cymanski15
Dołączył/a: wrzesień 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale chłop aktorzyna xd
0
Wiadomo kiedy wraca Rafa ?
1
Coś narazie magii Pedriego nie widać
0
Olympiakos stwarza zagrożenie momentami to co z taką obroną będzie przeciwko białym
2
Powiem szczerze że jak Cubarsi ma piłkę przy nodze to jakaś obawa się wdziera
1
Leszek się uruchomił dwa zagrania ręką xd
0
No i po jabłkach
0
@daniel32778 jeżeli byś napisał Valverde to może i tak
1
@norbi77 dokładnie tak, myślę że mówił o getafe xd
0
Żałosne to co oni grają
0
Czemu on nie podał ten pajac
0
@wodztek97 i jeszcze ze dwie kontuzje xd
1
Drewniana noga tylko z głowy potrafi
1
Jak Lewy to zwali to wyłączam to xd
0
@fejkenq tylko że monaco dostaje 2 bramkę
1
Pressing Olmo fascynujący
1
Ludzie ciągle tylko słyszę lewy lewy, co ma zrobić kur*a ten chłop jak nie ma w ogóle żadnej akcji to jest napastnik a nie pomocnik że ma latać w środku z piłką
0
Ktoś gra w środku bo widzę że ten biały łeb stoi ciągle przy lewym nie pokazując się do gry wcale
0
Co on Macha łapami jak nie było spalonego
0
Kudłaty to też jakiś niemrawy na tym boku obrony
0
Ten jak tą piłkę wybił xd
2
Ale sypie kartki xd
0
Gra się toczy a araujo się odwaraca i macha łapami
0
@icon3520Wojtus i tak już robił więcej nic De jong przez kilka lat
0
I najlepiej nie szukajmy już jakichkolwiek usprawiedliwień że tu mógł być karny tam kartka. Powiedzmy sobie jasno PSG zagrało dzisiaj klasę wyżej niż nasi a najbardziej wkurza to że nie było żadnej walki, grali jakby mieli 10 kg kamieni na sobie
0
Lucho rozgryzł Hans dzisiaj i to było widać w każdym stopniu
0
@natanvip to nie usprawiedliwia naszych że zagrali totalny szajs, oni nie potrafili wyprowadzić piłki
0
Żenua jedno wielkie gówno zagrali
0
@kanver_ chłopie a co on ma zagrać ja nie ma w ogóle wyprowadzenia gry z środka pola
0
Czemu lewy nie poszedł do tego wolnego xd