1

Karny jak nicccc

0

Spalony fakt, ale ferran tempo podanie daj spokój

0

Po co ten impostor wchodzi

2

Ci komentatorzy spuszczają się nad tym Realem, będą teraz przez 10 minut gadać że Athletic traci bramki w końcówce

0

A akcje z Cubarsim to nie sprawdzają a takie coś już Taak

0

Któryś kolega tutaj obstawiał jaki scenariusz dzisiaj

0

Sam na nagiego mogę wrzuca

0

Jak to uznają to hit

0

Spalony mekambe

0

Kto Święcickiemu dał tego pachołka do komentowania

1

Brawo Pau :))))

1

Szybkowaty ten Pau Victor

0

Chyba dzisiaj bez Robercika

2

Od kilku meczy nie ma w ogóle chęci gry wszystko na stojaco

0

Ale jest strach w tej naszej obronie

0

Pytanie czy trafi

1

Jak on tą piłkę przyjmuje boszzzz

0

Gavi jak mały dzieciak na plecach u lewego :D

1

Robert top :))))

0

City 3-3 xdddddd

7

Spalony spalonym, ale na litość boską jak z takiego kąta może coś takiego wpaść

0

Rafa zagrał teraz jak za dawnych lat xd

0

Pedri poezja :))))))))

0

Ale by miał asystę

0

Ten Martin to taki sztywny że ooo losie

0

@Robert_Kubica to fakt ale patrzymy na siebie a oni niech robią co chcą

3

Rafa z lewym się wkurzyli na Martinka xd

0

Czyżby ronercik zaczął strzelanie

0

@escarabajo ziomek jesteś jak Borek xd pozdro

1

Czasami i warto wygrać w takim stylu i w takich męczarniach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?