0

Albo Martin na skrzydle coś odwaliło a ma już żółtą

5

Trzeba zamknąć mecz bo zaraz te bialasy cos wsadzą

0

Real będzie się bronił cały mecz xd a później znając życie wyjdą z jakąś kontrą i oooo

0

Zastanawiałem czemu Laminek popierzdiela w czapce na treningu xd już wiadomo że zrobił sobie sraczke na głowie

8

Panowie życzę udanego widowiska i po zwycięstwo ❤️

1

Nie no patrząc na przebieg meczu no to nic dziwnego że wygrywają, Athletic nic nie zagrał dzisiaj

1

Sędzia nie gwizdnął tego ?

0

Athletic gra jakby grali w osłabieniu jakimś xd

0

3,2,1 wylew na notatniku

0

Dumają jak to zrobić żeby to uznać

0

Ciekawe w której wsadzą ?

0

Panowie jak gramy bo dopiero odpaliłem ?

0

Wiadomo coś co ten cienki Dani sapał się do Saki w przerwie ?

4

U białych nie ma nawet szans żeby któryś napisał że faktycznie nie ma faulu, każdy w zaparte że karny xd

0

Tak się kończy nie wykorzystanie rzutów karnych

1

I właśnie to jest kluczowy moment przez który Arsenal odpada

0

To się ładuje pod ladę a nie jakieś podcinki xd

2

Rafa jak przystało na Brazylijczyka psycha siada

0

Ale Aston Villa ładny trawniczek

2

Wojtuś karny z dupy aczkolwiek reszta meczu bez zarzutów

0

Kurde słabo to wygląda że nie wykorzystujemy swoich sytuacji xd

1

Już widziałem jak Araujo kasuje go jak z PSG

0

Atmosfera na trybunach FCB vs BVB 0:1

0

Sędzia w protokole napisał walka o piłkę xd jak tu ewidentnie jest ten ruch żeby złamać chłopu nogę xd

0

@Damian_Balde wydaje mi się że 3 mecz to w PK

1

Czasami trzeba i przepchnąć mecz, 3 pkt są jutro Real to pewne że straci punkty i znowu odskakujemy

2

Trener ogórków ciągle z pretensjami xd

1

Trzeba zamknąć mecz bo robi się groźnie tu

8

@Firestone co chłop miał pokazać w 10 minut, tym bardziej nie będąc w trybie meczowym

0

Ależ serduszko się raduje jak na stadionie skandują Szczęsny Szczęsny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?