cymanski15
Dołączył/a: wrzesień 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Siemeone jaki ciul uciekł
0
To się po prostu należało a nie jakimś fartem chcieli nam punkty ukraść
0
Co to ma być nie da się na to patrzeć
0
Co my robimy, bo zaraz nam strzelą tą bramkę
1
Po zmianach gra wygląda trochę jak ostatnio z Chelsea
0
Po tych zmianach to bardziej gramy żeby to utrzymać
0
Kounde też zaczyna coś odwalać
0
Znowu Cubarsi łamie
0
Przeraża mnie ta linia obrony na wysokości połowy boiska
0
@regatta52Eric może ?
0
I co będziemy bronić ?
1
Dawać 3 bo jest gorąco
0
Kounde przyjęcie perfekcyjne i strata piłki
0
Olmo strzela i kontuzja chyba
0
Ojj brakuje fermina dzisiaj
0
@Gitarkafcb nie zapominajmy o Olmo który oprócz wywalczenia karnego jest nie widoczny
2
Olmo xddddddddddd
0
Będziemy tak kopać i zaraz atleti wyjdzie z kontrą i się zrobi gnój
1
@papciofcb idź spać
0
@kanver_ tak a w następnym meczu będziesz pisał że Ferran to się nie nadaje
2
Jest spory niedosyt po pierwszej połowie
1
Raphinia dobitnie pokazał co sądzi o naszej grze zapierdziela za wszystkich a reszta stoi
0
Matko boskaaaaaa
1
On to będzie sprawdzał xd
1
Yamal za dużo kombinuje
0
Teraz był na spalonym
1
No i finalne podanie do Olmo i dupa
1
Odstęp naszej obrony od defensywnego pomocnika to może jakiś metr ile jeszcze musimy stracić żeby hans to zmienił
0
Kolejna akcja popsuta przez Balde
0
Ta muzyczka to jak z dragon balla jakaś