cymanski15
Dołączył/a: wrzesień 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ferran podaje piłkę niebieskim
0
Środka nie ma de jong stoi niewidoczny
1
Kundel i ferran do spółki brawooo
0
Źle gramy trzeba uspokoić
0
@BonusKiller gdzie zagrał bezmyślnie?
0
No i pięknie spowolniona akcja przez ferrana
1
Sędzia od początku nie dojeżdża
0
Ferran przyjęcie piłki rewelacyjne xd
0
Kudłaty mimo że wychowanek to tak typa nie trawie
5
To jest kryminał co gościu zrobił
1
Ale to trzeba grać do końca
0
Jakby Real wygrywał doliczył by 4 ale ze punkty uciekają to 8 trzeba dać
2
Zaraz archivo var stwierdzi że Real zdobył 2 bramki niesłusznie xd
0
Śmiech na sali co robią sędziowie w tej lidze
0
Ja nie wiem nam to by coś jeszcze sprawdzali a tutaj nic szybko gramy dalej
0
To jest czerwo atak na kolano
0
Ale kundel gra na aferą te podania na taką minę wrzuca
0
Na tym stadionie to powinien być taki kocioł a nie cisza
0
Jakoś nie podoba mi się ta melodia po strzeleniu gola
1
Półfinał:
Ukraina - Rumunia
Polska - Kosowo
Finał:
Ukraina - Polska
I cyk jedziemy na mundial
0
Piłka im odskakuje od nóg jak w b klasie
0
@karoleq992 za to że jest warzywem
3
To jest bardzo dobry wynik jak na mecz z 166 drużyną w rankingu i na wyjeździe xd
0
Dodać obronę z tamtego sezonu i mamy 3-0 do przerwy
0
@misiek0318 nie mów hop bo wiesz jak to się kończy w ich przypadku
0
Ta noga żółwia to conajmniej na żółtą
1
@macio_944 tylko że oni przegrywają z Liverpoolem a my remisujemy Brugge, lepiej oglądać się na swoją drużynę która gra źle niż na jakiś Real
1
Zamiast grać to klepią sobie w obronie nosz kurwwww
0
3 minuty uciekły ciekawe ile doliczy
1
Żeby ktoś podał Lewemu z jedną piłkę to może i by coś zrobił