czarek78
Dołączył/a: luty 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@addept Osobiście uważam ze Terminator byl dobry kiedyś,na początku,tak pierwsze dwie części, kolejne to straszny chłam,jak ktos lubi słabych lotów filmy może oglądać, ja wybieram np Lot nad Kukułczym gniazdem który jest filmem i ambitnym i artystycznym,(a i statystki w kinach i festiwalach miał znakomite)niczym zagrania Ronaldinho... oczywiście z przymrużeniem oka.
2
Z całym szacunkiem do statystyk Lewego,ale zawsze wybrałbym Ronaldinho,nawet gdyby mial zero goli i asyst. Nasz rodak to legenda tego sportu,ale Ronaldinho to kosmita obok Messiego, którzy z tego sportu czynili dzieło Sztuki,im pilka nie przeszkadzała,nie odbijała sie,oni mieli ja jakby połączona z mózgiem,i takich piłkarzy spotyka sie niestety raz na sto lat...Oni nie graja dla statystyk,ich statystki sa naturalną konsekwencją gry....
22
Zdrowia magiku, wracaj jak najszybciej.
0
Narzekają czesto kibice na Yamala ale widać jak wygląda kreowanie gry bez niego.
0
No tak, dwa puchary już wygrali.
0
Komentarz usunięty
4
Dzis potrzebny Lewandowski i wygramy.
5
Pranie mózgów przez Tvreal daje efekty,to jawne wpływanie na rozgrywki, a oni nadal udają głupich gadając cos o Negrierze. Madrcyki hipokryzm bez granic.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Oczywiście że nie powinno,Francuz rzucił sie do przodu,to typowa szkoła Madrytu, mistrzowie symulki.
8
Coz to tylko drugi najmniej ważny puchar hahaha...
0
A jednak mozna ,dwa wzmocnienia zimą....hehe
0
Mam marzenie, aby po majowym El Clasico na Camp Nou Flick i drużyna zwolniła trzeciego trenera Realu w ciągu roku.
3
Aczkolwiek znow przegraliście,ja mógłbym spokojnie grać w Nba, ale nie gram....
13
Wielki klub małych ludzi...
24
Raphinia klasa facet.... prawdziwy kapitan.
0
@SinMistico Wydaje sie, ze będzie pauzować jeden najbliższy mecz...
4
Brawo drużyno,mimo nie najlepszej postawy mamy puchar,a w finałach nie ważne jak,ale liczy się wygrana.
Ps. Bura sie należy Yamalowi, ładnie kiwa ciągnie akcje, ale w sytuacji z czerwoną kartka to jego wina,w takim momencie bez asekuracji po co wydaje sie w drybling,ale wiadomo młodość.
Visca Barca.
20
Guler to mógłby buty czyścić dla Pedriego....tyle warte te zestawienia.
1
Wiadomo ze finansowo zle stoi klub,ale po co takie zdziwienie i dramatyczny ton? W styczniu klub i tak nie zamierzał wychodzić na rynek,ale jak tanim kosztem na pół roku dalo się zabezpieczyć boki to z tego skorzystali, w razie potrzeby Kounde moze grać na środku,lub odpocząć podczas trudów sezonu.
Jak będzie większy transfer to wiadomo ze latem,i nie ma az takiej biedy skoro stać klub na Joana Garcię za 25 mln. Lepiej szukać takich perełek niz wydawać 60 i więcej na chimerycznych graczy jak Nico, który poza hypem niewiele pokazuje drugi rok z rzędu. Jest wielu zdolnych dobrych graczy którzy moga sie rozwinąć,tym bardziej przy dobrym trenerze jak Flick.Nie trzeba wydawać 80 i więcej milionów to nie daje gwarancji sukcesu co widać po Liverpoolu. Nie chciałem osobiście Cancleo ale to male ryzyko i niski koszt...a na większe zmiany trzeba poczekać do lata.
9
Uff,cale szczęście.
7
Wiejski klub mający kompleksy,stad takie zachowanie, czy to na stadionie lub mediach społecznościowych.
2
Bardzo slaby mecz w naszym wykonaniu,tym bardziej cieszy wygrana. Mecz mógł mieć i miał tylko jednego bohatera,Joan Garcia, to bramkarz formatu światowego, na dekadę. Brawo tez zmiennicy,mimo ze wszyscy w ataku dzis slabi(Raphinia Yamal Ferran ) to jednak to zmiennicy wygrali tez ten mecz, a na końcu liczą się tylko trzy punkty.
6
Ten klub zasługuje na kogoś lepszego...
6
Byle do wyborów i oodsunąć Laporta od władzy, bo wizerunkowo tylko pogrąża Barcelonę.
20
Joan to bramkarz na dekadę,byle zdrowie mu dopisywało.
0
@MagdJanko Ok, pewnie masz rację.
0
@MagdJanko Miejmy nadzieję ze po przerwie będzie lepiej.
Ps. Faul Veigi ostry, ale dla mnie na żółta....
0
Poki co Cubarsi najsłabszy na boisku.
0
@Murazor O których klubach mówisz?