cymanski15
Dołączył/a: wrzesień 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
My tu możemy zaraz stracić drugą xd
1
Zapytać bramkarza w który róg i techniczny strzał fermin…
1
Ten Aklouche fajny grajek
1
Czemu te Monako nie może wykończyć tej akcji lepiej
2
Bramkarz też się nie popisał przepuszczając tą piłkę xd
0
Monaco ma okazje coś zamieszać muszą chociaż na 2:1 do przerwy strzelić
1
Chciałbym zobaczyć czy ta piłka wcześniej nie opuściła pola przy bramce realu po której poszła kontra
0
@esem91 a Dareczek komentuje gdzieś?
0
Czy tylko mi na canal+ mruga ekran ?
0
Teraz będzie 10 minut Var
0
Od kilku minut my się bronimy a nie atakujemy xd
0
Jak zwykle bramkarz mecz życia
1
@LAMC_10 strumyk mógł przymarznąć deczko ;)
1
Strzelili w 94 a on jeszcze dolicza xd
2
Nie było spalonego……….
3
W piłkę przez nogę xd jak on nawet w piłkę nie celował
0
Dobre nawet jak się pomęczą w dogrywce ewentualnie
5
Jak nie strzelą to doliczy jeszcze z 8 minut
0
Kolejny fanatyk Realu w eleven xd
7
Dziękuję, Dobranoc 3-majcie się Panowie Vamoooooos ❤️
0
Męczennik może umowę podpisać z arabami
1
Teraz Wojtuś w szatni Joanowi da szlugaska i powie młody partidazo
1
Cierpienie teraz
0
Jak zwykle my potrafimy sobie zjebac mecz
0
Pewnie z 8 doliczy xd
0
Żeby te zmiany były trafione
0
Trzeba przetrwać bo sędzia nam nic nie gwiżdże
0
Mam wylew jak widzę naszą obronę grającą sobie klepką
0
Jeszcze jedną dawać i zamknąć ten mecz panowie
0
No i jeeeeest vamosssss