cymanski15
Dołączył/a: wrzesień 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AduŚ07 narazie ciężko o remis xd
0
niezła beka w Brugge
0
Jest spalony ????
0
Gyokeres hat-trick xd
0
Sporting z okazją na 4 xd
7
Szczena za parę lat powie ja jak grałem w Barcelonie to była najlepsza na świecie :D
1
Wojtuś wie co dać chłopakom żeby chodzili jak w zegarku :)
6
Pena szacun szczerze co się dziwić że chłopak trochę nie pewny cały sezon grzeje ławę actuvteraz takie wyzwania
0
Najbardziej cieszy że to nie jest jednorazowy mecz jak za xaviego tylko każdy kolejny to tak samo wygrany z klasą
1
@Remi70 na pewno ;/
6
Ja już widziałem wzrok sędziego i jeszcze jedno słowo Viniego i druga żółta, jaka szkoda że mu nie pokazał
0
szkoda Lewego 2 setek :(
0
kurczaki żeby nie ten Werder w 90 min to by wpadło z 600 stówek
0
Vamooooooooooos :D
1
@Messiasz2 zazdroszczę :D
0
Ten Kursik 3.40 na Barce jest bardzo kuszący :D
0
Jakby grali piach to człowiek by sobie nawet jakiś nadziei nie robił, ale jeśli przy takiej formie się nie uda wygrać to człowieka jeszcze bardziej w środku roznosi
0
Brawooo grać swoje cały czas skupienie
1
Jak to wpadło xd
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
W Sobotę 1-3 Vamooooos
1
Panowie Barca to nie Borussia że się cofniemy jak oni trochę więcej optymizmu
2
Dzięki takiemu graniu człowiekowi od razu wracają emocje i stres przed meczem z Bayernem i Białymi
0
@Katalończyk 99 fakt, ale jak dla mnie to mocne żółtko
31
Warto podkreślić że sędzia dzisiaj nic nie odjeba*
0
@Wojtek84 niekiedy sytuacja jest do sprawdzenia a oni nawet tego nie sprawdzają
0
Podoba mi się dzisiaj sędziowanie, arbiter się nie spieszy dokładnie sprawdza każdą kontrowersyjną sytuację
0
@AndreSantos abo Isco na Neymarze w el Clasico
1
@niepijpiotrek nie głupie
0
Rafa zamiast grać do balde to podaje nie celnie do lewego i cyk bramka