0

Nasz człowiek który nie zawodzi

0

Atleti jak narazie świetnie sobie radzi z pressingiem

0

A przed Realem pewnie rozłożą nogi xd

1

On już sobie ją źle przyjął

0

Uderzyć nie potrafi

2

Yamal zamiast poszukać podania to na siłę strzela

0

@robertocarlos76 i nic nie wepchniemy

0

@Hindus daj Bóg żeby tak było

0

Coś czuję że to może być ten moment sezonu gdzie zaliczamy spadek formy i puchary nam odjadą a prześcieradła znając życie będą cisnąć

1

Liczę dzisiaj na dobre widowisko i oczywiście jakąś 2 bramkową przewagę przed rewanżem, Vamoooos

1

Ta akcja była tak czytelna

3

Ten Vasquez to śmiech na sali przebiera tymi kopytami jakby się na lodzie ślizgał :D

0

Bojan z Deco to jak ojciec z synem xd

0

Kiedy to losowanie ?

1

No to jazda PSV

0

Myślę że City to by i LZS Chrząstawa ograła xd

0

City jak dzieci we mgle

0

1

Żeby z Rayo bronić wyniku w końcówce słaboooo

0

Słabiutko to wygląda

28

Na notatniku to ludzie są jak wyborcy Tuska xdd

0

Trochę szkoda że Hansi wypuszcza sabotażystę zamiast Cassado

0

@FCB24 jak to wyglądało jak przyjęcie a nie strzał, tym bardziej jeszcze pod nogi

0

Nie może być z tego karny co wyyyy

0

Komentatorzy to tylko czekają aż ktoś z Osasuny dostanie czerwo, cwiąkała już że nie konsekwentny xd

1

Szkoda że ta czerwona i tak nic nie zmieni raczej

1

Ćwiąkała teraz resztę meczu będzie płakał i szukał kartek dla osasuny

0

Barca u19 pokonała Dinamo w karnych 5-3

0

Młodzi męczą się z Dinamo, karne wyłonią zwycięzcę

0

Trochę dziwne te losowanie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?