0

My tu możemy zaraz stracić drugą xd

1

Zapytać bramkarza w który róg i techniczny strzał fermin…

1

Ten Aklouche fajny grajek

1

Czemu te Monako nie może wykończyć tej akcji lepiej

2

Bramkarz też się nie popisał przepuszczając tą piłkę xd

0

Monaco ma okazje coś zamieszać muszą chociaż na 2:1 do przerwy strzelić

1

Chciałbym zobaczyć czy ta piłka wcześniej nie opuściła pola przy bramce realu po której poszła kontra

0

@esem91 a Dareczek komentuje gdzieś?

0

Czy tylko mi na canal+ mruga ekran ?

0

Teraz będzie 10 minut Var

0

Od kilku minut my się bronimy a nie atakujemy xd

0

Jak zwykle bramkarz mecz życia

1

@LAMC_10 strumyk mógł przymarznąć deczko ;)

1

Strzelili w 94 a on jeszcze dolicza xd

2

Nie było spalonego……….

3

W piłkę przez nogę xd jak on nawet w piłkę nie celował

0

Dobre nawet jak się pomęczą w dogrywce ewentualnie

5

Jak nie strzelą to doliczy jeszcze z 8 minut

0

Kolejny fanatyk Realu w eleven xd

7

Dziękuję, Dobranoc 3-majcie się Panowie Vamoooooos ❤️

0

Męczennik może umowę podpisać z arabami

1

Teraz Wojtuś w szatni Joanowi da szlugaska i powie młody partidazo

1

Cierpienie teraz

0

Jak zwykle my potrafimy sobie zjebac mecz

0

Pewnie z 8 doliczy xd

0

Żeby te zmiany były trafione

0

Trzeba przetrwać bo sędzia nam nic nie gwiżdże

0

Mam wylew jak widzę naszą obronę grającą sobie klepką

0

Jeszcze jedną dawać i zamknąć ten mecz panowie

0

No i jeeeeest vamosssss

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?