1

Siemeone jaki ciul uciekł

0

To się po prostu należało a nie jakimś fartem chcieli nam punkty ukraść

0

Co to ma być nie da się na to patrzeć

0

Co my robimy, bo zaraz nam strzelą tą bramkę

1

Po zmianach gra wygląda trochę jak ostatnio z Chelsea

0

Po tych zmianach to bardziej gramy żeby to utrzymać

0

Kounde też zaczyna coś odwalać

0

Znowu Cubarsi łamie

0

Przeraża mnie ta linia obrony na wysokości połowy boiska

0

@regatta52Eric może ?

0

I co będziemy bronić ?

1

Dawać 3 bo jest gorąco

0

Kounde przyjęcie perfekcyjne i strata piłki

0

Olmo strzela i kontuzja chyba

0

Ojj brakuje fermina dzisiaj

0

@Gitarkafcb nie zapominajmy o Olmo który oprócz wywalczenia karnego jest nie widoczny

2

Olmo xddddddddddd

0

Będziemy tak kopać i zaraz atleti wyjdzie z kontrą i się zrobi gnój

1

@papciofcb idź spać

0

@kanver_ tak a w następnym meczu będziesz pisał że Ferran to się nie nadaje

2

Jest spory niedosyt po pierwszej połowie

1

Raphinia dobitnie pokazał co sądzi o naszej grze zapierdziela za wszystkich a reszta stoi

0

Matko boskaaaaaa

1

On to będzie sprawdzał xd

1

Yamal za dużo kombinuje

0

Teraz był na spalonym

1

No i finalne podanie do Olmo i dupa

1

Odstęp naszej obrony od defensywnego pomocnika to może jakiś metr ile jeszcze musimy stracić żeby hans to zmienił

0

Kolejna akcja popsuta przez Balde

0

Ta muzyczka to jak z dragon balla jakaś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?