czarek78
Dołączył/a: luty 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JiXSaw w punkt komentarz.
0
@4Fabregas4 Oczywiście... trzeba być obiektywnym,a nie patrzyć przez pryzmat sympatii,bo sam lubie Szcesciego jako człowieka.
0
@bialyzdw Kolego...moze byl ale to czas przeszły i nie można tak robić ze jakiś emeryt z brzuszkiem dostaje szansę a nie gosc co jest w klubie i trenuje regularnie,ale myślę ze już więcej nie zagra,a latem powróci na lono emerytury.
1
Ja byłem przeciwny grze Szczesego..to demotywujace..taki Penia od lat siedzi na ławce jako rezerwowy na sytuacje kontuzji, akceptuje ta rolę,Stegen łapie kontuzje i co...mimo ze nie zawalił ewidentnie żadnej bramki Flick cos wymyśla...i ma tego efekt.. Szczęsny byl dobry kilka lat temu....
1
@filipo2002 Dokładnie....nie ważne ze skończył kariere,ze nie ma formy, ale to Polak i ma grać..Penia trenuje od lat czeka na ławce na okazję, gra solidnie a ci jęczą za gościem którego latem już tu nie będzie..taki maly prysznic fanboje....tym bardziej ze Penia nie zawalił tak naprawdę ewidentnie żadnej bramki
0
Jak tam Szczęsny?
4
@KibicBarcy84 Dokładnie.
0
@davidek1997 Przekręcają Barce w tym sezonie. Oczywiście musimy lepiej grać ale zdarzają sie wałki bardzo często,czy to nieuznany prawldlowy gol z Sociedad czy karny dzis na Kounde i tak można wyliczać. Nie dadzą Barcy wygrać tej ligi w tym roku...
0
Nieosiągalne marzenie. Hiszpańscy dziennikarze tworzą tematy czesto wyssane z palca....zero wiarygodności.
0
@Czarny_ck Taka sama sytuacja byla z Gavim,tez Laliga nie chciała zarejestrowac go,a sad dał środek zapobiegający i Gavi nadal gra z nim od ponad roku.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LatajacyHolender Ostatnio byl artykuł o Lewandowskim na tej stronie,ze statystyki sie zgadzały ale gra nie. Nie bierze udziału w presingu, schodzi glebiej przeszkadzając kolegom,pilla odskakuje mu, zwalnia gre,zle czyta grę,widac wyraźnie ze nie ma wpływu na gre i nie nadąża w grze co zauważa autor. Coraz częściej prasa Hiszpanska wytyka to Polakowi,Flick zdejmuje go wcześnie.Do autora tego eseju też tak sapales? bo krytykował Lewego.Jego bramki z kilkoma wyjątkami to dostawienie nogi z metra. On jest obecnie w fazie juz wygaszania z racji wieku,a klub i Laporta podjął głupia decyzję według mnie,a mam do tego jak wielu prawo,sprzedając majątek nie na długi a na zakup starego gościa. Nie jest bożkiem i jako osoba publiczna podlega ocenom tym bardziej po takich meczach jak od dwóch miesięcy oglądamy co chwila. Powtarzac mozesz swoje wypociny, ale statystki nie graja, Barcy z racji tez taktyki Flicka potrzebna 9 tka dobrze grająca tyłem do bramki grająca dobrze w presingu. Fanbojstwo to choroba tym bardziej ze na inny punkt widzenia piszesz jakieś bzdety o Tuskowiczu polityce pokazując swoje kompleksy, małostkowość i ograniczenia w mysleniu. Proszę po raz kolejny,nie pisz. Idz licz statystyki.
0
@LatajacyHolender Tak,Tuska wina, wina pewnie tez ze sie urodziłeś.Człowieku z paranoja, wszędzie węsząc spiski nie szanując innych zdania , oświece cie,nie kazdy jest zwolennikiem Lewgo, tak samo jak każdego innego pilarza, sportowca czy polityka. Nie narzucaj wszystkim tych bzdetow,nie stosuj taniej manipulacji piszac o piłkarzach którym nie idzie, np.Martiznez. W każdej z czołowych lig znajdziesz napastników którym Lepiej idzie niż tym co sam wyliczasz. Lewandowski ze mial piekna kariere wie każdy,ale zeby nie przystępność cenowa bo na innych nie było klubu stać i on tu by nie grał,a klub zastosowal zasadę tonący brzytwy się chwyta, sięgnął po gasnącego starego juz piłkarza.Nie wpisuj mi tu nazwisk polityków,masz frustracje z racji sytuacji w kraju,to lecz sie. Mam gdzieś twoje głupoty,mam wyjebane na Tuska i na Kaczyńskiego i na ciebie,jak i na Lewego itp. To jest strona nie o polityce i twoich chorych poglądach a o Barcelonie która jest jedynie w tym istotna.
Miałem nadzieję ze leki zadziałały milczales,a znów odzywasz sie. Może ktoś z administratora to przyczyta i pomoze mi,bo blokuje klauna, a on dalej może pisać. Pomocy,leki jego nie działają, proszę jego zablokować. Nie pisz, weź leki,lecz sie. Pozdrawiam bez odbioru
Ps. Jak ja Tuskowicz to ty może Kaczorek co lubi koty i chłopców?
0
@Elvisek hehe no z tym byłby problem.
0
@LatajacyHolender Idz podniecac się patrząc na plakak Lewego. Przybyłeś na ta stronę w 2020 razem z nim i mam nadzieję ze niedługo razem z nim znikniesz.
Ps głupot nie czytam wystarczy mi tylko dwa zdania tych głupot zeby pominąć resztę.moze zmień lekarza,albo choc leki. Jest taka choroba jak dwubiegunowka,ty masZ takie objawy,sam z soba dyskutujesz,sam jakis piłkarzy wyliczasz o których nikt nie mowil,sam z soba dyskutujesz pewnie podniecasz sie , dodając do tego z dupy polityczne podjazdy. Nie interesuje mnie jakie masz poglądy,w kogo wierzysz.Żenujący maly człowieku daj mi spokój. Tworzysz taki długi głupi wywód, nie masz co robić z czasem, pobiegaj,wez leki poćwicz, zdrowie najważniejsze.
0
@LatajacyHolender Nie bede czytać tych głupot. Daj mi spokój. Nawiedzony jesteś.
0
@LatajacyHolender Fanbojstwo to choroba..a statystyki nie grają. Np. taki Alvarez to gracz biegający, kreujący, młody, jescze sie rozwinie a jak nie to odzyska sie pieniądze,a Lewandowskiego kupili juz w takim wieku ze Bayern sie dziwił ze ktos chce tyle płacić za dziadka... no ale fanboje z Polski byli szczęśliwi. H.Kane w Bayernie strzela regularnie i nie jest Lewym,bo nie ma ludzi niezastapionych,poza Messim oczywiście,i nikt logicznie myślący nie sprzedawałby dźwigni zeby wydać je na 34 latka.Co ma lewactwo do menadzerow? nic..Co sezon spekulują dziennikarze zakup napastnika bo widza ze Lewy to juz gasnąca gwiazdka. Twoje teksty o lewactwie pokazuja kretyńskie twoje podejście,i wciskanie jakis ideologii w komentarzach o sporcie co ,do transferów.... Żenujące..Nie pisz do mnie tych głupot idz świętować po dwóch golach Lewgo strzelonych wczoraj dla czwartoligowców. Nie pisz, błagam.
2
@BORO_12 To tzw. wina Tuska..znamy ja doskonale.....
1
@turhiay Dobro klubu powinno być celem najwyższym.
1
@turhiay Dokładnie. Wiedzial ze powrót w grudniu to ściema i każdy kto ogląda relację z budowy w internecie wie ze to było niemożliwe, ale on wykazał zawyżone dochody w budżecie ze stadionu byle wykazać wirtualne zyski w budżecie wiedząc ze to nie nastąpi. I potem Tebas winny. Zasady finansowania są jednakowe dla wszystkich, miał czas od sierpnia rozwiązać ten problem. Barca caly czas ma takie wpadki wizerunkowe ze wstyd,sprawa Negreiry, oczernianie własnych piłkarzy w sieci, wypychanie na siłę za grosze z klubu piłkarzy albo traktowanie jak Gundogana, kłamstwa z budżetem,cyrki ze stadionem,cyrki z rejestracją pilkarzy, kreatywna księgowość, zatrudnienie w zarządzie rodziny,kłamstwa z przedłużeniem Messiego a odszedł jak jakis noname .Wszyscy wartościowi ludzie uciekają z klubu np Alemany Corvo itp..I tak dalej. Nie da sie bronić Laporty... niestety
1
@Koriolan Po co tyle pisac. Nie bronie Baetomeu ale jego juz nie ma. Byl tak samo beznadziejny jak Laporta ale uratował go przed strata wladzy tryplet w 2015 r. Laporta ciagle mija sie z prawdą, ciągle kreci i oszukuje. Moze i Tebas mowil ze umowa z Nike wystarczy ale i w grudniu miała Barca wrócić na Camp Nou i miały wzrosnąć dochody z dni meczowych i znowu co typowe dla Laporty okazało sie to ściema,tak samo jak te slynne milion euro kary dla Limak za każdy dzien zwloki. Jedyne co mu sie udało to zniszczyc doping podczas meczów, usunąć grupy kibicow i zastąpić ich orkiestra dęta.Nie trzeba tyle pisac,bo prawda jest taka ze nigdy Barca nie miała szczęścia do rządzących i każdy przez ciebie wymieniony to krętacz i populistyczny oszust,nie zasługujący na tak ważna funkcje.
1
Powinni wywieść go na taczce...
0
@Gall Przynajmniej robi je tak ,ze klub nie jest pośmiewiskiem jak Barca,z której nabijają sie nawet amatorzy z Balbasteo przed meczem skandując gdzie jest Olmo. Jedno Perez ale zarządzanie Barcy to kompromitacja
0
@Wittgenstein Real jest najlepiej zarządzanym klubem w Hiszpanii...tyle,a długi ma każdy klub,ale cyrki i kabaret to tylko w Barcy.
0
@Metalowy14 Ja osobiście zazdroszczę dla Realu takiego prezydenta jak Perez,bo my mamy w nanajnowszej historii do czynienia z samymi nieudacznikami( Rosell, Baetomeu Laporta)
1
Kabaretu ciąg dalszy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@kejdzi Po Krzynowka.
0
No pajace,brak słów.