cymanski15
Dołączył/a: wrzesień 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Karny jak nicccc
0
Spalony fakt, ale ferran tempo podanie daj spokój
0
Po co ten impostor wchodzi
2
Ci komentatorzy spuszczają się nad tym Realem, będą teraz przez 10 minut gadać że Athletic traci bramki w końcówce
0
A akcje z Cubarsim to nie sprawdzają a takie coś już Taak
0
Któryś kolega tutaj obstawiał jaki scenariusz dzisiaj
0
Sam na nagiego mogę wrzuca
0
Jak to uznają to hit
0
Spalony mekambe
0
Kto Święcickiemu dał tego pachołka do komentowania
1
Brawo Pau :))))
1
Szybkowaty ten Pau Victor
0
Chyba dzisiaj bez Robercika
2
Od kilku meczy nie ma w ogóle chęci gry wszystko na stojaco
0
Ale jest strach w tej naszej obronie
0
Pytanie czy trafi
1
Jak on tą piłkę przyjmuje boszzzz
0
Gavi jak mały dzieciak na plecach u lewego :D
1
Robert top :))))
0
City 3-3 xdddddd
7
Spalony spalonym, ale na litość boską jak z takiego kąta może coś takiego wpaść
0
Rafa zagrał teraz jak za dawnych lat xd
0
Pedri poezja :))))))))
0
Ale by miał asystę
0
Ten Martin to taki sztywny że ooo losie
0
@Robert_Kubica to fakt ale patrzymy na siebie a oni niech robią co chcą
3
Rafa z lewym się wkurzyli na Martinka xd
0
Czyżby ronercik zaczął strzelanie
0
@escarabajo ziomek jesteś jak Borek xd pozdro
1
Czasami i warto wygrać w takim stylu i w takich męczarniach