0

Jak my nie strzelimy to oni nam wepchną

0

Nie mają siły podać noż…….

0

@ali3gator pokazywał że chce zmianę może jakiś uraz

0

Valverde pokazuje że zmiana

0

Ale bramkarza nie faulował taaak ?

0

Bardzo słabo gramy……

0

Cubarsi zajebiscie w szedł w drugą połowę xd

1

Nie no w II połowie od razu trzeba strzelić i kontrolować mecz

4

Akcja poszła bo nie potrafimy wybić dobrze piłki tylko pod nogi białych

0

ale jest wylew w obronie jeszcze to przewalimy

1

nie ma spalonegoooooooo

0

był czy nie był ?

0

Eric trochę to popsuł

0

poprawił Vamoooooossssssssss

0

musimy strzelic bo bedą bronić cały czas a gorzej jak stracimy pierwsi

1

Real gra gówno, dlatego presja jest duża żeby z nimi nie owalić

1

Robercik dzisiaj ukłuje Vamos

1

Griezmann się przyglądał xd

0

Ale oni grają nie dokładnie

0

@damian16161212 prześcieradła w tamtym roku mówili że ten puchar nic nie znaczy więc czym się przejmować

0

Ten kudły pomalował czy co ?

2

Z taką grą powiniemy ich w niedzielę z 3 do jaja klepnąć

1

Ale irytujące jest to wycie na trybunach

1

Ale piach ja nie mogę

0

Słabo się to ogląda jak narazie, dużo błędów z obu stron

0

2-0 a najlepsze że kapitalny występ Joana

2

@DonAndresFCB komentarz dnia :D i te jego do kogo jakby stary na fotelu siedział

3

My ani jednej akcji nie zrobiliśmy składnej

0

Jeszcze brakuje 9 lotki

1

Jaka parówa holenderska

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?