1

Wcześniej niz później kluby w Hiszpanii zaczną zmieniać status właścicielski i trafią w ręce arabskich oligarchów.

2

@MagdJanko Dokładnie.

12

Solidny mecz bez fajerwerków z najlepszym Erickiem i Pedrim. W sezonie najważniejsze wygrane,a nie przekrzykiwanie sie w komentarzach kto strzelił,a kto słabszy z napastników.
Najważniejsza drużyna i kolejna wygrana,oraz , że na zero z tyłu (co nieczęste).

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@4Fabregas4 Tak, myślę ze tak. I co wygrało Psg z tymi gwiazdami w składzie? To trener ma trzymać za mordy , rotować składem,a nie dawać 18 latkom grać wszystko,czy tolerować głupie zachowania. Mozna dawać miliony przykładów gdzie trenerzy sadzali gwiazdki na ławkach,bo po pierwsze w tak młodym wieku nie mozna grać wszystkiego bo organizm nie jest jeszcze przystosowany, w każdym obecnie klubie czołowym sa wybitni gracze którzy czasem siadają na ławce bo wiedzą ze to dla ich zdrowia,nie dyskutuja, zobacz ławkę w Chelsea czy City. Yamal to zaden Wielki piłkarz u Bóg jak Messi, powinien zostać nauczony pokory dla jego dobra.
Te dywagacje nie maja sensu, pisałem ze Salah nie realny,ale jestem przekonany ze człowiek z takim doświadczeniem jak on nie dyskutowałby,,siedzialby na ławce w rotacji tak jak nie dyskutuje Rashford czy Lewandowski,to część gry,a ze pokłócił sie z trenerem w Liverpoolu to całkiem inna sytuacja. Poza tym każdy zespół buduje się głęboką kadra i rotacja,nie gra sie jak w Barcy samymi dziećmi i krótka ławka,to zajezdza graczy,nawarstwia problemy z kontuzjami. Nie ma sensu ciągnąć ten wątek, pozdrawiam.

0

@4Fabregas4 Doświadczenie, czyli Salah który skłócony w Liverpoolu, pasowałaby stylem,a często Yamal mógłby grać na 10 ce (środku) i dałoby to wiele wariantów,do tego czułby ciśnienie,bo rywal z górnej półki. Oczywiście to nie realne,ale kto komu zabroni pomarzyć. Trzeba tylko pamiętać, ze taka ilość minut w tak młodym wieku to szaleństwo, obyśmy nie złapali aie za głowy za jakiś czas po kontuzji jak kiedyś Fatiego lub Gaviego.

0

@4Fabregas4 Nie zgodzę sie. To trener ustanawia zasady i granice. Przypomnę próbę sil jak trenerem został Luis Enrique, wymagał więcej i posadził Messiego, w słynnym meczu z Sociedad. Były próby sil , nerwy. Enrique miał uwagi do zbyt lekkiego podejscia do treningow, Messiego i jego przyjaciół,innych nawyków.Finalnie Messi zagrał jeden z najlepszych sezonów. (Suarez podobnie).
Yamal to że czuje sie gwiazdą to nikogo nie powinno obchodzić,niech sie czuje,to trener powinien pokazać mu czego chce, wymagać więcej,tym bardziej ze jest bardzo młody i niewiele jescze wygrał. To ze pieniędzy nie ma to fakt,ale sam pisałeś ze jak odejdzie Lewandowski to bedzie zasada 1:1. Trzeba poprawić sytuację finansową to oczywiste.Trzeba podnieść konkurencyjność kadry bo stojąc w miejscu cofamy sie,a do tego sa kontuzje, trudy sezonu. Dlatego uważam ze konkurencja dla Yamala obok obrony jest bardziej potrzebna niz te całe dywagacje o Lewandowskim.

0

@4Fabregas4 No tak,tylko chodzi mi o to ze przy tym wszystkim ludzie za bardzo sie nakręcają..
Co do Yamala nadal bede uważać, że potrzebuje mocnej konkurencji,Roony nie jest takim piłkarzem,a Yamal powinien czuć oddech, siedzieć czasem na ławce, dla zdrowia i uczenia skromności,pokory. Klub go psuje i sam robi problem, do tego w tak młodym wieku nie powinien grać wszystkiego,boje sie że skończy się poważna kontuzja i będzie po wielkiej karierze.

0

@4Fabregas4 Mi najważniejsze,zeby klub wybrał nowego prezydenta, dokończył stadion i mial z dwóch nowych graczy do rotacji,zeby nie zajechać Pedriego czy Yamala,bo ławkę mamy za krótka i taki Yamal gra wszystko, co zle wpływa na jego formę i zdrowie,a do tego nie rozwija sie, bo nie ma mocnej konkurencji (juz nie wspomnę ze nie dałbym mu 10 tki w tym wieku). Lewy ma juz końcówkę kariery i zbyteczne te walki,czy dobrym czy złym jest obecnie,jest takim jak jego ostatni mecz, ważne, ze to sie nie zmieni do lata, bo kadra jest zamknięta i trzymajmy kciuki zeby pomógł drużynie tak samo jak Ferran.

0

@torondirn Szanuje twoje zdanie i nic mi do takiej opinii,która ma wiele racji, między innymi w tym ze jak byl kryzys sportowy i finansowy ,to klub wziął Polaka( słynne dźwignie),bo inni byli za drodzy i on dał liczby ,mimo ze jego prime byl w Bayernie, i w Barcelonie także dal sporo.
Chce tylko dodać,że każdy piłkarz moze być krytykowany,moze tu redaktorzy malo o tym pisali ,ale w Hiszpanii po meczu z Chelsea to Fetrana i Arujio ostro ocenili .Nie róbmy z Lewego bożka ktorego krytyka spotyka sie z ostra reakcja, więcej luzu,.... liczy sie na końcu zespół nie pojedynczy gracz. Pozdrawiam

0

@4Fabregas4 Najważniejsze wygrana,a kto strzeli bez znaczenia,te wszystkie gadki o odejściach przyjsciach w trakcie sezonu sa bez sensu, bo kadra na ten sezon jest zamknięta ,jest jaka jest i trzeba grać tym co ma ten klub, tym bardziej w tej sytuacji finansowej.

0

@torondirn Historia to nie trzy lata przed i po,to dekady,a grali tu i Kubala i Rivaldo i Kluivert ,Eto, młody Ronaldo,Villa, i tak dalej.... jeśli kolega zaczął śledzić ten klub od 4/5 lat to takie może mieć mylne przeświadczenie,mylne w dłuższej perspektywie.
Poza tym nie ma co wróżyć z fusów ,ze bez Lewego będzie Dramat,ten czas nadejdzie i trzeba to zaakceptować.
Co do Suareza z nim Barca w 2015 zdobyła lige mistrzów,ale mówię kolega moze o tym nie pamiętać.

0

@torondirn Nie będzie tak zle ani z Lewym, ani z Barca po Lewym. Przed naszym rodakiem grali w tym klubie wybitni napastnicy i po nim tacy się pojawia. Czarnowidztwo zbyteczne,poza tym Lewandowski młodszy nie będzie,musza to ludzie zrozumieć. Jego czas przemija jak każdego sportowca, do 40 grac przecież nie będzie,ale poki co myślę ze niedługo strzeli kilka bramek i narracja prasy sie zmieni,taki urok tego środowiska.

2

Każdy piłkarz miewa takie serie,no moze poza Leo Messim w przeszłości. Jescze się odblokuje, gole to zwieńczenie gry zespołu,a jak ta będzie dobra to i gołe będą.

0

@MagdJankoSztuczny problem.
Nie zauważyłem komentarzy ze wina Lewego za gol dla Eintrachtu ,za ta bramke krytykę zebrał Yamal,ale od Lewego jak od każdej doświadczonej gwiazdy wymaga sie więcej i tak jest w każdym sporcie.Myślę nieprzebrane kompleksy ze na Polaków tylko gadaja,a to ze na tej stronie sa ludzie którzy hejtuja Lewego ,tak samo jak Ferrana czy innych to już norma niestety,i źle świadczy tylko o piszących .
To ze wszystkim wystawiłabys ocenę 0 to twoja subiektywna sprawa ,nie ma to żadnego znaczenia, raczej to ze Fermin zszedł w przerwie pokazuje jakie zdanie o grze jego miał trener Flick,a późniejsze zmiany także wiele pokazują. Apeluje do wszystkich, więcej luzu, liczy sie klub nie pojedynczy piłkarze ,a każdemu z nich należy sie szacunek bo graja w Barcelonie. A to żeby nie pisać o narodowości, pozwól ja będę decydować bo jak ludzie beda obiektywni to nie będzie trzeba do tego się odnosić,ale poki co to mocno kłuje w oczy.Pozdrawiam serdecznie.

0

@4Fabregas4 Tak, aczkolwiek jestem daleki do ostrej krytyki Lewego,bo beda mecze z bardziej otwarcie grającymi rywalami ,ze przyda sie nasz rodak. Poza tym szanuje go za dokonania w karierze, aczkolwiek nikt nie jest wieczny i jego czas przemija,coraz bardziej razi brak ruchu w presingu,wolne reakcje. To nadal pożyteczny gracz ,ale coraz częściej beda takie mecze sie zdarzac jak wczoraj,a ludzie sa zafiksowani na nim ,walczą w komentarzach jak o obronę wiary....

6

Porównywać występ Lewandowskiego do Yamala czy Raphinii to już nadużycie. Oczywiście cały zespół gral zle , statycznie bylo mało ruchu z przodu, Eintracht zablokował dwojka piłkarzy skrzydła na każdej ze stron, a z uwagi na brak ruchu środkowego napastnika nie udawało aie rozerwać linii obrony. Na tak grająca obronę rywala napastnik nie może być tak statyczny, stojący w zasadzie caly mecz między obrońcami. Zgadzam się ze Yamal gral zle,ale raz taktyka byka żenująca podanie do podwajanego Yamala, ktory podejmował próby szarpał...Yamal to nie Messi, ale w drugiej połowie zanotował jakby nie było asystę, a po wejściu Ferrana zaczął lepiej kreować sytuacje, Raphinia szarpał próbował,a nasz rodak zas przeszedł obok meczu. Osobiście uważam ze ani Lewy nie byl tak slaby ani Yamal tragiczny,czasem tak układają sie mecze i najważniejsza wygrana. Tutaj zauważylem jedna tendencję ludzie sa na tej stronie jako fani Lewego, ale to nie jego portal a portal o klubie Fc Barcelona. Zamiast cieszyć sie z goli kolegów to widzę nerwy ze to rywal Lewego,a nie on strzela,a krytyka rodaka urasta do profanacji. Przypominam fanom i fanbojom ,ze Liczy sie klub, a nie żaden piłkarz..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@4Fabregas4 Kazdy mecz jest inny,ani Betis taki mocny ani taki Eintracht słaby,graja mądrze, są spójni w obronie postawili podwójne zasieki,i zamknęli skrzydła temu mamy problem. Eintracht ma swoje problemy ale to dobry zespół ,a Barca to żaden faworyt do wygrania ligi mistrzów,poza tym każdemu zespołowi gra się ciężko na taka obronę i każdy miewa gorsze mecze ,i oby ten nie byl takim czarnym dla nas,bo poki co na to sie zanosi.

1

@Ziperro Lewy nie daje ruchu z przodu,nie presuje to mnie wkurza w takim meczu,on tylko spaceruje. Miejmy nadzieję ze sie poprawi bo inaczej Flick go zdejmie. Napastnik musi ciągle byc w ruchu na tak gęsta obronę a nie stać w linii..

0

@Ziperro Nie bronie,zobacz jak wygląda budowa akcji w pozycyjnym,Balde wszystko zle,Yamal tez slabo bo rywal dobrze sie muruje a ruchu za mało...nie sam Yamal winny..

0

@kajoj12 On ma 18 lat,jak myślicie ze będzie drugim Messim to za wcześnie....on gral dobrze jak cały zespół grał dobrze

3

Wygaduja ludzie głupoty,Yamal zly Yamal winny, a caly zespół gra wolno, rywal się muruje nie ma ruchu z przodu,a jedyna metoda podanie do dzieciaka. A gdzie ruch napastnika? Widziałem ze będzie ciężko ,a jak chcemy wygrać musimy zdjąć Fermina i Lewego którzy sa bezproduktywni, przyspieszyć grę ,wiecej ruchu z przodu,a nie tylko podanie do Yamala,to nie Messi.

19

Brawo mistrzu.....

0

@Chudini123 Ja także bym byl zadowolony.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MagdJanko Dokładnie.

1

@Pin0chet Nic to nie da,tacy sa tu niektórzy kibice ,ze opluwają własnych piłkarzy,mimo ze ten i zarabia malo ( w stosunku do Lewego) i godzi sie na ławkę,gra rotacyjnie i jest przydatny w tej kadrze. Ci ludzie tak samo jechali po Eriku ,a teraz jemu ufa Flick i milcza lub mają amnezję. Slabi to kibice....hejterzy bardziej.

3

Wielki klub, a zamiast dostrzec słabości swojej kadry ,gdzie np brak jakości w pomocy cala uwagę skupiają na atakach na sędziów, kompromituje to tak zasłużony klub, czy ich kibice nie dostrzegają tej hipokryzji i zakłamania? Nie pamiętają w jakich okolicznościach pokonywali w finale ligi mistrzów Atletico czy kiedyś Bayern? Rozumiem ze ich pamięć jest wybiórcza,jak sędzia myli sie na ich korzyść to znajdą najdziwniejsze tłumaczenie żeby to usprawiedliwić, a jak jest miekka sytuacja,jak wczoraj z Rodrygo( gdzie Archivo Var stwierdza w analizie ze karny sie nie należał,i o tym juz na ich stronie cisza,bo nie pasuje do przekazu)to ich retoryka to , że liga Negriery. Dno i brak honoru i obiektywizmu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?