cymanski15
Dołączył/a: wrzesień 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Albo Martin na skrzydle coś odwaliło a ma już żółtą
5
Trzeba zamknąć mecz bo zaraz te bialasy cos wsadzą
0
Real będzie się bronił cały mecz xd a później znając życie wyjdą z jakąś kontrą i oooo
0
Zastanawiałem czemu Laminek popierzdiela w czapce na treningu xd już wiadomo że zrobił sobie sraczke na głowie
8
Panowie życzę udanego widowiska i po zwycięstwo ❤️
1
Nie no patrząc na przebieg meczu no to nic dziwnego że wygrywają, Athletic nic nie zagrał dzisiaj
1
Sędzia nie gwizdnął tego ?
0
Athletic gra jakby grali w osłabieniu jakimś xd
0
3,2,1 wylew na notatniku
0
Dumają jak to zrobić żeby to uznać
0
Ciekawe w której wsadzą ?
0
Panowie jak gramy bo dopiero odpaliłem ?
0
Wiadomo coś co ten cienki Dani sapał się do Saki w przerwie ?
4
U białych nie ma nawet szans żeby któryś napisał że faktycznie nie ma faulu, każdy w zaparte że karny xd
0
Tak się kończy nie wykorzystanie rzutów karnych
1
I właśnie to jest kluczowy moment przez który Arsenal odpada
0
To się ładuje pod ladę a nie jakieś podcinki xd
2
Rafa jak przystało na Brazylijczyka psycha siada
0
Ale Aston Villa ładny trawniczek
2
Wojtuś karny z dupy aczkolwiek reszta meczu bez zarzutów
0
Kurde słabo to wygląda że nie wykorzystujemy swoich sytuacji xd
1
Już widziałem jak Araujo kasuje go jak z PSG
0
Atmosfera na trybunach FCB vs BVB 0:1
0
Sędzia w protokole napisał walka o piłkę xd jak tu ewidentnie jest ten ruch żeby złamać chłopu nogę xd
0
@Damian_Balde wydaje mi się że 3 mecz to w PK
1
Czasami trzeba i przepchnąć mecz, 3 pkt są jutro Real to pewne że straci punkty i znowu odskakujemy
2
Trener ogórków ciągle z pretensjami xd
1
Trzeba zamknąć mecz bo robi się groźnie tu
8
@Firestone co chłop miał pokazać w 10 minut, tym bardziej nie będąc w trybie meczowym
0
Ależ serduszko się raduje jak na stadionie skandują Szczęsny Szczęsny