala❤️❤️❤️
0
Będziemy klepać aby się nie nadziać na jakąś kontrę
0
To by było za piękne jakby go wywalił już teraz
0
W razie jakby odpadli to już wiecie jaka będzie wymówka że brak czerwonej, aczkolwiek słusznie należała się, ale taki mamy klimat ;)
0
Że sędzia nie gwizdnął tego ??
0
Sociedad teraz sam oddaje im piłkę