0

@AduŚ07 narazie ciężko o remis xd

0

niezła beka w Brugge

0

Jest spalony ????

0

Gyokeres hat-trick xd

0

Sporting z okazją na 4 xd

7

Szczena za parę lat powie ja jak grałem w Barcelonie to była najlepsza na świecie :D

1

Wojtuś wie co dać chłopakom żeby chodzili jak w zegarku :)

6

Pena szacun szczerze co się dziwić że chłopak trochę nie pewny cały sezon grzeje ławę actuvteraz takie wyzwania

0

Najbardziej cieszy że to nie jest jednorazowy mecz jak za xaviego tylko każdy kolejny to tak samo wygrany z klasą

1

@Remi70 na pewno ;/

6

Ja już widziałem wzrok sędziego i jeszcze jedno słowo Viniego i druga żółta, jaka szkoda że mu nie pokazał

0

szkoda Lewego 2 setek :(

0

kurczaki żeby nie ten Werder w 90 min to by wpadło z 600 stówek

0

Vamooooooooooos :D

1

@Messiasz2 zazdroszczę :D

0

Ten Kursik 3.40 na Barce jest bardzo kuszący :D

0

Jakby grali piach to człowiek by sobie nawet jakiś nadziei nie robił, ale jeśli przy takiej formie się nie uda wygrać to człowieka jeszcze bardziej w środku roznosi

0

Brawooo grać swoje cały czas skupienie

1

Jak to wpadło xd

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

W Sobotę 1-3 Vamooooos

1

Panowie Barca to nie Borussia że się cofniemy jak oni trochę więcej optymizmu

2

Dzięki takiemu graniu człowiekowi od razu wracają emocje i stres przed meczem z Bayernem i Białymi

0

@Katalończyk 99 fakt, ale jak dla mnie to mocne żółtko

31

Warto podkreślić że sędzia dzisiaj nic nie odjeba*

0

@Wojtek84 niekiedy sytuacja jest do sprawdzenia a oni nawet tego nie sprawdzają


0

Podoba mi się dzisiaj sędziowanie, arbiter się nie spieszy dokładnie sprawdza każdą kontrowersyjną sytuację

0

@AndreSantos abo Isco na Neymarze w el Clasico

1

@niepijpiotrek nie głupie

0

Rafa zamiast grać do balde to podaje nie celnie do lewego i cyk bramka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?