cymanski15
Dołączył/a: wrzesień 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak my nie strzelimy to oni nam wepchną
0
Nie mają siły podać noż…….
0
@ali3gator pokazywał że chce zmianę może jakiś uraz
0
Valverde pokazuje że zmiana
0
Ale bramkarza nie faulował taaak ?
0
Bardzo słabo gramy……
0
Cubarsi zajebiscie w szedł w drugą połowę xd
1
Nie no w II połowie od razu trzeba strzelić i kontrolować mecz
4
Akcja poszła bo nie potrafimy wybić dobrze piłki tylko pod nogi białych
0
ale jest wylew w obronie jeszcze to przewalimy
1
nie ma spalonegoooooooo
0
był czy nie był ?
0
Eric trochę to popsuł
0
poprawił Vamoooooossssssssss
0
musimy strzelic bo bedą bronić cały czas a gorzej jak stracimy pierwsi
1
Real gra gówno, dlatego presja jest duża żeby z nimi nie owalić
1
Robercik dzisiaj ukłuje Vamos
1
Griezmann się przyglądał xd
0
Ale oni grają nie dokładnie
0
@damian16161212 prześcieradła w tamtym roku mówili że ten puchar nic nie znaczy więc czym się przejmować
0
Ten kudły pomalował czy co ?
2
Z taką grą powiniemy ich w niedzielę z 3 do jaja klepnąć
1
Ale irytujące jest to wycie na trybunach
1
Ale piach ja nie mogę
0
Słabo się to ogląda jak narazie, dużo błędów z obu stron
0
2-0 a najlepsze że kapitalny występ Joana
2
@DonAndresFCB komentarz dnia :D i te jego do kogo jakby stary na fotelu siedział
3
My ani jednej akcji nie zrobiliśmy składnej
0
Jeszcze brakuje 9 lotki
1
Jaka parówa holenderska