czarek78
Dołączył/a: luty 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Andy83 Myślę ze tak....
0
@Andy83 Tak,ale czytalem ze jakoś prawmie moze sam Olmo jak sie zgodzi zdecydować sie na kontrakt krótkoterminowy.z kimś
0
@Andy83 Powinni go wypożyczyć co tez nie jest proste,ale akurat to mozna prawnie jakoś uwarunkować, i wróci w następnym sezonie,chyba ze znow kupia kogos i znow będzie to samo,w tym klubie to wszystko jest możliwe.
0
@Andy83 Tez tak uważam niestety....
0
@Andy83 Bo jak wezma dwa granaty jeden Laporta i drugi brat to będzie jak w Sami swoi, sąd sądem ale sprawiedliwość jest po naszej stronie. Zostało żartować,a sąd to ostatni ratunek,a cuda sie zdarzają.
8
@michal199500hehe Jeśli pijesz,chyba juz wystarczy......zaufaj...bo bredzisz.
0
@LatajacyHolender Ale Cezary nigdy nie poszedłby z racji problemow z rejestracją. Jakby trafil jednak to efekty by miał podobne,tak samo jak Lewemu pilka by odskakiwała,z metra by nie trafił w bramkę...Co tam, Barca to więcej niz klub, więc moze dadzą szanse kolejnemu Polakowi,bede czekać na info.
1
@Pawlak1992 Jedno mistrzostwo pokryło te wydatki z dźwigni? Odpowiem nie. Bylo oszczędzać ,a nie sprzedawać majątek klubu żeby kupić kilku piłkarzy, a efekt w cztery lata,jedno mistrzostwo i superpuchar i setki milionów w plecy. Bez tych wydatków efekt byłby podobny.
0
Zaraz Laporta w euforii uruchomi kolejna dźwignie zeby dla gawiedzi kupić na pocieszenie za kilkadziesiąt milionów 34 kolejną gwiazdę, najlepiej z Polski.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Olmo i tak nie zarejestruje im Laliga. Jedynym ratunkiem jest sad. To sa amatorzy debile i oszuści taka to prawda.
22
Haha co oni zrobili z mojego ukochanego klubu... Wstyd i śmiech.
0
Wczoraj mieli nadzieję na zarejestrowanie w piątek przed konferencją Flicka. Skończmy z tym kabaretem,kto ufa słowom tych idiotów.
0
10 mlm za Erica to zart...za tyle nie powinien być sprzedany.
1
Kabaretu ciag dalszy...Kto poważnie bedzie traktować ten klub?
0
@DonCarletto Kiedy byly mistrzostwa Europy? To jedno,dwa kontrakt miał ważny po prostu ogłosił ze przechodzi na emeryturę i porozumiał sie z klubem ze nie będzie rościć pieniędzy a klub tez akceptuje nie wywiązanie sie z umowy.
Trzecie mial rejestrację w Federacji Niemieckiej a w przypadku Olmo federacja wyraźnie mowi ze czeka na decyzję Laligii.
1
@DonCarletto Kazdy piłkarz nawet z wolnego transferu musi zostać najpierw zarejestrowany....nie moze sobie grać ktos bez rejestracji Lalligi. Mylisz pojęcia,bo jedno gracz wolny bez klubu ale taki też musi być rejestrowany..nie ma żadnych wyjątków.
3
Chce zmiany kucharza,ale czy bedzie Lapcio mógł go zarejestrować,o to jest pytanie. Sztab nadwornych braci i sióstr prezesa obraduje,ale odczucia maja jak zawsze pozytywne. Ups, jednak nie uda sie mimo pozytywnych odczuć.
Z tego powodu plotki mówią ze gotować bedzie Ania Lewandowska z kucharzem amatorem Laporta.
3
@CPuyol Nie moze grac nigdzie bez rejestracji,ani w reprezentacji ani lidze mistrzów. Nie moze zostać wypożyczony bo najpierw musi być zarejestrowanym. Dno dna co robi Laporta z klubu i z ludzi. Puszcza sam fake w media oczerniające np Jonga....To kawal drania,a Olmo powinien odejść za darmo.
3
Klub zarządzany przez klaunów amatorów. Zaczęlo sie od Baetomeu a ten idiota to kontynuował. Zamiast grać tym co jest, przetrwać kilka lat bez sukcesów lecząc finanse,to sprzedał część majątku tzw dźwignie i wydał na dziadka z Polski,i kilku innych ku radości części gawiedzi. Nie mając miejsca w wynagrodzeniach kupił Olmo z tak absurdalnymi zapisami w kontakcie za które powinien odpowiedzieć za niegospodarność.Caly czas kłamał,czy to o sytuacji finansowej czy o powrocie na Camp Nou by tylko wykazać dochody w budżecie. Wstyd wizerunkowy i ekonomiczny. Nowy Rok to czas nadzieji,a ja mam jedna,ze puszcza tych idiotów z torbami.
3
@Rufi877 Nikt nie kazał mu kupować Olmo nie mając miejsca w wynagrodzeniach. Nikt nie kazał uruchamiać dźwigni żeby kupić paru grajków z emerytem z Polski na czele. Było grać tym co jest, leczyć finanse, schodzić z długów,nie wydawać kasy i nie mydlić oczu ludziom. W tym klubie wszystko jest kłamstwem, powrót na Camp Nou w Grudniu byle wykazać dochody w budżecie,co bylo nierealne,kolejne dźwignie, głupie zakupy Roque Olmo Lewy i tak dalej. Klub wygląda jak mem w Europie. Wstyd na całego . Jak można bronić tego Debila Laporte ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
Szczęśliwego Nowego Roku.
0
Tak jasne,bez możliwości zarejestrowania.....
4
Wspaniały sylwester dla wszystkich kibiców tego klubu. Wstyd. Tylko zapaść sie pod ziemię.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Wstyd. Żenada. Kompromitacja.
1
@Coutinho007 Zgadzam się.
0
@Coutinho007 Faktycznie tu sie pomyliłem z ta nagroda . Chodziło mi bardziej ze byly ogromne oczekiwania z nim związane,byl okrzyknięty nowym magikiem,dali mu nawet 10 na koszulce.Fati mial talent duży ale kontuzje go zniszczyły . Yamal ma większy talent,moze naznaczyć epokę,ale nie powinien grać wszystkiego. Powinien być chroniony.
0
@Coutinho007 Z Mbpappe radziłbym poczekać. Casado ma talent ale zdarzają sie mu wylewy jak asysta z Atletico do De Paula,temu potrzebny klasowy defensywny pomocnik który da mu odpoczynek, naukę.Obecnie to ławka Barcy jest krótka i taki Pedri czy Casado grają w zasadzie wszystko. Nie wspomnę o Yamalu,który ma 17 lat a jest eksploatowany jak dorosły. Fati tez byl golden boy a został zniszczony przez kotnuzje,oby Yamal miał więcej szczęścia,nie powinien grać wszystkiego,ale w tym klubie mając kontuzje kostki biega do 75 minuty.