1

Wrócił maestro brawoooo

2

Taki Halland już by tam nogę dostawił

0

Brak zamknięcia akcji znowu

0

Mógł wystawić pustaka lewemu noż kurrww

0

Trochę zero pomysłu na grę

0

@Luciano99 Akurat był tam stempelek na nodze Viniciusa

6

Panowie idźcie spać i tak biali to wyciągną a chociaż się wyśpicie

1

@kibic1899 może jeszcze w pierwszej da xd

0

@PeteR10 no tak, ale chyba panowie na Var widzą sytuację chyba że się mylę i sędzia w takiej sytuacji musi i tak podjeść zobaczyć

20

Jak można cieszyć się z bramki, gdzie wiesz że ewidentnie dotknąłeś ręką, ale grasz przecież w Realu może uznają jak Anglikowi ostatnio

0

Ale że trzeba było podchodzić do monitora xd żeby zobaczyć ewidentną rękę

1

@AduŚ07 słyszę to co mecz, ciągle Lewy tragiczny xdd lepszej piłki yamal nie mógł dostać od Robercika

1

Real to ma takiego fuksa całe życie

0

@Sinirsey Nie, to my gramy tragicznie

1

Kiedyś Chelsea była fajna a teraz same półgłówki tam grają myślę że nasz Urugwajo może obrać ten kierunek

4

Dopóki Ferran gra w tym klubie to jesteśmy średniakiem Europejskim

1

I jeszcze Kółeczko niech de jong zrobi

0

@Maysterme mi działa normalnie nie ma problemów

0

Chyba o 8 możemy pomarzyć

0

Dobra niech świniopasy się cieszą z raz im się uda wygrać

0

Rashford jeszcze gorszy jak ferran xd

2

Dla niebieskich kartek nie ma

0

2 jajo i dziękujemy

1

Teraz będzie pytanie 0-1 czy wyższy wynik

0

@Metalowy14 Teraz gramy w 8 bo jeszcze de jong i ferran są na boisku

0

Sprzedać de jonga ferrana araujo i zrobić jakieś sensowne zakupy

1

Hahahahahah no przecież to było wiadome

0

My chyba w tej połowie więcej w swoim polu karnym jak na drugiej połowie boiska

0

Jesteśmy żałośni z taką grą

3

Ferran wykorzystuje setkę i mamy inny mecz ale po co

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?