0

Ale chłop aktorzyna xd

0

Wiadomo kiedy wraca Rafa ?

1

Coś narazie magii Pedriego nie widać

0

Olympiakos stwarza zagrożenie momentami to co z taką obroną będzie przeciwko białym

2

Powiem szczerze że jak Cubarsi ma piłkę przy nodze to jakaś obawa się wdziera

1

Leszek się uruchomił dwa zagrania ręką xd

0

No i po jabłkach

0

@daniel32778 jeżeli byś napisał Valverde to może i tak

1

@norbi77 dokładnie tak, myślę że mówił o getafe xd

0

Żałosne to co oni grają

0

Czemu on nie podał ten pajac

0

@wodztek97 i jeszcze ze dwie kontuzje xd

1

Drewniana noga tylko z głowy potrafi

1

Jak Lewy to zwali to wyłączam to xd

0

@fejkenq tylko że monaco dostaje 2 bramkę

1

Pressing Olmo fascynujący

1

Ludzie ciągle tylko słyszę lewy lewy, co ma zrobić kur*a ten chłop jak nie ma w ogóle żadnej akcji to jest napastnik a nie pomocnik że ma latać w środku z piłką

0

Ktoś gra w środku bo widzę że ten biały łeb stoi ciągle przy lewym nie pokazując się do gry wcale

0

Co on Macha łapami jak nie było spalonego

0

Kudłaty to też jakiś niemrawy na tym boku obrony

0

Ten jak tą piłkę wybił xd

2

Ale sypie kartki xd

0

Gra się toczy a araujo się odwaraca i macha łapami

0

@icon3520Wojtus i tak już robił więcej nic De jong przez kilka lat

0

I najlepiej nie szukajmy już jakichkolwiek usprawiedliwień że tu mógł być karny tam kartka. Powiedzmy sobie jasno PSG zagrało dzisiaj klasę wyżej niż nasi a najbardziej wkurza to że nie było żadnej walki, grali jakby mieli 10 kg kamieni na sobie

0

Lucho rozgryzł Hans dzisiaj i to było widać w każdym stopniu

0

@natanvip to nie usprawiedliwia naszych że zagrali totalny szajs, oni nie potrafili wyprowadzić piłki

0

Żenua jedno wielkie gówno zagrali

0

@kanver_ chłopie a co on ma zagrać ja nie ma w ogóle wyprowadzenia gry z środka pola

0

Czemu lewy nie poszedł do tego wolnego xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?