cymanski15
Dołączył/a: wrzesień 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wrócił maestro brawoooo
2
Taki Halland już by tam nogę dostawił
0
Brak zamknięcia akcji znowu
0
Mógł wystawić pustaka lewemu noż kurrww
0
Trochę zero pomysłu na grę
0
@Luciano99 Akurat był tam stempelek na nodze Viniciusa
6
Panowie idźcie spać i tak biali to wyciągną a chociaż się wyśpicie
1
@kibic1899 może jeszcze w pierwszej da xd
0
@PeteR10 no tak, ale chyba panowie na Var widzą sytuację chyba że się mylę i sędzia w takiej sytuacji musi i tak podjeść zobaczyć
20
Jak można cieszyć się z bramki, gdzie wiesz że ewidentnie dotknąłeś ręką, ale grasz przecież w Realu może uznają jak Anglikowi ostatnio
0
Ale że trzeba było podchodzić do monitora xd żeby zobaczyć ewidentną rękę
1
@AduŚ07 słyszę to co mecz, ciągle Lewy tragiczny xdd lepszej piłki yamal nie mógł dostać od Robercika
1
Real to ma takiego fuksa całe życie
0
@Sinirsey Nie, to my gramy tragicznie
1
Kiedyś Chelsea była fajna a teraz same półgłówki tam grają myślę że nasz Urugwajo może obrać ten kierunek
4
Dopóki Ferran gra w tym klubie to jesteśmy średniakiem Europejskim
1
I jeszcze Kółeczko niech de jong zrobi
0
@Maysterme mi działa normalnie nie ma problemów
0
Chyba o 8 możemy pomarzyć
0
Dobra niech świniopasy się cieszą z raz im się uda wygrać
0
Rashford jeszcze gorszy jak ferran xd
2
Dla niebieskich kartek nie ma
0
2 jajo i dziękujemy
1
Teraz będzie pytanie 0-1 czy wyższy wynik
0
@Metalowy14 Teraz gramy w 8 bo jeszcze de jong i ferran są na boisku
0
Sprzedać de jonga ferrana araujo i zrobić jakieś sensowne zakupy
1
Hahahahahah no przecież to było wiadome
0
My chyba w tej połowie więcej w swoim polu karnym jak na drugiej połowie boiska
0
Jesteśmy żałośni z taką grą
3
Ferran wykorzystuje setkę i mamy inny mecz ale po co